reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witam ponownie, Jesteśmy po pierwszej wizycie w Invekcie w Warszawie, po pobraniu krwi mojej na hormony, czekamy na wyniki, i spotkanie z dr. w kolejną niedzielę na obserwację cyklu... tyle tego wszystkiego, że kręci się w głowie... Oby nie na marne!
 
reklama
OLA oj tak mi przykro no fakt pozytywów zawiele nie wyszukałąś:-(kochana ale co ty sie dziadkami przejmujesz:confused:my z M potrafiliśmy nawet w kiblu serduszkować na taty urodzinach;-)
 
A tak wogóle to nie musicie w owulke tylko nawet 3-4 dni przed bo to są dni płodne co plemniczki same dotrą do niej:tak:a też i bywa tak że owulka potrafi sie przesunąć;-)
 
OLA oj tak mi przykro no fakt pozytywów zawiele nie wyszukałąś:-(kochana ale co ty sie dziadkami przejmujesz:confused:my z M potrafiliśmy nawet w kiblu serduszkować na taty urodzinach;-)

no mnie tez sie zdarzaly takie rzeczy, ale czuje ze atmosfera bedzie napieta- ze wzgledu na zle relacje z bratem mojego- gdyby wpadl w odwiedziny- wyczuwam ze bedzie chaja, nie wiem co to bedzie. Najbardziej boli mnie ten czerwiec- gdyby mi sie cykl nie rozciagnal to bym miala wtedy owulke a tak @ ma byc- kur.. tyle czasu czekalismy na ten wyjazd
 
A tak wogóle to nie musicie w owulke tylko nawet 3-4 dni przed bo to są dni płodne co plemniczki same dotrą do niej:tak:a też i bywa tak że owulka potrafi sie przesunąć;-)

My to tak zawsze juz odkad skoczy sie @ co dwa dni, bo nam sie poprostu chce, wiec musialoby sie udac. Ja to nie wiem czy wogole mam owulacje- chyba kupie testy. Jednego sie nauczylam- NIGDY wiecej tabletek. U nas gumka dwa razy pekla i powiedzialam dosc dla dobra M i mojego psychicznego zdrowia.
 
OLA no fakt nie jest za fajnie jechać w podróż poślubną z @ ale słuchaj hmm a może to tylko taki jeden cykl co może to nieprzesądzone że na podróż będziesz mieć @ :tak:
 
OLA no fakt nie jest za fajnie jechać w podróż poślubną z @ ale słuchaj hmm a może to tylko taki jeden cykl co może to nieprzesądzone że na podróż będziesz mieć @ :tak:

Niestety to juz drugi moj 36dniowy- tylko ostatnio przyszla wieczorem a dzisiaj rano plamy na papierze. Boje sie ze to efekt podwyzszonej prolaktyny, tu na badania nie mam co liczyc, bede musiala znalezc czas i na dluzej pojechac do Polski- tylko kiedy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Niestety to juz drugi moj 36dniowy- tylko ostatnio przyszla wieczorem a dzisiaj rano plamy na papierze. Boje sie ze to efekt podwyzszonej prolaktyny, tu na badania nie mam co liczyc, bede musiala znalezc czas i na dluzej pojechac do Polski- tylko kiedy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:



kochana nie denerwuj sie wszystko sie ułoży jak bedzie ten czas to przyjedziesz zbadasz co trzeba i będzie ok:tak:a narazie to po @ serduszkujcie serduszkujcie nawet z rana tak jak ja co zdąrzycie przed dziadkami ;-)a owulke rano w czwartek też miałąm co widzisz owulka może być w każdej chwili co bez stresu po @ działąć:tak:
 
Do góry