reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Zgodnie z obietnicą relacja jak mąż przyjął wiadomość:

Jak wrócił z pracy i zjadł obiadek dałam mu zawiniątko mówiąc, że chciałam dać mu to w wigilię, ale myśle, że ucieszy się dostając to już dzisiaj. Nie chciał, mówiąc że zaczeka do wigili, ale przekonałam go mówiąc, że podjęłam już decyzje.
Odpakował smoczusia i zapytał "Czy to znaczy, że moje kochanie jest w ciąży??". Zdołałam tylko kiwnąć głową. Mocno mnie pytulił, a z oczu popłynęły mu łzy radości.
No dobranoc dostałam buziaczka, a dzidziuś w brzuszek drugiego :tak: I od razu stwierdził, że z prezentem na gwiazdkę mnie nie pobije :-D
 
reklama
mitemil very najs!:-)
Katerinka jasne że jest taka możliwość:tak: kobiety czasami mają przez trzy cykle okres i dopiero później dowiadują sie o ciąży..
 
Witajcie kobitki staraczki

ja juz robotam :baffled:...piję kawusie i z rozpaczą myślę o 8 godz pracy

Miłego dzionka życzę


...Rudson witaj! fajnego syneczka masz:-) no bedziemy razem z tobą caly ten okres staran, powodzenia;-)
[/COLOR]
Dziękuję :-):-):-)

syneczki2 dziekuje za podpowiedz, u mnie problem tkwi w tym że nasz synek to już prawie wszystkie możliwe na jego wiek zabawki to On już ma!:tak::-) kolejki to ma dwie, konia na biegunach też ma, i samoloty i helikoptery, klocki,puzle,pluszaki,samochod zdalniesterowany itd
Dlatego mam taki dylemacior:baffled: hihi

To tak jak nasz bąbel - dużo kupiliśmy w USA ( bo taniej)...ale też i babcie i ciocie nieodpuszczają :-D

...Rudson heh to fajnie bedzie mala roznica wieku miedzy dzieciaczkami!:-)...

Nie taka mała hihihihi ok 2,5 roku ;-)


Agniesiak wiesz... cały dzień sama i weź tu sie ciesz. czekam na 21 aż wroci i moze chociaż chwile sie nacieszymy sobą bo pewnie dzis szybko zasnie.....

Kinga znam ten problem :dry:...u nas sytuacja jest jeszcze cięża...ja pracuję od 7-15...a mąż od 15 do ciemnej nocy (mamy małą knajpke którą prowadzi)...więc się totalnie mojamy...no ale na początku tak musi być...ale smutno mi codzień samej ...

jej jej tyle tu młodych a w dodatku i z dzieckiem dziewczyn, że nie wiem, ja tu nie pasuję, jak która się dopisuje do wątku to młodsze ode mnie:szok:
Może za późno zaczęłam myśleć o potomstwie, zaczynam się obawiać czy nie za późno, mama była mniej więcej w tym samym wieku co ja teraz i udało się jaj dopiero po trzydziestce:szok: tyle czasu czekać, szok!

No co ty!!!!!!!!!!! 30-stka to późno :szok::szok::szok::szok: Uszy do góry - to bardzo dobry wiek na macierzyństwo...zresztą jak każdy hihihihi:-D

Zgodnie z obietnicą relacja jak mąż przyjął wiadomość:

Jak wrócił z pracy i zjadł obiadek dałam mu zawiniątko mówiąc, że chciałam dać mu to w wigilię, ale myśle, że ucieszy się dostając to już dzisiaj. Nie chciał, mówiąc że zaczeka do wigili, ale przekonałam go mówiąc, że podjęłam już decyzje.
Odpakował smoczusia i zapytał "Czy to znaczy, że moje kochanie jest w ciąży??". Zdołałam tylko kiwnąć głową. Mocno mnie pytulił, a z oczu popłynęły mu łzy radości.
No dobranoc dostałam buziaczka, a dzidziuś w brzuszek drugiego :tak: I od razu stwierdził, że z prezentem na gwiazdkę mnie nie pobije :-D
Pamiętam jak mój mężuś przyjął wiadomość:-) w podobny sposób...fantastyczna chwila :tak::tak::tak: GRATULUJE!!!!!!!
 
Ale nadgoniłyscie;-)

niunia,nigdy nie jest za poźno na macierzyństwo,jedne czuja instynk wczesniej,inne później,jeszcze inne w ogóle nie miały wyboru.Ja tez najmłodsza nie jestem;-)

mitemil,ale fajnie!!!!!Faktycznie prezentem go nie przebijesz;-)

A u mnie po chorobie,nie pisałam przez ostatnie dni bo byłam na dwóch antybiotykach.Pierwszy raz w zyciu zachorowałam jednoczenie na ostre zapalenie zaton,angine i zapalenie płuc...Nie miałam siły...Wczoraj wzięłam ostatnia dawke antybiotyku i czuje sie w sumie lepiej,najgorzej mam z kaszlem(juz prawie miesiac sie z nim mecze)

I nie moge spac od kilku dni.Kładę sie spac 20-21(wymiekam),budze sie ok.23 i do 3 nie spie.Rano wstaje rzeska , dzis np.spałam do 2.30 i potem juz do rana nie spałam.Na antybiotyku pisało,ze powoduje on bezsennosc,ale zeby az tak??????Pierwszy raz spotkałam sie z takim skutkiem ubocznym;-)

Moj m powiedział dzis do mnie :"tylko mi sie nie porywaj na mycie okien"...az mi sie miło zrobiło,ze tak sie o mnie troszczy;)
 
Witajcie!
Niunia27 nie rob sobie wyrzutow!Dla kazdej kobiety przychodzi pora kiedy czuje ze pragnie byc mama!
Ja jestem wychowana w wielkiej rodzince i jestem najstarsza!Nie wyobrazalam sobie nie miec w domu biegajacych rozesmianych buziek!
Wlasnie wczoraj minal rok jak mieszkamy we wlasnym mieszkanku!Moze nie jest wspaniale bo 50m2 i dwa pokoje ale zmiesci sie tu dwujeczka czy trojeczka dzieciaczkow!Moj maz stwierdzil ze jemu marzy sie dziecko co 5 lat!Bo zawsze bylby jakis maly smajtek w domu!:-)
Czy u was tez tak szaro dzisiaj i jakos ponuro!ehh ta pogoda kiedy wkoncu spadnie snieg!:zawstydzona/y:
uciekam sniadank zrobic bo moj synus wlasnie wstal!pozdrawiam
 
reklama
:-D Początkowo sie ze mnie śmiał i wystarczył tydzień i go przekabaciłam :-D:-D ale tylko pod tym warunkiem że będzie córeczka :-p no a jak nie wyjdzie to itak juz za późno i wybuchł śmiechem :tak:Więc narazie niecierpliwie czekam na ten wieli miesiąc jakim będzie listopad i zżera mnie w środku że tak bardzo chce już teraz być w ciąży a muszę zaczekać prawie rok...:wściekła/y::dry::-(

minie szybciutko i zanim się obejrzysz bedziesz już łykała folik i przytulanki bedą tuż, tuż, :tak::-D:tak: a zapraszam też na wątek o planowaniu płci, można dowiedzieć sie pare ciekawych rzeczy ..... :tak:

Dziewczyny czuję że ten miesiąc bedzie szczęśliwy
Święta są magiczne wiec... może się udać :tak:
Powodzenia
3mam za siebie i za Was kciuki!:-)

bedzie szczęśliwy, bedzie ...... ja też zaciskam kciuki ............... :tak:

jej jej tyle tu młodych a w dodatku i z dzieckiem dziewczyn, że nie wiem, ja tu nie pasuję, jak która się dopisuje do wątku to młodsze ode mnie:szok:

jeżeli 27 to Twoj wiek, to proszę mi tu wieku nie wypominać :tak: ja o pierwszym dziecku też zaczęłam myśleć w tym wieku, a teraz mały ma już 3,8 latek i pora na kolejne, więc bez takich tekstów proszę :tak: tylko o przyjemności myślec i bijącym małym serduszku pod Twoim ........ :tak::-D;-)

Dziewczyny mam pytanie czy jest jakakolwiek szansa żeby mieć 'okres' a już być w ciąży??

ponoć się tak zdarza, więc jest to możliwe ....... :tak:

a ja już oficjalnie zapisuję sie na staraczki 2009, bo test wyszedl negatywnie, więc witam WAS wszystkie serdecznie i życzę wszystkim sukcesu II kreseczek :tak::-D:tak:
 
Do góry