reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Hej Girls,

Witam się wtorkowo. Kolejny dzień mdłości - masakra. Praktycznie 24h/dobę się męczę. I nie wiem co zrobić z pracą. Boję się że nie dam rady wystać 2h na zajęciach - jeszcze padne, już 2 razy mi się przytrafiło że prawie zemdlałam.



Oj, to niedobrze, że jeszcze katar. Lepiej chyba weź ten dzień wolny - jakoś postaram się przetrwać bez Ciebie w poniedziałek ;-) I najwyżej wyśle Ci sms-ka co i jak żebyś była na bieżąco. Plan mam taki żeby pojechać na usg i zaraz stamtąd na wyjazd. :-) Co do słodyczy - to nie obiecuje (chyba że wymyśle coś innego :-D). A zresztą ustaliłyśmy że tyjemy od czasu zaczęcia brania Foliku :-D:-D:-D więc jakby co to zwalamy na Folik :-)


No widzisz, dobrze że to sprawdziłaś bo jesteś napewno spokojniejsza. A Twoj maluszek będzie niezłym gagatkiem skoro już w brzuszku u Mamusi sie tak rządzi.



Ja pamiętam sukienkę - wklej koniecznie jakieś zdjątko jak już w niej będziesz cała wylaszczona :-):-):-)
wiem meggi co przezywasz z tymi mdlosciami choc ja mialam ostatnio grypowe ale mdlosci to mdlosci i ci bardzo wspolczuje!
 
reklama
ze mna juz dzis troche lepiej,no i do pracy juz musze isc,wczoraj wzielam sobie urlop ale bylam taka slaba,ze nie dalabym rady wystac osmiu godzin:( teraz mojego M bierze wlasnie mi dzwonil,ze sie fatalnie czuje jest choroba,a nie ma lekarstwa:(
 
ze mna juz dzis troche lepiej,no i do pracy juz musze isc,wczoraj wzielam sobie urlop ale bylam taka slaba,ze nie dalabym rady wystac osmiu godzin:( teraz mojego M bierze wlasnie mi dzwonil,ze sie fatalnie czuje jest choroba,a nie ma lekarstwa:(

Oj- to sie wykuruj szybciutko- ja na szczescie jak narazie to tylko w zime choruje. Wszedzie trabia ze epidemia grypy jest. Zdróweczka
 
Witam Was dziewczynki i pozdrawiam gorąco!!!
JUZ jestem w drugim trymestrze i jak na razie problemy z bakterią w moczu się nie powtórzyły ja czuje się coraz lepiej:biggrin2: a dzidzius zdrowo sie rozwija, najblizsza wizyta 13 maja i może dowiem się czy to chłopiec czy dziewczynka. Moja córcia bardzo chce iść ze mną zobaczyć na USG dzidziusia:biggrin2:
a jak tam wasze fasolki???
Pozdrawiam gorąco!

Kochana dobrze, że wszystko jest w porządku:-D i napisz koniecznie jak będziesz znała płeć:-)

Hej Dziewczyny,

Ja już po wizycie u lekarza. Yuppi. I będę bić pokłony dla Agnieszki że znalazła mi taką fajną Lekarkę - konkretna, miła i można się dobrze poczuć w jej towarzystwie. Zbadała mnie - żadnych piep..... kłykciń nie mam i nie miałam (tamtem lekarz co niby coś widział to chyba z głową miał coś nie tak - szkoda gadać). Wyniki badań są ok, betka ładnie rośnie, macica też więc jak narazie wszystko ok. Mam już kartę ciąży - w poniedziełek usg. Ma być już widać echo zarodka :-)

Kochana widzisz dobrze, że zmieniłaś tego lekarza i od razu lepiej:tak:

cześć dziewczyny!witam na forum bo jestem tutaj nowa!
jestem po odstawieniu antykoncepcji - brałam 2 lata Yasmin. i odstawiłam we wrześniu 2008. od miesiąca staramy sie od dzidziusia - tzn. od jednego cyklu. problem w tym, że ja mam teraz strasznie nieregularne cykle (np. od października do lutego nie miałam okresu 93 dni :szok:, potem był i potem nie było znów 43 dni).pojawiły mi się też kłopoty z cerą - krostki na brodzie i szyi, a zawsze miałam ładną cerę (podobno to zwiastun złej pracy jajników). ale w końcu trafiłam do sensownego lekarza i zapisał mi Luteinę na uregulowanie cykli. Mam ją brać od 16 do 25 dnia cyklu. Tym sposobem miałam już 2 poluteinowe miesiączki. szczerze mówiąc liczyłam, że uda nam się zmajstrować dzidziusia w pierwszym cyklu starań, ale teraz coraz bardziej się boję, że przez te moje nieregularne cykle nie pójdzie nam tak łatwo. nie wiem nawet, czy w ogóle mam owulację. i tu moje pytania:
czy któraś z was robiła sobie może test owulacyjny?
no i jeszcze jedno - chyba zacznę mierzyć sobie temperaturę. tylko jest jedna kwestia (żeby nie zapytać wprost): czy temperaturę mogę mierzyć np. pod pachą lub w pachwinie? wiem, ze to głupie, ale jestem totalnie początkująca w tych kwestiach:zawstydzona/y:

Witamy:-D

Hej dziewczynki.Dobrze mówiłyście,że to mój mały szaleje :) Dziękuje:) Lekarz powiedział,że nie jest do końca tak,że nie można spać na prawym boku lub na plecach,mam spać jak mi wygodnie.A ja durna naczytałam sie że nie można i cały czas spałam na lewym boku:/

Super, że wszystko się wyjaśniło i wiesz już, że to Twoje Maleństwo tak szaleje:-D

Kochane ja mam już dość...ten remont się przeciąga się w nieskończoność choć już niewiele zostało...ja dziś prawie całą noc nie spałam, bo co chwilę latała do WC, bo chyba sobie przeziębiłam pęcherz i strasznie mnie boli...strasznie źle się czuję i ledwo siedzę w pracy...a do tego wkurza mnie to, że co chwilę coś mi jest i nie mogę być po prostu cały czas zdrowa:baffled::angry:

Buziaczki:-)
 
My już wróciliśmy z Ostrołęki, M nie zdał na prawko ale następnym razem zda:tak:
Ja się położę na trochę bo jakoś mi się w głowie kręci i wogóle osłabiona jestem. A na 17:00 mam komisje w szpitalu bo składałam wniosek o niepełnosprawności, eh, nie chce mi się iśc.
Kłade się pod kołderkę. Do usłyszenia później.:tak:
 
milego dnia dziewczyny:tak:,ja sie juz zalamuje musze powoli wychodzic do pracy,a tak mnie mecza mdlosci,ze szok:-:)-:)-(,znow czuje sie totalnie bez sił:no:znacie moze jakies sposoby zeby mi przeszlo ?
 
Maggie chyba wezmę wolne w poniedziałek (szkoda mi trochę urlopu ale co tam). Jak coś to spotkamy się 11.05 :-) Już nie mogę się doczekać i błagam Cię nic mi nie przynoś bo się pogniewamy.:tak:
 
WITAM JUZ PO SPACERKU:-)
MAGGIE wiem co masz na myśli ja przy pierwszej ciąży to miałam na okrągło wymioty do prawie 4.5 miesiąca :baffled:masakra aż mój M trzymał mi włosy i wspierał mnie bo już płakałam z bólu bo nie miałąm czym wymiotować :-(boję się teraz że przy drugiej też tak będe mieć:-(ale kochana w sumie też i dobrze jak to ginekolog mówi że jak są mdłości i wymioty to dobra oznaka bo zdrowe dziecko jest bo reaguje na to organizm powiedział że gorzej gdyby się nic nie czuło;-)
Ide obiadek robić bo juz jestem głodna;-)
 
reklama
Do góry