reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Co nieco wątek się rozkręca. Fajnie.:-)

Czesc Dziewczynki :)
Ja mam 28 lat (niedawno skonczone), slub za niecale 2 miechy, a po slubie bedziemy sie starac o dzidzie :tak:
Moj przyszly M jest po trzydziestce, wiec czas najwyzszy ;-)
Zobaczymy co z tego wyjdzie...
Pozdrawiam!

No to witam i powodzenia:happy:

mi sie jakos Brad nie podoba,dziwne,nie!?;)

Mam podobne zdanie:blink:

kobietki mnie jakos wiara w plemniczki mojego m opuszcza, sporo czytalam wczoraj o tej trudnej drodze do pokonania dla plemniczkow, przez pochwe, szyjke macicy do jajowodu..mysle ze dla slabych zolniezykow mojego m ta droga jest nie do pokonania ;(

A jeżeli on ma słabe wyniki, nie dostał jakiś wspomagających leków poza witaminkami?

Hej dziewczynki;-) ja również się staram o maluszka,krótko bo dopiero od trzech miesięcy a Luty należy do nie udanych,zaniedbałam staranka:crazy: wiem moja wina!!
I tak się zastanawiam czy Marzec sobie odpuścić,bo jak by co to termin był by na Grudzień a coś ta pora roku, zima mi się nie podoba,chyba zacznę od Kwietnia:tak:
Pozdrawiam

Kiedyś czytałam, że dzieci urodzone zimą są mądrzejsze.

Dziewczyny ja nie przerywam staranek, nawet jakbym miala rodzic w wigilie to bym sie cieszyla ze sie udalo :)

Moja kuzynka zaczęła rodzić po kolacji wigilijnej. Mała urodziła sie 25 grudnia:-D

Ale się rozpisałyście!
Ja do @ mam jeszcze 4,5 dni. Męczy mnie przeziębienie już dwa tygodnie i mam infekcję pochwy. W czwartek idę do gina z wynikami badań, które odbieram w śrdoę. Ech. Chyba to jakaś bakteria bo boli mnie podbrzusze i piecze wszystko na dole a clotrimazolum nie pomaga. Ech.
Nie myślałam, ze to powiem ale chyba bym wolała, żeby w tym miesiącu się okazało, że nie jestem w ciąży bo ten cykl nie zaczął się szczęśliwie :-( i martwiłabym się czy z dzieckiem jest wszystko OK

Kiedyś mi lekarz powiedział, że na rozwój wielu bakterii działa cukier w organizmie. Ograniczyłam go i od wtedy odrobiną mniej problemów z stanami zapalnymi.

staram się, ale to wcale nie takie proste jak czasem mam takie bóle podbrzusza jakbym @ miała dostać zaraz:szok:

To hormony, może napięcie przedmiesiączkowe zbytnio sie naprzykrza?

tak jakos dziwnie mnie bola moje piersiatka i sie zastanawiam dlaczego?? moze znowu cos jest nie tak:(

Ja ostatnio miałam stan zapalny węzłów chłonnych i mnie strasznie piersi bolały. I wszystko to było po grypie.

Ja czasami to już nie wiem czy wmawiam sobie, czy naprade coś się w tym moim brzuch jednak dzieje, bo od kilku dni ma takie dziwne wrazenie, którego nie potrafie opisać, może to to, może się udało, nie wiem... czy sobie coś wmawiam czy napradę coś się dzieje, ale tym razem nprawdę czuje się jakoś inaczej...

Ja raz tak miałam jakoś wiosną. To było cudowne uczucie. Nie odważyłam się na test pomimo spóźnienia @. Po jakimś czasie przyszła ta małpa, ale uczucie było cudowne!
 
reklama

Załączniki

  • SugarwareZ-209.gif
    SugarwareZ-209.gif
    38,2 KB · Wyświetleń: 61
nie wiem,czy mnie cos ominelo ale nie wiedzialam,ze catedra zafasolkowala,a wy ? widzialam przed chwila zdjatko testu
ja wiedziałm, chwaliła się tu!
A co Wy dzisiaj tak wcześnie spać?
Ja jeszcze obiadek małemu gotuję, choć M. mówił żebym sobie darowała, bo i tak dzieciak wszystko wypluje :sorry2:ach, Ci faceci!!!!!
No to miłej nocki życzę!
 
ja wiedziałm, chwaliła się tu!
A co Wy dzisiaj tak wcześnie spać?
Ja jeszcze obiadek małemu gotuję, choć M. mówił żebym sobie darowała, bo i tak dzieciak wszystko wypluje :sorry2:ach, Ci faceci!!!!!
No to miłej nocki życzę!


He he, Ci faceci to nas na ziemię potrafią sprowadzić w sekundę :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry