reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
patrysiu, nektarynko i niuniu bardzo dziękuję za wsparcie!
Nie tracę nadziei. Dziś znowu byłam na pobraniu krwi na prolaktynę na czczo i po obciążeniu i progesteron. Zobaczymy jakie będą wyniki. Dziś wieczorem odbiorę i zadzwonię do doktora bo musi ustalić czy wystarczy mi pół tabletki bromergonu czy muszę brać całą. Po całej padam na twarz przez cały dzień. Okrutnie chce mi się spać. Po połówce jest ok.
Dodatkowo mój mężuś ma kiepskie wyniki nasienia :-(
Ale w końcu nam się uda :-)!!! WIERZĘ W TO!
Pozdrawiam Was cieplutko.
 
Patrysia- gratulacje- wlasnie tak patrze na suwaczek i mysle gdzie test wklejony :)

Ale pieknie sie sypia fasolki
 
patrysiu, nektarynko i niuniu bardzo dziękuję za wsparcie!
Nie tracę nadziei. Dziś znowu byłam na pobraniu krwi na prolaktynę na czczo i po obciążeniu i progesteron. Zobaczymy jakie będą wyniki. Dziś wieczorem odbiorę i zadzwonię do doktora bo musi ustalić czy wystarczy mi pół tabletki bromergonu czy muszę brać całą. Po całej padam na twarz przez cały dzień. Okrutnie chce mi się spać. Po połówce jest ok.
Dodatkowo mój mężuś ma kiepskie wyniki nasienia :-(
Ale w końcu nam się uda :-)!!! WIERZĘ W TO!
Pozdrawiam Was cieplutko.
Pewnie że sie uda :tak: Trzymam kciuki:-)
 
U mnie planowana @ w 36 dniu ma przyjsc 11 maja- juz niedlugo, prosze o kciuki, wytrzymam z testem, jak nie bedzie w poniedzialek to zatestuje we wtorek
 
Patrysia... wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!:-) :-) :-) pieknie!


dziękuje:-)


GRATULUJĘ!!!!! SUPER!!!! CIESZĘ SIĘ BARDZO!
:tak::-D:-):-):-)


dziekuje:-)i nie martw sie będzie dobrze z wynikami i uda wam się zafasolkować:tak:

Patrysia ogromne gratulacje !!!!! :-) Suuuper :tak:


dziękuje:-)

Patrysia- gratulacje- wlasnie tak patrze na suwaczek i mysle gdzie test wklejony :)

Ale pieknie sie sypia fasolki


dziekuje:-)test mam wklejony pare postów w tył;-)
 
reklama
trzymam kciuki:-)hmm wiesz juz betka by ci wykazała ciąże;-)

W Uk nie ma bety- trudno trzeba byc cierpliwym. A tescik widzialam- piekniuchny

Pisalam chyba na wyspiarkach, jak nie uda sie teraz to kolejna owulka zaraz po urlopie w Polsce, a kolejna prosto w Tunezji w podrozy poslubnej. Powinnismy sie odstresowac i sie udac. Jak nie to pojde do lekarza walczyc o badania
 
Do góry