reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

syneczki2 no teraz córeczka by sie przydała:tak: Ja też pragnę córci!
na pewno wszystko bedzie dobrze i tak jak tego chcecie, bede trzymała kciuki.

A ja mam dylemat bo musze jeszcze jeden prezent wybrac dla syna a juz nie mam pomysłów...:confused::baffled:
 
reklama
Witajcie,

Ola rocznik 1982, mąż rocznik 1980.

Ja też oficjalnie wpisuję się na listę straczek 2009,... w 2008 r. przy pierwszej próbie nie udało się , więc przdeniosłam się z tamtego wątku tu.

Cóż trzeba walczyć do skutku :-)

Planowana owulacja 31.12.2008 lub 01.01.2009
Testowanko ok 20 stycznia.
 
Witam mam na imię Kasia!! Jestem staraczka jeszcze z 2008 ale jak na razie ani widu ani słychu a tu 2009 już za pasem. Mam 26 lat i mieszkam w SZkocji mój chłopak a niedługo mąż jest Węgrem (ciekawa kombinacją) My zaczeliśmy się starać już w październiku więc to nasz 3 miesiąc starań. Kilka dni temu poszłąm do Nutri centrum i kupiłam preparatu ziołewe dla siebie i mojego misia. Ja wcianam wiesiołek i to co się nazywa Castagnus, folik i magnez. Jestem zdeterminowana zastosować w tym cyklu całą wiedzę jaką zebrałam i jak się nie uda to wyluzuję i niech się dzieje wola nieba, fajnie będzie testować z inymi staraczkami!!!
Dla staraczek warto poczytać tam jest wszystko ładnie zabrane!!
Naturalne wspomagacze płodności - Niepłodność - Adonai.pl
 
Witam

Zycze powodzenia WAm wszystkim ........ No i takze witam serdecznie nowe "staraczki ".... Ehh ten tydzien przed swietami jest okropny, tyle sprzatania a zero checi :baffled:....Chociaz cieszy mnie fakt ze coraz blizej jest do calkowitego ladu :-)
My bedziemy sie cieszyc z malenstwa , i jest nam to obojetne czy to dziewczynka czy chlopczyk bedzie
 
Dziewczyny czuję że ten miesiąc bedzie szczęśliwy
Święta są magiczne wiec... może się udać :tak:
Powodzenia
3mam za siebie i za Was kciuki!

:-)
 
Kinga85 my swojemu prawie 3 latkowi kupiliśmy komputer edukacyjny, kolejke ze składanymi torami gwiżdżącą, dzwoniącą i śpiewającą i duuuze puzle piankowe. W zeszłym roku dostał konika na biegunach, samochód na akumulator, do którego wchodzi i jeździ wtedy jeszcze kierowałam ja pilotem a od wakacji sam sobie dobrze kręci kierownicą i wieeelkiego pieska większego niż on sam. A małemu Miniutkowi kupiliśmy jeździk pchacz, muzyczne organki z odgłosami zwierzątekm i zółwika chodzącego świecacego i śpiewajacego, ale z tego raczej nie skorzystasz bo Filipek jest już za duuuży :-D
A tak na marginesie mój Oliwierek miał byc Filipkiem ale M się nie zgodził i po wielu rozmowach został tym kim jest ;-) A do drógiego bobaska macie juz jakieś propozycje imienne? u nas jak zwykle sprzeczki w tej materii :-p
 
Kinga85 my swojemu prawie 3 latkowi kupiliśmy komputer edukacyjny, kolejke ze składanymi torami gwiżdżącą, dzwoniącą i śpiewającą i duuuze puzle piankowe. W zeszłym roku dostał konika na biegunach, samochód na akumulator, do którego wchodzi i jeździ wtedy jeszcze kierowałam ja pilotem a od wakacji sam sobie dobrze kręci kierownicą i wieeelkiego pieska większego niż on sam. A małemu Miniutkowi kupiliśmy jeździk pchacz, muzyczne organki z odgłosami zwierzątekm i zółwika chodzącego świecacego i śpiewajacego, ale z tego raczej nie skorzystasz bo Filipek jest już za duuuży :-D
A tak na marginesie mój Oliwierek miał byc Filipkiem ale M się nie zgodził i po wielu rozmowach został tym kim jest ;-) A do drugiego bobaska macie juz jakieś propozycje imienne? u nas jak zwykle sprzeczki w tej materii :-p
 
cześć dziewczyny. Jestem Kasia:) Jestem na wątku staraczki 2008 ale widzę że tutaj teraz większy ruch:)

Mam nadzieję jednak że się uda w 2008 roku a na ten wątek będę tylko wpadała jako "gość":)

Miałam dołączyć coprawda dopiero jak test przedświąteczny będzie negatywny ale przywitam się już dziś:)

 
syneczki2 dziekuje za podpowiedz, u mnie problem tkwi w tym że nasz synek to już prawie wszystkie możliwe na jego wiek zabawki to On już ma!:tak::-) kolejki to ma dwie, konia na biegunach też ma, i samoloty i helikoptery, klocki,puzle,pluszaki,samochod zdalniesterowany itd
Dlatego mam taki dylemacior:baffled: hihi


Jakiego ja dziś doła wyrwałam to szok...:-(
ah....
 
reklama
Do góry