reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Hej moje dziewuszki :) jestem u teściowej, i bardzo się ciesze, bo mają fajnie, że mają internet darmowy (PRZEPROWADZIŁĄ SIĘ NA NOWE MIESZKANKO), a że zabrałam ze sobą laptopka mogę do Was napisać i zarazem dowiedzieć sie co u Was :) super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A więc tak, wyjechaliśmy dziś rano o 6:00 a o 14:00 byliśmy na miejscu. Planujemy zostać kilka dni, bo tu są takie flomarki czy jakoś tak i można fajne rzeczy sobie kupić dlatego zostajemy jeszcze troszkę. Może jakąś śliczną kołyskę znajdę...... :) - teściowa mówiła, że tydzień temu coś takiego widziała więc licze że kupie, a marzę o takiej malutkiej kołysce dla nszego aniołka.
LUSESITA no naprawdę zbieg okoliczności, że hej!!! Musimy się jakoś zgadać. :)
Uciekam narazie dziewczyny bo teściowa woła na rybkę ;)

Jutro do Was postaram się zajrzeć :* :* :* buziaki :* (jak internet mi znajdzie bo tutaj mój mężuś wynalazł internet przy stoliku kuchennym, bo w innym miejscu nie odbiera!!!A to net bezprzewodowy więc wiecie o co chodzi!)





 
hej dziewczynki:-) ja dopiero niedawno wróciłam
przygotowania do świąt pełną para:-) dziś u mojej mamity, ciacho , rybki, i makówka zrobiona, jutro reszta:-)
Marlenko moje wyniki niestety dziśnie zdążyłam odebrać, bo panie zrobiły sobie wcześniejsze święta, mam nadzieję, że jutro rano chociaż na chwilę przyjdą i mi je oddadzą:-)Kasiula moja, po 3godzinnym czekaniu, bo lekarza zabrali, okazało się,że ma torbielka 8mm,ale doktor powiedział, że na szczęście nie groźny teraz(już raz miała drenaż robiony), na 12 lutego mamy do kontroli, jestem optymistycznie nastawiona ,że będzie wszystko ok:-) dziękuję za pamięć kochana:-)
cieszę się bardzo,że Twoje rybko wyszły dobrze:-)bedzie ok zobaczysz :-)dziś jak wróciłam z pracy domek posprzątany obiadek zrobiony:-)nie narzekam:-)ale odpady swoje też mają:-D:-)ochh kochana mam nadzieję, że te następne święta już z dziecię będą:tak::-)
Ninonka jak tam sałatka? skończyłaś?:-) wracaj do nas szybciutko:-)
Eve dokładnie tak ma być:-) ja tam w ogóle nie widzę żadnego sprzeciwu wśród naszych staraczek:-) więc fasolinki będą śliczne i zdrowe:-)
to Cię ten łaskawca rzeczywiście przetrzymał:crazy:, a jak tam przygotowania do obrony?:-)
Agadaria kobieto szalejesz:-) pewnie, że wrzucaj fotkę:-)znajdziemy przyprawę i wypróbujemy:-) kochana może mi jakieś dobre ciacho upieczesz?;-):-) a te ciasteczka to pyszniutkie są, więc nie dziwię się, że zjedli:-)sama się opanowywałam dziś, żeby coś zostało:-D:-) no właśnie laski moje zrobiły,pachniało w całym domku:-)moje córcie już duże ,Pati prawie 15, więc róznica z bobo będzie prawie ogromna:-)
wredne rodzynki z pestkami:-D:-)
Maggie 3`ci to już niedługo:-)coraz więcej nas:-)
Kinga Wesołych Najlepszych Świąt kochana:-)
Lusesita jak się Adi czuje?lepiej już? buziaki dla szkraba, mnie chyba też rozbiera, ale nie dam się:-)
Marzenko echh ta praca przed swietami...Wesołych Świąt Słoneczko:-)
Lolitka Madzia witajcie wśród nas:-)
Kinguś ja bym tyle nie wytrzymała:-)
Sisi zaglądaj do nas:-) Wesołych Świąt:-)
Niunia Najlepszego na Święta kochana:-)
Katerinka daj znać jak tam:-) wredna @:dry:
Emma na tym forum każda z nas zajdzie:-)
Mężatka święta, święta i po świętach:-) nadrobimy po:-) będzie więcej czasu:-)
kochane ja uciekam, padam dziś
jakbym jutro nie dała rady to już dziś wszystkim życzę WESOŁYCH ŚWIĄT:-)

____________________$$$
_____________________$$$$$
___________________$$$$$$
_________________$$$$$$$
_______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$
______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_____________$$$$$$$$$$$$$$$
____________$$$$$$$$$$$$$
___________$$$$$$$$$$$$
__________$$$$$$$$$$
_________$$$$$$$$$
________$$$$$$$$
_______$$$$$$$
______$$$$$$
______$$$$$
______$$$$
______$$$$
______$$$_____$
$______$$___$$
__$$$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$
____$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$____$
$_____$$$$
_______$$$
________$

Małą gwiazdkę przed świętami
Przyjmij proszę z życzeniami
Może spełni się marzenie
Białe Boże Narodzenie
Lub, gdy przyjdzie Ci ochota
Niech to będzie gwiazdka złota
Bo, gdy spada taka z nieba
Wtedy zawsze marzyc trzeba
No, a jeśli tak się zdarzy,
Że srebrzysta ci się marzy
Możesz także taką zdobyć
I choinkę nią ozdobić
Gwiazda, gwiazdce zamrugała
I choinka lśni już cała
Naszych marzeń jest spełnieniem
Bo jest piękna jak marzenie
A pomarzyć czasem trzeba
Każdy pragnie gwiazdki z nieba.

kinguś - z Ciebie to rzeczywiście optymistka :-) nawet nie wiesz jak się ucieszyłam jak przeczytałam Twoje słowa że @ może nie przyjdzie. Staranka w sumie były w dni płodne i to w pelnię więc może magia księżyca zadziała - ale nie nakręcam się - mój S. skutecznie mnie studzi, chyba nie chce żebym w paranoję popadła. Trzymam kciuki za Twoje testowanko. Oby były piękne grubaśne II. Ja się zastanowię nad testem dopiero jak nie przyjdzie wredota @.

Madzia_pl - witaj wśród nas

ninonka - piękne życzenia, oby się spełniły i obyśmy wszystkie za rok martwiły się że nie starcza nam czasu na przygotowania świąteczne bo dzidzie domagają się naszej uwagi.

Niunia27 - głowa do góry, paskuda z tej @ ale przynajmniej będziesz mogła poszaleć w Sylwestra. :-D Wolałabyś fasolkę - ja też ale skoro teraz się nie pojawiła to widać czeka na ten właściwy moment.

Kochane, z Okazji Świąt życzę Wam Zdrowia i Miłości, optymizmu i wiary, obyśmy wszystkie już niedługo mogły się cieszyć z naszych fasoleczek ...



Tak sałatka ok, pyszna :)

A co do życzeń to naprawdę z całego serducha Wszystkim nam tego życze!!!!







 
Maggie kochana,a gdziesz to Cię takie wredne choróbsko dopadło?:-( , ale wiesz co, jak byłam na początku w ciąży z moimi laskami, jeszcze o tym nie wiedząc, też strasznie chorowałam, miałam gorączke, straszną..więc może Ty też masz takie objawy;-) moja ginka teraz jak byłam ostanio powiedziała, że w pierwszych okresach ciąży, można spokojnie wziążć paracetamol. Jak się czujesz teraz?,przeszło Ci choć troszkę? ot święta masz bidulko:-(
Ninonka super ,że masz z nami kontakt:tak::-) daj znać czy udało wypatrzeć Ci się tą kołyskę co sobie wymarzyłaś:-)
Marzenka, Mężatka, Lolitka buziaki na miły wieczór:-)
 
Ostatnia edycja:
hej kobity:-)
właśnie mi sie przypomnialy życzenia przy opłatku, oczywiście od co drugiej osoby że dzidziusia sobie życzą w przyszłym roku:tak:, a troche ich było:-D bo mielismy dwie wigilie u tesciów i u nas czy z moimi rodzicami :-)
eh... mam nadzieje ze sie spełnią te wszystkie zyczenia:happy:
wy pewnie miałyście to samo hihi:-D
a teraz juz leze sobie pod kocykiem jakas taka zmeczona...

a jeszcze.... mialam taki maly kryzysik w srodku dnia, juz bylam zmeczona tymi goscmi i wogole i mówie do męża ,zeby mi obiecal ze w przyszlym roku to wyjedziemy gdzies w góry albo gdziekolwiek sami zebymiec spokujod tej gorączki swiątecznej i zeby tylko byc razem, a on na to że to chyba niemozliwe bo przecierz za rok to juz będziemy z dzidziusiem... :-D:-D:-D tak mi sie cieplutko zrobilo na serduchu ze az zapomnialam juz o co sie smutalam :-)
magia świąt....:rolleyes: juz sie nie moge doczekac pełnych staranek , to juz tylko 6 dni..:-D:-D:-D
 
Hej ka:-)
Beti 1976 i Maggie_f dziękuję ślicznie za przywitanie
Lolitka 200 - super, ze zapytałaś o wklejenie suwaczka - też o tym myślę, mimo, że jestem z Wami dopiero 2 dni :-)
Marzenixx - jeśli chodzi o życzenia... - ufff...
u mnie to był w ogóle jekiś koszmar wczoraj...
Moja mama i tato - spragnieni wnuka, patrzący wciąż na mnie od roku - podczas życzeń (tam spędzaliśmy Wigilię) totalnie się rozkleili... - a ja oczywiście razem z Nimi,,, - powiedzieli tylko, że całym sercem życzą tego o czym tak bardzo marzymy i modlą sie o to a ja - rzecz jasna w sekundzie miałam pełne oczy....'podobnie jak póżniej u teściów, kiedy pojechaliśmy z życzeniami...
W zasadzie to myślałam, ze okres, kiedy widziałam chrzczone dziecko i płakałam mam już za soba a tu hm...:sorry2:
Ale jakąś taka mam ostatnio w sobie radość, i nadzieję.... - hm...w zasadzie jesteśmy w trakcie staranek w tym cyklu.... - były 3 pęcherzyki, 1 na pewno pękł więc.....nie wiem, mysle o tym i coś mi sie w sercu uśmiecha - czy ktoś mi to potrafi wyjaśnić???
 
reklama
Do góry