reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Mexi - testuj i dawaj znac

Ok :-).

ost @ mialam 28go marca i dzis zrobilam test bo okresu brak ale jest negatywny :(
wiec co teraz??? na 100% nie jestem w ciazy czy jest jeszcze szansa co??
co zrobic czekac jeszcze tydz i zrobic testa czy mykac juz do lekarza??
pozdrawiam WAS

Mamy podobnie- też ostatni okres miałam 28 marca. Na twoim miejscu bym jeszcze poczekała parę dni i powtórzyła test.

Hej Girls,

Witam się wtorkowo. Kolejny dzień mdłości - masakra. Praktycznie 24h/dobę się męczę. I nie wiem co zrobić z pracą. Boję się że nie dam rady wystać 2h na zajęciach - jeszcze padne, już 2 razy mi się przytrafiło że prawie zemdlałam.

Oj Maggie współczuję Ci z tymi mdlościami. Podobno strasznie to jest męczące :crazy:.


U mnie w związku z tym, że jest 32 dc. a objawów okresu nadal brak, zakupiłam test ciążowy i jutro rano będę testować :eek:. No chyba, że nie wytrzymam do jutra i już dzisiaj go zrobię :baffled:. No ale najbardziej wiarygodny wynik jest podobno rano... :szok:
 
MEXI trzymam kciuki ps.no fakt lepiej jest rano tylko ja robiłam popołudniu no ale mi sie już 4 dzień@ spóźniał no ale wiesz jak już się spóźnia a jak ma być fasolka to wykazać powinien 2 kreski bynajmiej ta druga słaba ale wykazać by wykazało:tak:;-)decyzja do ciebie należy:tak:
 
Kurcze Maggie współczuje Ci z tymi mdłościami,ja też miałam ale w pracy raczej siedziałam więc jakoś dawałam rade.I w sumie częściej miałam mdłości wieczorem
 
a ile ci się spóźniał @;-)
Oj Patrysia86 mi sie długo spóźniał,ale mi wogóle nie przyszło do głowy że to fasoleczka.Jakoś nie myślałam,że to tak szybko bo ja sie bałam że moge mieć problemy i wogóle.Zresztą ja miałam strasznie nieregularny okres po tabletkach. Ale gdy w nocy obudziły mnie mdłości i to takie mocne to już zrobiłam test,chociaż za namową męża bo ja myślałam że to zatrucie :-)
 
Oj Patrysia86 mi sie długo spóźniał,ale mi wogóle nie przyszło do głowy że to fasoleczka.Jakoś nie myślałam,że to tak szybko bo ja sie bałam że moge mieć problemy i wogóle.Zresztą ja miałam strasznie nieregularny okres po tabletkach. Ale gdy w nocy obudziły mnie mdłości i to takie mocne to już zrobiłam test,chociaż za namową męża bo ja myślałam że to zatrucie :-)



o mdłości to już w 2 miesiącu się dowiedziałaś:-)to za pierwszym razem się udało tak bądz tak do 3 staranek:eek:to super że się tak udało u mnie też w pierwszej ciąży szybko szło no a zarazem dla mnie długo bo za 3 razem się udało:tak:
 
reklama
Kochane uciekam już z pracki do domku:-) co prawda tam dalej czeka mnie remont, ale jakoś mi się już poprawił humor:tak: może to przez tą pogodę:-) z może przez to, że właśnie ze świadkową ustaliłyśmy, że 16 maja robimy wieczór panieński:tak: buziaczki i do juterka:-D
 
Do góry