reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Dopiero jutro odbieram Bete , byłam przed chwila u p. Ginekolog tak w sumie po porade odnosnie luteiny bo podobno pomaga , a Ona mi na to ,że nie przepisuje bo jak fasoleczka słaba to po co mi póxniej takie kalectwo! no tak sie zdenerwowałam , co za kobieta jakim prawem moze takl mówic ! co zakobieta, nie dosc ,że tyle kobiet sie stara to ona zamiast pomóc to takie coś:szok:

A moze któras przyjmowała luteine albo cos podobnego?

Buziaki dziewczynki kochane

A dzisiejszy test super rowne 2 kreski coraz mocniejsze:)))));-),wiec nadzieja jest!

czyli czary pomagają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeśli natomiast już jesteś w ciąży to radziłabym ci zmienić twojego ginekologa skoro wygaduje ci takie rzeczy.
 
reklama
:no:
Dopiero jutro odbieram Bete , byłam przed chwila u p. Ginekolog tak w sumie po porade odnosnie luteiny bo podobno pomaga , a Ona mi na to ,że nie przepisuje bo jak fasoleczka słaba to po co mi póxniej takie kalectwo! no tak sie zdenerwowałam , co za kobieta jakim prawem moze takl mówic ! co zakobieta, nie dosc ,że tyle kobiet sie stara to ona zamiast pomóc to takie coś:szok:

A moze któras przyjmowała luteine albo cos podobnego?

Buziaki dziewczynki kochane

A dzisiejszy test super rowne 2 kreski coraz mocniejsze:)))));-),wiec nadzieja jest!

czyli czary pomagają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jaka pojebana baba.:wściekła/y: Na Twoim miejscu juz bym do niej nie chodziła.:no:
 
:tak:Hej Kochane,

Witam wszystkie nowe staraczki :-);-)

Padam na pyszczek i jestem strasznie senna - tak więc Waszą czarownicę osłabiło. W całej Warszawie jest straaaaaaaaaszne mgła - masakra, porażka. Nic nie widać i jest tak mrocznie - jakieś czarne moce zawitały do stolicy. :-(

Ale jutro wieczorkiem mam zamiar odstawić małe czarowanko - he he :tak::tak:

Dopiero jutro odbieram Bete , byłam przed chwila u p. Ginekolog tak w sumie po porade odnosnie luteiny bo podobno pomaga , a Ona mi na to ,że nie przepisuje bo jak fasoleczka słaba to po co mi póxniej takie kalectwo! no tak sie zdenerwowałam , co za kobieta jakim prawem moze takl mówic ! co zakobieta, nie dosc ,że tyle kobiet sie stara to ona zamiast pomóc to takie coś:szok:

A moze któras przyjmowała luteine albo cos podobnego?

Buziaki dziewczynki kochane

A dzisiejszy test super rowne 2 kreski coraz mocniejsze:)))));-),wiec nadzieja jest!

czyli czary pomagają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

martuska - beta to już teraz tylko formalność - ale masz nam koniecznie napisać, też się chcemy cieszyć razem z Tobą. A tą ginekolog to kopnij w duuupe - idiotka jakaś. :tak:

niunia - ale dałaś zagłostke z tym prezentem, ja również obstawiam jakąś książkę lub np. wykup mamie wizyte w salonie kosmetycznym - zrobią ją na bóstwo i humorek będzie miała nieziemski (ja tak zrobiłam z moją mother i chyba z tydzień latała jak nakręcona) :-):tak:
 
to tak jak ja ... od czterech miesięcy co miesiąc dopada mnie jakieś przeziębienie - oczywiście nic nie chcę brać bo a nóż jestem w ciąży i zaszkodzę dzidzi i tak ciągle iedoleczona chodzę sobie i łapię infekcje - aktualnie doleczam zatoki. A tak nawiasem mówiąc najgorzej się czułam w czasie staranek - gorączka i katar do pasa.. I jak tu w takim stanie zrobić się na bóstwo jak Hanka...:rofl2::rofl2::rofl2:
:-D dokładnie tylko jak to mąż twierdzi on mi zaaplikuje :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: swojego gripexa:-D:-D:-D
maggie czarownico nasza kochana witaminki jakieś łyknij żebys nam nie padła
 
Dopiero jutro odbieram Bete , byłam przed chwila u p. Ginekolog tak w sumie po porade odnosnie luteiny bo podobno pomaga , a Ona mi na to ,że nie przepisuje bo jak fasoleczka słaba to po co mi póxniej takie kalectwo! no tak sie zdenerwowałam , co za kobieta jakim prawem moze takl mówic ! co zakobieta, nie dosc ,że tyle kobiet sie stara to ona zamiast pomóc to takie coś:szok:

co za babsztyl.. :wściekła/y::wściekła/y: nikt jej chyba w d..pe nie nakopał.. samam by to uczyniła z przyjemnościa
 
Dopiero jutro odbieram Bete , byłam przed chwila u p. Ginekolog tak w sumie po porade odnosnie luteiny bo podobno pomaga , a Ona mi na to ,że nie przepisuje bo jak fasoleczka słaba to po co mi póxniej takie kalectwo! no tak sie zdenerwowałam , co za kobieta jakim prawem moze takl mówic ! co zakobieta, nie dosc ,że tyle kobiet sie stara to ona zamiast pomóc to takie coś:szok:

A moze któras przyjmowała luteine albo cos podobnego?

Buziaki dziewczynki kochane

A dzisiejszy test super rowne 2 kreski coraz mocniejsze:)))));-),wiec nadzieja jest!

czyli czary pomagają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
w życiu nigdy bym juz do takiej #$^**%$@@$^ nie poszła :angry:
 
:-D dokładnie tylko jak to mąż twierdzi on mi zaaplikuje :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: swojego gripexa:-D:-D:-D
maggie czarownico nasza kochana witaminki jakieś łyknij żebys nam nie padła
Paulina - dzięki :-) przypomniałaś mi że nie łyknęłam dziś sobie foliku :tak:

Twój mąż wie co robi - jego gripex jest jak najbardziej wskazany. :-D:-D:-D

Dziewczyny czy Wy wiecie że sex to samo zdrowie. W jego trakcie wydzielają się endorfinki - hormony szczęścia plus serce szybciej bije i wogóle. Ja jak mówie że boli mnie głowa to mój już wie co robić - i to pomaga. :tak:;-):-):-):-) Serio
 
Własnie przeczytałam artykuł ( tekst poniżej)na temat brania luteiny i myslę że w tym cyklu jej nie wezmę. Jak na razie nie mam owu ( może będę miała cykl bezowulacyjny) a tak jak pisze ta połozna nie ma sensu brać luteiny bez owulacji, a przed owu nie powinno sie jej brać, a więc w tym miesiącu raczej odpuszczam...muszę iść po poradę do innego gina, jestem zapisana dopiero na 26/03

"Luteina czy też inny lek zawierający syntetyczny progesteron może blokować owulację jeśli zostanie podany zbyt wcześnie (np na tydzień przed owulacją).
Przyjęty jednak w okolicy owulacji- na 1,2 dni przed naturalnym pęknięciem pęcherzyka nie powinien zablokować uwalniania komórki jajowej, gdyż nawet w naturalnym cyklu w okresie około-owulacyjnym poziom progesteronu lekko się podnosi.

Najczęściej jednak zaleca się przyjmowanie tabletek typu Luteina, czy Duphaston w drugiej połowie cyklu (po owulacji), dla wzmocnienia czynności ciałka żółtego."

Pozdrawiam serdecznie
Magdalena Likas-położna, doradca laktacyjny
--
 
Zdumiewające fakty.........





Wg statystyków o nas:





Potrzebne jest 7 sekund żeby jedzenie z buzi przeszło do żołądka


Ludzki włos wytrzymuje obciążenie 3 kg


Długość męskiego penisa jest równa długości kciuka razy 3


Udo jest tak twarde jak cement


Serce kobiety bije szybciej niż mężczyzny


Na każdej stopie mamy ok. tysiąca miliardów bakterii


Kobieta mruga dwa razy szybciej od mężczyzny


Używamy 300 muskułów tylko żeby utrzymać balans jak stoimy


Kobiety już dawno przeczytały ten mail


Mężczyźni w dalszym ciągu oglądają swój kciuk :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry