reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

bardzo i to bardzo sie ciesze meggie:) tamten lekarz to naprawde jakis dupek!jak mozna tak straszyc,a ja jednak zostalam w domu,odpoczne jeszcze dzisiaj ta slabosc i zawroty mnie juz dobijaja!
 
reklama
Cześć dziewczynki.Ja rano byłam u dentysty,a na 18 jakoś sie wcisnełam do mojego gina bo byłam zarejstrowana na środe.Ale 5 dzień boli mnie brzuch po lewej stronie i już sie martwie,od 2 w nocy nie śpie- no chyba że troche na siedząco :-( Nie powinno sie spać na prawym boku,na plecach raczej też nie tylko na lewym boku,a ja co sie położe to mnie coraz bardziej boli.Ale ta noc była najcięższa.Boje sie wizyty,ale mam nadzieje,że to nic niedobrego.Trzymajcie prosze za mnie kciuki
 
Cześć dziewczynki.Ja rano byłam u dentysty,a na 18 jakoś sie wcisnełam do mojego gina bo byłam zarejstrowana na środe.Ale 5 dzień boli mnie brzuch po lewej stronie i już sie martwie,od 2 w nocy nie śpie- no chyba że troche na siedząco :-( Nie powinno sie spać na prawym boku,na plecach raczej też nie tylko na lewym boku,a ja co sie położe to mnie coraz bardziej boli.Ale ta noc była najcięższa.Boje sie wizyty,ale mam nadzieje,że to nic niedobrego.Trzymajcie prosze za mnie kciuki



kochana niestresuje się,może to macica przy rozciąganiu lub dzidzia lezy na tym boku i tak to się dzieje:tak:
 
Cześć dziewczynki.Ja rano byłam u dentysty,a na 18 jakoś sie wcisnełam do mojego gina bo byłam zarejstrowana na środe.Ale 5 dzień boli mnie brzuch po lewej stronie i już sie martwie,od 2 w nocy nie śpie- no chyba że troche na siedząco :-( Nie powinno sie spać na prawym boku,na plecach raczej też nie tylko na lewym boku,a ja co sie położe to mnie coraz bardziej boli.Ale ta noc była najcięższa.Boje sie wizyty,ale mam nadzieje,że to nic niedobrego.Trzymajcie prosze za mnie kciuki
pewnie,ze bedziemy trzymac kciuki!!!napewno wszystko bedzie w porzadku!daj od razu znac co gin powiedzial choc mysle,ze to sprawka groszka jest;)
 
Dzięki dziewczynki.Ja też myśle że to mój mały szaleje,ale wole iść do lekarza to nie będe sie denerwować.Jak wróce to napisze ;-)
 
Cześć dziewczynki.Ja rano byłam u dentysty,a na 18 jakoś sie wcisnełam do mojego gina bo byłam zarejstrowana na środe.Ale 5 dzień boli mnie brzuch po lewej stronie i już sie martwie,od 2 w nocy nie śpie- no chyba że troche na siedząco :-( Nie powinno sie spać na prawym boku,na plecach raczej też nie tylko na lewym boku,a ja co sie położe to mnie coraz bardziej boli.Ale ta noc była najcięższa.Boje sie wizyty,ale mam nadzieje,że to nic niedobrego.Trzymajcie prosze za mnie kciuki
Daj znac Kochana co i jak jak wrócisz od gina. Bedzie dobrze, tak jak dziewczynki mowią moze to macica albo Twój bobo:tak:
 
reklama
Do góry