reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

No i w tym roku dostałam najgorszy prezent pod choinkę, ruzgi nawet nigdy w życiu nie dostałam...............
- ccccccczzzzzeeerwona Mikołajowa zajeżdża do mnie saniami a jutro już skrzydła w gatki wsadzi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
- z pracy też niciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:

Idę piec sernika.
 
reklama
kinguś - z Ciebie to rzeczywiście optymistka :-) nawet nie wiesz jak się ucieszyłam jak przeczytałam Twoje słowa że @ może nie przyjdzie. Staranka w sumie były w dni płodne i to w pelnię więc może magia księżyca zadziała - ale nie nakręcam się - mój S. skutecznie mnie studzi, chyba nie chce żebym w paranoję popadła. Trzymam kciuki za Twoje testowanko. Oby były piękne grubaśne II. Ja się zastanowię nad testem dopiero jak nie przyjdzie wredota @.

Madzia_pl - witaj wśród nas

ninonka - piękne życzenia, oby się spełniły i obyśmy wszystkie za rok martwiły się że nie starcza nam czasu na przygotowania świąteczne bo dzidzie domagają się naszej uwagi.

Niunia27 - głowa do góry, paskuda z tej @ ale przynajmniej będziesz mogła poszaleć w Sylwestra. :-D Wolałabyś fasolkę - ja też ale skoro teraz się nie pojawiła to widać czeka na ten właściwy moment.

Kochane, z Okazji Świąt życzę Wam Zdrowia i Miłości, optymizmu i wiary, obyśmy wszystkie już niedługo mogły się cieszyć z naszych fasoleczek ...
 
Przykro mi niunia27, tak się mówi jak nie w tym m-cu to w następnym ale wiem co czujesz............ wielkie rozczarowanie. :-(Nie martw się kochana damy rade a bierzesz jakieś wspomagacze( wiesiołek i takie inne??) jak nie to może warto spróbować ja zaczełam od tego cylku teraz zaczynam płodne więc za jakieś 3 tyg się okaże, a jak nie to i tak będę kontynuować no i daje codziennnie mojemu misiuwi 2 wit C.
Ps. piernik na pewno pyszny, ja niestety w wynajętym mieszkaniu piekarnik mam do d.... a skąpy właściciel nie kwapi się żeby jakąś kasiorkę włożyć w mieszkanie.

Czas moich staranek grudniowych czas zacząć :tak:


Wszyskiego Najlepszego Drogie Koleżanki, każda z Nas ma coś wspólnego chcemy małe dziecie po to aby móc je kochać i aby ono nas kochało i tego właśnie Wam i sobię życzę małego bąbelka co by sprawiał że nasz każdy dzień będzie radością!!!!
 
Czesc kochane staraczki!ja przechodze tez do roku 2009,bo w 2008 mi sie nie udalo,zreszta w 2007 tez nie.mam 33 lata i juz synka,ale bardzo chce tez coreczke(chyba musze sie pospieszyc),drugi synek tez bylby super..jestem dziwnym przypadkiem,bo obydwoje z mezem jestesmy zdrowi,cykle jak w zegarku,a nie moge od 2 lat zajsc w ciaze.chcialam wszystkim staraczkom zyczyc wesolutkich i cieplutkich swiat i zeby nastepne swieta byly juz o jedna osobe liczniejsze.pozdrawiam!:happy::happy::happy:
 
odczułam dziś pare razy zawroty głowy, nawet teraz jak siedzę przy laptopie... to pewnie zmęczzenie bo troche się narobiłam.. a może to coś innego.. nie wiem:sorry2:

Dziewczyny jeszcze raz
życzę wam spokojnych rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia :))

pozdrawiam
 
….( ……. .•*,•*¯*×...)***….*•.¸_¸.¬¬•* ..*•.¸_¸.•* Święta szybko się zbliżają, w święta ludzie się kochają. Przy dzieleniu się opłatkiem, płyną z oczu łzy ukradkiem. Życzymy sobie wszystkiego najlepszego, dając w policzek całusa wielkiego. W nocy Jezus się urodzi i serduszka nam odmłodzi. Wesołe święta.. oby takie były i oby wszystkie życzenia się spełniły. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
_______________./\.
____________ __>_<_
_____________Ѽ.\/ Ѽ
___________;->( ɕѼ Ҩ .
___________@.♥ '(█) ♥ *$
________Ѽ "( ()♥t (Ѽ)o*♥*
_______(█),-♥.-Ѽ _Q@,0 ɕ(█)
____________>o*oѼ @.<
_________o`-.♥.-@""-Q '♥~@'
______♥.'`Ѽ ♥ *Ѽ ɕҨ ‘♥ @`-.)
____Ѽ o (█). @* '-@Ѽ ’Q.*(█)’Ѽ
__________Ѽ -♥-'Ѽ ♥._ Ѽ
_______@.♥ '*Q ♥ *(█), @.♥ '*
___.♥' @ _ ɕ♥ _.-'~♥-. @ ´(♥)`-*.o
__.(█)* ♥ ..-' (Ѽ) o *.(Ѽ) 0 *(█)`)
_________(Ѽ ) '-._♥__(Ѽ)@
____;--♥' ♥Ҩ 0‘(Ѽ) Q o *♥ * Ѽ ♥
___ * (Ѽ)._♥__* .Q.~ ♥- ♥Ҩ. 0 () Q ♥*'.
_(█)* ♥ *‘ o * ♥ _(█)Q~ ♥Ҩ __Ѽ♥__(█)
_____________▓▓▓▓▓___________
__________▓▓▓▓▓▓▓▓▓__ ø¤°``°¤ø,¸¸,ø¤°``°¤ø,¸,ø¤°``°¤ø

Witajcie dziewczyny. Wpadlam na chwilke zyczyc Was spokornych i radosnych Swiat. Mam nadzieje, ze Nowy Rok 2009 bedzie pelen niespodzianek i radosci dla kazdej z nas:tak::-):tak:. Ostatnio z powodu przygotowan swiatecznych nie mialam czasu zeby do Was zagladnac:-(. Po swietach biore sie ostro za czytanie:tak:. Pozdrawiam Was wszystkie i do napisania juz niedlugo.:tak::tak::tak:Usciski dla Was!!!!
 
hej dziewczynki:-) ja dopiero niedawno wróciłam
przygotowania do świąt pełną para:-) dziś u mojej mamity, ciacho , rybki, i makówka zrobiona, jutro reszta:-)
Marlenko moje wyniki niestety dziśnie zdążyłam odebrać, bo panie zrobiły sobie wcześniejsze święta, mam nadzieję, że jutro rano chociaż na chwilę przyjdą i mi je oddadzą:-)Kasiula moja, po 3godzinnym czekaniu, bo lekarza zabrali, okazało się,że ma torbielka 8mm,ale doktor powiedział, że na szczęście nie groźny teraz(już raz miała drenaż robiony), na 12 lutego mamy do kontroli, jestem optymistycznie nastawiona ,że będzie wszystko ok:-) dziękuję za pamięć kochana:-)
cieszę się bardzo,że Twoje rybko wyszły dobrze:-)bedzie ok zobaczysz :-)dziś jak wróciłam z pracy domek posprzątany obiadek zrobiony:-)nie narzekam:-)ale odpady swoje też mają:-D:-)ochh kochana mam nadzieję, że te następne święta już z dziecię będą:tak::-)
Ninonka jak tam sałatka? skończyłaś?:-) wracaj do nas szybciutko:-)
Eve dokładnie tak ma być:-) ja tam w ogóle nie widzę żadnego sprzeciwu wśród naszych staraczek:-) więc fasolinki będą śliczne i zdrowe:-)
to Cię ten łaskawca rzeczywiście przetrzymał:crazy:, a jak tam przygotowania do obrony?:-)
Agadaria kobieto szalejesz:-) pewnie, że wrzucaj fotkę:-)znajdziemy przyprawę i wypróbujemy:-) kochana może mi jakieś dobre ciacho upieczesz?;-):-) a te ciasteczka to pyszniutkie są, więc nie dziwię się, że zjedli:-)sama się opanowywałam dziś, żeby coś zostało:-D:-) no właśnie laski moje zrobiły,pachniało w całym domku:-)moje córcie już duże ,Pati prawie 15, więc róznica z bobo będzie prawie ogromna:-)
wredne rodzynki z pestkami:-D:-)
Maggie 3`ci to już niedługo:-)coraz więcej nas:-)
Kinga Wesołych Najlepszych Świąt kochana:-)
Lusesita jak się Adi czuje?lepiej już? buziaki dla szkraba, mnie chyba też rozbiera, ale nie dam się:-)
Marzenko echh ta praca przed swietami...Wesołych Świąt Słoneczko:-)
Lolitka Madzia witajcie wśród nas:-)
Kinguś ja bym tyle nie wytrzymała:-)
Sisi zaglądaj do nas:-) Wesołych Świąt:-)
Niunia Najlepszego na Święta kochana:-)
Katerinka daj znać jak tam:-) wredna @:dry:
Emma na tym forum każda z nas zajdzie:-)
Mężatka święta, święta i po świętach:-) nadrobimy po:-) będzie więcej czasu:-)
kochane ja uciekam, padam dziś
jakbym jutro nie dała rady to już dziś wszystkim życzę WESOŁYCH ŚWIĄT:-)


____________________$$$
_____________________$$$$$
___________________$$$$$$
_________________$$$$$$$
_______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$
______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_____________$$$$$$$$$$$$$$$
____________$$$$$$$$$$$$$
___________$$$$$$$$$$$$
__________$$$$$$$$$$
_________$$$$$$$$$
________$$$$$$$$
_______$$$$$$$
______$$$$$$
______$$$$$
______$$$$
______$$$$
______$$$_____$
$______$$___$$
__$$$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$
____$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$____$
$_____$$$$
_______$$$
________$

Małą gwiazdkę przed świętami
Przyjmij proszę z życzeniami
Może spełni się marzenie
Białe Boże Narodzenie
Lub, gdy przyjdzie Ci ochota
Niech to będzie gwiazdka złota
Bo, gdy spada taka z nieba
Wtedy zawsze marzyc trzeba
No, a jeśli tak się zdarzy,
Że srebrzysta ci się marzy
Możesz także taką zdobyć
I choinkę nią ozdobić
Gwiazda, gwiazdce zamrugała
I choinka lśni już cała
Naszych marzeń jest spełnieniem
Bo jest piękna jak marzenie
A pomarzyć czasem trzeba
Każdy pragnie gwiazdki z nieba
.
 
witajcie!
Ninonka coz za zbieg okolicznosci ze mieszkamy obok a przeciez Zabkowice to takie male miasteczko!Musimy sie poznac w realu!Na poczatek zaprosze Cie na naszej klasie ale to po powrocie ze swiatecznego wypoczynku!:-):-D
jakby co to jestem tez tu www.bobasy.pl/mamaadriana :-)
moj numer gg 2769820
zycze wam tego wszystkiego co same sobie zyczycie!:-);-):-D
Adi od wczoraj nie goraczkuje i juz szaleje!A za to ja ...szkoda slow!Ale nie jest az tak zebym nie wstala z lozka!
Mezus dzis jeszcze w tyrce!:-(
Za to siostra przyjedzie!
Buziaki kochane a i zapraszam na gg moze sie pozapraszamy na n-k!:-)
 
hej dziewczynki:-)
wpadłam się przywitać:-)
Lusesita cieszę się, że z Adim już dobrze:tak::-) mały czuje, że dziś musi być zdrowy bo Mikołaj przyjdzie z prezentami dla niego:rofl2::-)
super, że zobaczysz się z siostrą:-), szkoda tylko, że właśnie w święta, lub inne wieksze uroczystości mamy szansę zobaczyć się ze swoimi bliskimi, którzy mieszkają gdzieś daleko
powinna już być teleportacja:-) szybko, bez problemów echh może kiedyś:-):-)
 
reklama
Jasnej gwiazdki na niebie,
Jasnych ludzi w krąg siebie,
Uśmiechu od ucha do ucha
i pogody ducha w nadchodzące świeta

radosnych, rodzinnych świat Narodzenia Pana
oraz szampanskiej zabawy sylwestrowej

życzy Kasia :tak:
 
Do góry