reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Trzymam kciuki :tak::-) ale też słyszałam, że lepiej co drugi dzień by plemniczki mogły nazbierac sił:-p

Ja już udzielałam się kiedyś na tym wątku jak z moim P. staraliśmy się o maluszka. Nic nie wychodziło, więc zniechęcona zrezygnowałam. Ale teraz.. wiosna...:-D więc czas zacząc myślec pozytywnie:-) Zaczynam łykac znowu Folik. Chciałabym zacząc staranka w lipcu by na trzecią rocznicę ślubu zrobic P. ogromną niespodziankę. P. już nie może się doczekac bejbika:laugh2: Mamy już wybrane imiona dla dziewczynki i chłopca i nawet trochę ubranek:-D No ale to na nic się nie przyda jak nie ma na świecie tej najważniejszej dla nas osoby:no: Więc dziewczyny.. zabieram się do roboty..:tak::-D Dołączam do Was moje drogie Panie:rofl2:
A może zaczniemy już od następnego miesiąca? Kto wie:-D Im dłużej na tym forum jestem tym bardziej pragnę maluszka od zaraz:tak:
Więc: WITAM DROGIE PANIE JESYCYE RAZ:-p:-D



u mnie tak samo my z M chcieliśmy od lipca potem od czerwca aż sobie powiedzieliśmy że dzidzie i tak chcemy co wtedy jaka różnica teraz czy za 2 miesiące no i tez biore pod uwage że możemy sobie troche staranek porobić bo niewiadomo czy uda sie od razu:tak:
 
reklama
u mnie tak samo my z M chcieliśmy od lipca potem od czerwca aż sobie powiedzieliśmy że dzidzie i tak chcemy co wtedy jaka różnica teraz czy za 2 miesiące no i tez biore pod uwage że możemy sobie troche staranek porobić bo niewiadomo czy uda sie od razu:tak:

Właśnie, nie ma różnicy kiedy przyjdzie na świat. Ważne by zdrowe było:-)
 
A wg wykresiku kiedy byla owu?? Wiesz dziewczyny maja racje nie ma @ jest nadzieja...u nas byla na wrzesniowkach dziewczyna co niby wlasnie tez jej sie przsuwala @ a testy negatywne co sie okazalo wbrew testom owu i skoku temki owulacja byla 2 tyg pozniej niz ona myslala :szok: i dlatego negatywne testy i gin nic nie widzial...potem poszla 2 raz a gin ze dopiero chyba owu byla wiec szok i czekala....poczekaj do pt moze to hormnony moze jeden wielki hormon FASOLA :-)

niby owulka wedlug sluzu w 19dc, według szyjki w 23dc lub w wedlug tempki w 34 lub 39dc.. a znow wedlug szyjki w 36, 37, 38dc była w górze.. a potem skok.. sama nie wiem.. bylam na monitoringu..
13dc p. 17mm
15dc p. 18mm
20dc p. 7mm wedlug gina cofnał sie
potem nie było wizyt az do 38dc wtedy luteina.. i dlatego tez skok tempki.. takze sam juz nie wiem kiedy ta owulka..
 
Mam 5 dzień @ wsumie końcówka co teraz kupie sobie folik,testy owulacyjne i czekamy na owulke i będziemy działać i racja zdrowie najważniejsze:tak:
 
NEKTARYNKO ja uważam że poprostu poczekaj aż wtedy przyjdzie @ a jeśli przez dłuższy czas jej nie będzie to duża szansa że to fasolinka:tak:;-)
 
taka piekna pogoda,a ja musze do pracy isc:sorry:ale mi sie nie chce,a do tego jeszcze mnie nie opuscilo to przeziebienie:crazy:ciagle nie czuje sie najlepiej,no i chcialam zaczac staranka w tym miesiacu pelna para ale z tego co widze to moj M nie bardzo ma ochote,a dzidzie by chcial,ach szkoda gadac:confused2:dlaczego to nie jest takie proste,ci co nie chca to maja,a ci co chca to nie maja:-(ostatnio w ciaze mi sie udalo zajsc od razu w pierwszym cyklu,a teraz ciagle nic...
 
taka piekna pogoda,a ja musze do pracy isc:sorry:ale mi sie nie chce,a do tego jeszcze mnie nie opuscilo to przeziebienie:crazy:ciagle nie czuje sie najlepiej,no i chcialam zaczac staranka w tym miesiacu pelna para ale z tego co widze to moj M nie bardzo ma ochote,a dzidzie by chcial,ach szkoda gadac:confused2:dlaczego to nie jest takie proste,ci co nie chca to maja,a ci co chca to nie maja:-(ostatnio w ciaze mi sie udalo zajsc od razu w pierwszym cyklu,a teraz ciagle nic...

Hmmm a czemu nie chce ?? faceci czasem tak maja...tez mialam cykle ze nie moglam "znusic" a dzidzie chcial, a bo to zmeczony to praca to bola plecy .... a bylo tak ze akurat owu i klotnia i mc z glowy masakra
 
Mówią że jak dzidzia nieżle sobie skacze,kopie to chłopak ,ale nie wiem czy to prawda:no:;-)ja z moim M na dziewczynke celujemy:-D
Ja też tak słyszałam że jak tak kopie to chłopiec.No mój mały szaleje na całego :laugh2:Często jest właśnie tak że sie czuje co w brzuszku siedzi.Mi sie jeszcze dwa razy śniło że będzie chłopczyk :-)
 
reklama
Moj jest albo zmeczony albo go cos boli albo cos w telewizji leci i mam poczekac,a mi po takich slowach od razu sie odechciewa jak sie wkurze to wogole nie bedzie przytulanek w tym miesiacu,acha i jeszcze stwierdzil,ze jest w takim wieku w ktorym na jakis czas odchodzi ochota;),normalnie brak slow...
 
Ostatnia edycja:
Do góry