reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku


No proszę proszę:-) gratuluję:tak: to opowiadaj jak tam przygotowania:-) szczegóły możesz przysłać na priva:-)
Może zabrzmi to brutalnie ale większych emocji poki co dostarcza mi zblizający się test :) Chyba pojade na betke...

A z przygotowan brakuje nam tylko kilku potwierdzen i pare szczegolow do ustalenia a tak - to czekam :D
 
reklama
Kochana wiem o tym. w końcu już we wrześniu 4 rocznica.
Tyle, że ja postawiłam na swoim i prawie wsio było tak jak ja sobie zachciałam. Ważne było to abyśmy my dwoje się czuli dobrze. Tylko w kwiaciarni zjeb.. bukiet, bo był za ciężki do mojej zwiewnej sukienki. Baba była bez wyobraźnia. Stwierdziła, ze taki modny. Ale róże kolorem do nas pasowały za to i to było idealne.
 
Może zabrzmi to brutalnie ale większych emocji poki co dostarcza mi zblizający się test :) Chyba pojade na betke...

A z przygotowan brakuje nam tylko kilku potwierdzen i pare szczegolow do ustalenia a tak - to czekam :D

Kolejna babka w gorącej wodzie kąpana.
 
Witam z rana. U mnie dziś piękne słoneczko świeci a mnie tak strasznie bolą plecy, że nie wytrzymam. Nie wiem czy źle spałam czy co.
Ja Wam powiem dziewczynki, że przygotowania do wesela to jedna wielka nerwówka. Ostatnich 2 tygodni przed ślubem nie chciałabym przezywać po raz drugi ale sam ślub tak. Mimo, że niewiele pamiętam z kościoła to jak teraz oglądam film wiem, że to była moja najlepsza życiowa decyzja.
Życzę miłego dnia
 
Ej, bo się poparzysz:-D

82 czyli rok urodzenia, kiedy urodzinki?

Ja 27 kończę w październiku, zakładaliśmy z M, ze do tej pory będzie już dzidzia. Kurrr.... nie udało się.

Urodzinki w czerwcu... może jak tym razem sie nie udalo to na urodzinki sobie zrobie prezent.

Co do kapieli w gorącej wodzie - to mam takie momenty ze chce juz koniecznie - ale pewnie spokojnie poczekam do soboty albo poniedzialku. A z drugiej strony w sobote mam wesele w rodzinie... wiec dobrzebylo by wiedziec. Ech...

Co do roznych objawow subiektywnych typu pobolewanie brzuszka czy w krzyzu - to ja sie nie nakrecam... bo tak bardzo chce ze mozna sobie wszystko wmowic...
 
Urodzinki w czerwcu... może jak tym razem sie nie udalo to na urodzinki sobie zrobie prezent.

Co do kapieli w gorącej wodzie - to mam takie momenty ze chce juz koniecznie - ale pewnie spokojnie poczekam do soboty albo poniedzialku. A z drugiej strony w sobote mam wesele w rodzinie... wiec dobrzebylo by wiedziec. Ech...

Co do roznych objawow subiektywnych typu pobolewanie brzuszka czy w krzyzu - to ja sie nie nakrecam... bo tak bardzo chce ze mozna sobie wszystko wmowic...

No właśnie objawy, objawy,...... coś Ci mogę na ten temat powiedzieć bo doświadczenie to mam już 14-sto miesięczne, a cykle miałam dosyć krótkie więc wiele razy było to czy tamto....

Jak chcesz to wiele dziewczyn jest na starania wątpliwości.
 
DZIEŃ DOBRY:-)
Widze że mowa o ślubach:-)oj tak to miły dzień i życze wam aby wasze plany marzenia się spełniły aby ślub był dla was wymarzonym ślubem:tak:
 
reklama
I ja witam, ale niestety zlymi wiesciami

Przyszla z rana @, wiec zaczynam 5 cykl staran- trudno :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Planowa owulka, na poczatku czerwca, a beda prawie u nas dziadkowie meza, takze do dupy

Uswiadomilam sobie ze na wakacjach w czerwcu w podrozy poslubnej zawita do mnie @, a nie owulka jak planowalam- bo cykle zrobily sie 36 dniowe. Takze plany szlag trafil- dwa lata czekalismy na podróz i jak wkoncu kupiona to przyjdzie ta pier.. na @

Nadal jestem chora- nie moglam mowic jak dzwonilam do pracy,ze nie przychodze- takie gardlo mam zawalone- m sie smieje ze tylko jeden lek na to, zbok jeden

Szukam pozytywów w @, nie zawiele ich:

- nadal moge odwiedzac solarium- bede pieknie opalona na weselu, ale co z tego, skoro panna mloda w ciazy a ja nie
- moge sie napic za ich zdrowie, co z tego... (jak wyzej)
- kupilam wiesolka- nie musze go oddawac, tylko zaczynam brac od dzisiaj.

Nie wiem juz co mam robic
 
Ostatnia edycja:
Do góry