reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Dziewczyny a nie macie czasem kontaktu z Mamą Stacha? Ciekawa jestem jak tam u Niej. Mamo Stacha odezwij się!

U mnie na @ się zanosi. Coraz bardziej pobolewa mnie brzuch. Ehh.... Ale moja kolej też przyjdzie. Zobaczycie. ;-):-D
 
reklama
Wiem ze swiat jest okrotny wiem o tym doskonale od 15 lat tylko czemu czasami biednemu wiatr ciagle w oczy, wiele już przeżyłam i przeszlam i myslalam ze w koncu tez cos pozytywnego dostane, wiem również jak to byc samotna matka, bylam....teraz juz nie zamierzam bo jest b. ciężko wtedy Ty-dziecko i swiat
Kroptusiu kochana, tak to jest z głupimi babami, pewnie nikt jej nie przytula:>(tu miało być przekleństwo):-)najważniejsze że ty jesteś szczęśliwa że masz fasolkę i córeczkę.A biedna nie jesteś masz przy sobie ukochane osoby.Niestety taki mamy kraj że zarobki są beznadziejne a ceny stale rosną.Ale najważniejsze żebyś się dobrze czuła i niedenerwowała:):-)
 
U mnie tez chyba sie zanosi na @, wlasnie klikam a ta kumpela co jedziemy na wesele i jest w ciazy i pisze mi jak serduszko bije- a lzy same leca

Kasia mnie sie wlasnie wydluzyly cykle- myslisz ze to prolaktyna
 
U mnie tez chyba sie zanosi na @, wlasnie klikam a ta kumpela co jedziemy na wesele i jest w ciazy i pisze mi jak serduszko bije- a lzy same leca

Kasia mnie sie wlasnie wydluzyly cykle- myslisz ze to prolaktyna

Może tak być Olu. Najlepiej zbadaj poziom prolaktyny i się wyjaśni. Nie musi to być przyczyną. Dobranoc! Ja zmykam lulu.Papa!
 

Witajcie wieczorową porą:tak:
Nie było mnie raptem jeden dzień a tu tyleeeee stron do nadrobienia..;-)
Normalnie chyba nie dam rady. Mój M jutro raniutko jedzie na weekend do szkoly:-( Eh..
Ja dziś byłam na zakupach i kupiłam sobie co nieco:)
Ah! I dzwoniła dziś do mnie babeczka z urzedu pracy z ofertą zgodną z moim zawodem tylko 10km od mojej miejscowości, ale i tak składam dokumenty bo bardzo bym chciała pracowac jako pracownik socjalny:)
DObrze ja juz zmykam spac, dobranoc Kochane!!
P.S i przepraszam,ze nie odpisuje każdej no ale wiecie.. już ta godzina a mężowi jeszcze muszę guziki przyszyc do koszuli na jutro:)
Dobranoc!!:tak:


Ja nie biore nie brałam i nie będe brać tabletek antykoncepcyjnych:no:nie dość że szkody mogą narobić to jak się je odstawi to tez są problemy:baffled:my z M tylko gumka lub bez i to jak wtedy bez to kontrolujemy to co widać bo nie mam wpadki i nigdy nie miałam;-)

Ja tez nigdy nie brałam i nie zamierzam brac tabletek anty:tak:


Mama Sówka - spóźnione STO LAT!!!:-)




 
Ja dziś byłam na zakupach i kupiłam sobie co nieco:)
Ah! I dzwoniła dziś do mnie babeczka z urzedu pracy z ofertą zgodną z moim zawodem tylko 10km od mojej miejscowości, ale i tak składam dokumenty bo bardzo bym chciała pracowac jako pracownik socjalny:)
Trzymię kciuki , i podziwiam że chcesz pracować w tym zawodzie.Ja bym nie miała cierpliwości:p
 
Wszystkiego Dobrego mamosowko,zdrowia,szczescia,marzen spelnienia,a najbardziej tego najwazniejszego:tak::tak:
mamo sówko! 100lat! 100! Wszystkiego najlepszego!!!
Kochanie ja Ci życzę cudownego wesela i fasolki. Żeby pojawiła się wtedy kiedy będziesz chciała!
Cześć dziewczynki. Mama Sówko:) wszystkiego najlepszego,spełnienia marzeń:-)
Mama Sówka - spóźnione STO LAT!!!:-)

Dziękuję Kochane za życznenia:-) mam nadzieję, że to wszystko niedługo się spełni:-)

Jestem juz :-( prosto po rozmowie trafilam do szpitala ze skurczami, ku...tak ze mna porozmawiala ze skonczylo sie na wzywaniu taxi i kierunek szpital :-(

Kochana strasznie Ci współczuję...czasem tak jest, że idzie tylko pod górkę, ale mam nadzieję, że niedługo będzie wszystko dobrze...Maleństwo będzie zdrowo rosło i nie będzie się, aż tak szybko pchało na świat i ustąpią te skurcze:-D a praca przyjdzie w swoim czasie zobaczysz:-)

Ja wczoraj miałam najcudowniejsze urodzinki w życiu:-) wszystko było tak jak miało być bez żadnych zakłóceń:-) a dziś o 16 jadę na przymiarkę sukni i nie mogę się już doczekać:tak: a potem na spotkanie ze znajomymi ze studiów, a potem jeszcze z Narzeczonkiem do kumpla:-)

Buziaczki i miłego piątkowego dzionka życzę:-)
 
reklama
DZIEŃ DOBRY:-)
Jestem juz :-( prosto po rozmowie trafilam do szpitala ze skurczami, ku...tak ze mna porozmawiala ze skonczylo sie na wzywaniu taxi i kierunek szpital :-(... Przyszlam na rozmowe, kolezanki supre pogadaly ze mam sie nie przejmowac ani nic bo bedzie dobrze, formalnosc ale nie bylo. Poszlam do szefowej (na zwolnieniu dodam jestem od 2 mc) a ta od razu z grubej rury ze sie na mnie zawiodla, ze od 5 MIESIECY nie daje znaku zycia i nie wiadomo co sie ze mna dzieje a ja :szok: o czym ona mowi, ze ONA wykonuje moja prace od 5 MIESIECY... ze przeze mnie siedzi codziennie do 21-22 i takie tam ja tam zbladlam i sie skrzywilam bo brzuch zabolal a ta "noooo ja nie chce pani denerwowac w takim stanie ale mam ja rozumiec, bo to ja jej etat blokuje siedzac sobie w domku" ku...wie jak mi ciezko ze modle sie i inni tez z pracy by donosic ciaze a ta mi wyjezdza ze na dzien dzisiejszy nie wyobraza sobie by mi przedluzyc umowe ... po czym przeczytala moje podanie i z tekstem ze napisalam na swoja niekorzyc i teraz juz sobie sama krzyzyk na droge ze bede miec 2 dzieci i w kolko siedziec na l4 a tu sie pracuje i zaczel mi slodzic o jakiejs pannie co ma byc za mnie: po prawie, blyskotliwa, cudowna, oczytana i BEZ ZOBOWIAZAN co zaakcentowala (co sie potem okazlo znajoma znajomej i juz jej klepie moja posade)....i ze jak ta super blyskotliwa osoba bedzie sie sprawdzac to wybierze ja zamiast mnie i nie bedzie tego ukrywac przede mna...i tak trwala cala rozmowa :-(ze skoro mam juz 1 chore dziecko i bede miec drugie to zadny ze mnie pracownik ze ona tez miala chore i se nianie wynajmowala i moge opiekunke na caly etat...jasne ku...przy 1200zl/mc nianie wynajme :-( co raz powtarzala ze mam ja zrozumiec ze ona przeze mnie siedzi do 21 nie wazne ze to jej obowiaek po mnie robote sprawdzic i podpisac wiec moja nieobecnosc nie wiele wadzi...a zarabia kurna 8 tys na lape i steka ze nie wychodzi o 15.30...mam dosc, prawie sie poryczalam, ona ze da odpowiedz we wrzesniu jak se urodze mam przyjsc :-( a nie za na pismo 2 tyg na odpowiedz itd itp...po rozmowie wyszlam zjebana jak pies i nie rozumiem jak mozna tak potraktowac kobiete w zagrozonej ciazy i najlepiej niech zabierze mi ta cholerna prace, po 3 latach charowy....z 2 dzieci na lodzie i juz, dobrze ze taksowkarz byl ok zawiozl do szpitala potem do domu i prawie nie skasowal, usmiechna sie ze zapomnial wlaczyc taksometru ubawilo mnie to troche ale i tak zbita jak pies wrocilam, M obcieli tez etat i ma 1500/mc nie wyobrazam sobie z 1 pensji z malej choroba, z moja .... eh :-:)-:)-(


kochana tak mi przykro:-(co za wredne babsko widocznie ni9e ukłąda się jej samej w życiu co na tobie odziałowuje swe niepowodzenia:sorry2:co za czasy wredne:wściekła/y:nie martw się będzie dobrze najważniejze abyś teraz spokoju miała jak najwięcej i wal to babę masz M córeczke i teraz dzidzusia w brzusiu i to jest najważniejsze a zarobkami sie nie przejmuj kiedyś to moi rodzice za 1300 musieli wyżywić siebie nas czyli 3 córy i opłąty itp.i daliśmy rade tak ze teraz żyja se elegancko każdy pracuje kasy maja i tak to jest teraz może jest kiepsko ale poczekaj i przyjdzie czas że usiem od ucha do ucha bedziecie mieli i tego życze tulam mocko:tak:
 
Do góry