reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Kinga85 moj maz tez dzius pozno wroci ehhh zreszta jak codzien!:wściekła/y:
Agniesiak heh lepiej nie zapeszac ale ja dokladnie ta mialam!:-D
Rudson heh to fajnie bedzie mala roznica wieku miedzy dzieciaczkami!:-)
Ja tez biore witaminki ,cwicze miesnie brzucha,ograniczylam kawe,i staram sie przytyc bo ja to z natury szkielet jestem,w styczniu ide wyciagnac wkladke domaciczna!,ni i w sumie z mojej strony to wszystko co moge,nie liczac dentysty ze latam i lecze i podobnie moj mezus!
moni_ika juz niedlugo bedzie biegac bobasek i jeszcze zatesknisz do pracy!
sisi86 jestesmy z tego samego rocznika!Ja z pazdziernika a ty z listopada!;-)
No zmykam!buziaki
ps.kinga85 nie odpuszczaj mezowi;-)
 
reklama
witam!!! staramy sie z mezem o dzidzie poltora roku,poki co jestem jeszce na watku staraczek 2008,ale na pewno po nowym roku zagoszcze u Was...wybaczcie za szczereosc ale mam nadzieje,ze nie na dlugo...:-p,po nowym roku planujemy pierwsza inseminacje..chcialabym zeby do tego czasu natura splatala mi figla..pozdrawiam kolezanki z watku 2008 i te nowe!
 
Agniesiak wiesz... cały dzień sama i weź tu sie ciesz. czekam na 21 aż wroci i moze chociaż chwile sie nacieszymy sobą bo pewnie dzis szybko zasnie..
Lusesita piszesz że u ciebie z tym krwawieniem było tak samo jak u Agniesi i u mnie.. możesz cos wiecej o tym napisac? ;-)

My własnie po obiedzie...
Filip jeszcze zajada mięsko i oglada bajki
 
obliczyłam sobie że w dniach 18-21 mam największe prawdopodobieństwo zajścia w ciaże wiec drogie koleżanki w tych dniach na forum mnie nie bedzie:-p;-) wiadomo o co kaman.
21go wieczorkiem sie odezwę być może :-)
macie mnie wiec jeszcze 3dni! hihhihi wariatka ze mnie wiem...:rofl2:

humorek mi sie poprawił!
 
No to nic innego nam nie pozostalo jak czekac na ciebie i trzymac kciuki za owocne staranka!!!!!!pamietaj ze to czas swiateczny wiec moze okazac sie magiczny.....pozdrawiam!
 
:-) a może magiczny będzie dzień 21 (dzień urodzin naszego Synka) ;-)
Dziękuje bardzo! :-**

syneczki2 dziekuje za zaproszenie na NK! :) masz super dzieciaczki
 
Kingus heh to trzymam kciuki zeby bylo owocnie i przyjemnie!:-)
Ja mialam przy Adim krwawienie!To bylo 21 grudnia 2005 a w styczniu 18 dokladnie poszlam do gina i byla 5 tygodniowa ciaza!Wiec lekarka stwierdzila ze to blo takie plamienie!Trawalo ono u mnie tak 1,5 dnia i bylo skape!
pozdrawiam
 
jej jej tyle tu młodych a w dodatku i z dzieckiem dziewczyn, że nie wiem, ja tu nie pasuję, jak która się dopisuje do wątku to młodsze ode mnie:szok:
Może za późno zaczęłam myśleć o potomstwie, zaczynam się obawiać czy nie za późno, mama była mniej więcej w tym samym wieku co ja teraz i udało się jaj dopiero po trzydziestce:szok: tyle czasu czekać, szok!
 
niunia27 nigdy nie jest za pozno;-) mam nadzieje ze uda Ci sie jeszcze przed 30:tak:

Ja od początku mówiłam sobie że do 25roku życia chce mieć 2dzieci i tak też przypuszczam będzie:-)
 
reklama
Lusesita jak milo wiedziec ze nie jestem sama taka mloda:-Dja dzis ide spac szybciej bo jutro wstaje o 5 wienc zegnam sie milutko kochane jutro do was zajrze kolo wieczorka obkukac co i jak:-D

Niunia na dzidziusia nigdy nie jest za pozno niektore kobiety zachodza w ciaze nawet po 40 wienc masz jeszcze sporo czasu ale zycze ci zeby rok 2009 przyniusl owocne 9 miesiecy:tak::-D

Dobranoc kochane;-):-D
 
Do góry