reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witam,

Kroptusiu bardzo Ci współczuję ale głowa do góry nie ta praca to następna. Myśl teraz o sobie i Maleństwu:tak:

Przesyłam 1000000 buziaków na pocieszenie :-)
 
reklama
Kurcze coś mi źle pokazuje ten suwaczek, bo sprawdzałam i według miesiączki jestem w 6tyg. i 3 dniu, a data porodu wychodzi na 6 stycznia. Coś tu jest nie tak
 
Kroptusiu, nie denerwuj się. Wszystko będzie dobrze.
Straszne rursko z tej Twojej szefowej! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Pewnie niedorżnięte, zgorzkniałe babsko, które zazdrości każdej kobiecie, której się w życiu układa.
Trzymaj się i dbaj o maleństwo.
Buziak na pocieszenie!
 
Wczoraj byłam znowu na usg. Owulacja była, oęcherzyk pękł tylko endometrium mam za cienkie i uniemożliwia to zagnieżdzenie się zapłodnionego jajeczka:no:
I tak to ciągle pod górkę... Pan dr powiedział, że w tym m-cu @ będzie wcześniej bo owulacja była w 11/12 dc. Zobaczymy? Testować raczej nie będę.
 
Kochane to mój test nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam aż się popłakałam nie mogę uwierzyć że się udało:-d
 
Wczoraj byłam znowu na usg. Owulacja była, oęcherzyk pękł tylko endometrium mam za cienkie i uniemożliwia to zagnieżdzenie się zapłodnionego jajeczka:no:
I tak to ciągle pod górkę... Pan dr powiedział, że w tym m-cu @ będzie wcześniej bo owulacja była w 11/12 dc. Zobaczymy? Testować raczej nie będę.

Nie załamuj się Madziunia. Będzie OK.
Skoro endometrium za cienkie to niech Ci przepisze leki. Hormony miałaś badane?
 
Patrysia Wielkieeeeeeee GRATULACJE :-) Szczerze to tak myslalam ze zafasolkowałaś. Hurarara !!!!!!!!!!
 
Kochane to mój test nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam aż się popłakałam nie mogę uwierzyć że się udało:-d
no to trzeba suwaczek zmienic bo troszke nie aktualny..
gratulacje kochana..
spokojnej ciązy zycze..

Wczoraj byłam znowu na usg. Owulacja była, oęcherzyk pękł tylko endometrium mam za cienkie i uniemożliwia to zagnieżdzenie się zapłodnionego jajeczka:no:
I tak to ciągle pod górkę... Pan dr powiedział, że w tym m-cu @ będzie wcześniej bo owulacja była w 11/12 dc. Zobaczymy? Testować raczej nie będę.
głowa do góry kochana.. nie w tym cyklu to w nastepny.. wiem ze yło juz wiele fasolek w tym miesiacu na nas tez przyjdzie pora wiec glowa do góry..
 
Wczoraj byłam znowu na usg. Owulacja była, oęcherzyk pękł tylko endometrium mam za cienkie i uniemożliwia to zagnieżdzenie się zapłodnionego jajeczka:no:
I tak to ciągle pod górkę... Pan dr powiedział, że w tym m-cu @ będzie wcześniej bo owulacja była w 11/12 dc. Zobaczymy? Testować raczej nie będę.


o jejku tulam mocno oby się jednak udało:tak:a jak nie to nie martw się @ szybciej przyjdzie i napewno się uda:tak:

Kurcze coś mi źle pokazuje ten suwaczek, bo sprawdzałam i według miesiączki jestem w 6tyg. i 3 dniu, a data porodu wychodzi na 6 stycznia. Coś tu jest nie tak


śliczny suwaczek:-)

DZIĘKUJE ZA GRATULACJE I FLUIDKI DLA WAS:-)
*************************************************
 
reklama
Do góry