reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Marlenko czyli mamy podobną sytuację w pracy, moja jeszcze uważa że powinna być szefową bo pozjadała wszystkie rozumy:-):-D:-)
ide jutro do szpitala na LH, PRL+test i coś jeszcze czego nie mogę się doczytać:-)
generalnie chcodzi o to, że nie mam owulacji, moje pęcherzyki są zbyt małe,nie ma tego głównego, który pękatego moja ginka powiedziała, że nie podoba jej się to i trzeba sprawdzić, miedzy innymi badania na przysawkę mózgową, prolaktynę
zobaczę jutro
Marzenko taka wypachniona ;-))Ty się lepiej kobieto przyznaj gdzie idziesz ;-))))leć na zakupy, ja może też sie dziś wybiorę, zobaczymy jak mój na to;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Beti powiedzialabym nawet ze bardzo podobna sytuacje mamy, bo moja tez najmadrzejsza.. a na dodatek nowym osobom rzuca kłody pod nogi - specjalnie im źle tłumaczy co mają robić.. masakra :dry:
Nie znam takich badań, ale 3mam kciuki zeby wszystko było w porządku.. na pewno będzie.. wkońcu widze, po Twoim suwaczku, ze już 2jke wspanialych dzieciakow masz, więc z ta owulacja na pewno bedzie w porzadku..musi być..

Marzenixx no to fajna masz prace, jeszcze na dodatek kierownikiem jestes.. hmm wypachniona do męża ma wpaść buziaczka dać, więc rzeczywiscie nie wiadomo co z tego będzie.. może do tych sklepów nie trafi heh..:-D

Ja nienawidze zakupów w niedziele, w ogóle nie lubie nic robic w niedziele.. niedzieli jako dnia chyba tez nie lubie heh :-D wlasnie siedze z maseczką na twarzy i zaraz sobie włosy wyprostuje i sie wyszykuje, bo po tym wypachnieniu Marzenixx to mi sie zrobilo wstyd, ze ja tak po domowemu, nawet mi sie ubarac ladnie nie chce
;-):-D

a tak na marginesie to strasznie tu dzisiaj cicho..:szok:
 
mam już duże laski Marlenko:-) dlatego też mam nadzieję, że wyniki będą ok:-)
no proszę jak Ci dobrze z maseczką :-)nie ma jak to relax masz rację:-) ja też już się ubrałam po tym jak Marzenka napisała o tym pachnieniu:-D:-)no ja myślę, że nam tu relację zda jak przyjdzie jak to było z tymi zakupami:-D:-D:-)
nasza praca ..temat rzeka :-)
ja niedzielę też jakoś nie za bardzo, bo w poniedziałek trzeba do pracy:-)
ano jakoś cicho, niedziela handlowa, dziewczynki na zakupy może poleciały:-)
ja na chwilę też zmykam na obiadek:-)
do później, buzia:-)
 
I ja juz jestem :-)
Juz po zakupach, bigosi bulgocze jeszcze dzisiaj wstawie warzywka na salatke a reszte dokoncze w srode z rana :tak:

Witaj Marzenixx wkoncu doczekalas sie ponownych staranek, superrrr ;-)

dobrqa kochana uciekam bo przyjechali mi zalozyc polskie tv :-D
 
Kurcze dziewczyny widze ze u Was przygotowania Swiąteczne pelna para :))))
Buziam w ten dzien
ciaza2.jpg
 
Dzień Dobry dziewczynki :tak: a u mnie staranka już za kilka dni :tak:.
Wrócę jeszcze raz ostatni do tego drażliwego tematu lekarzy. Ja nie twierdzę, że wszędzie za granicą jest do bani z nimi a w Polsce super, bo za tą granicą każde miasto się różni i każdy szpital ma swoją filozofię. Np moja siostra mieszka w Niemczech i jak się dowiedziała że będzie miała dzidziusia to dostała opiekę super i troskliwego lekarza ale np w tym mieście w którym ja mieszkam jest podejście takie a nie inne. Ciąża do 3 lub 4 miesiąca nie jest dla nich warta zachodu. Mówią tutaj że ma być naturalnie i że jak poroniłaś to znaczy że to małe życie było za słabe aby przetrwać i że tak powinno być. Ja się nie zgadzam z filozowią podejścia do kobiety ciężąrnej w moim mieście i już. Tutaj nawet nie ma szansy na to żeby się dowiedzieć czy to chłopak czy dziewczynka bo podobno jest wiele par które usuwają jak jest to czego nie chcieli. Więc Marzenixx Ty masz absolutna rację, że w Polsce też mogą być lekarze do dupy ale jak Cię jeden i drugi oleje to możesz mieć nadzieje że następny lekarz będzie normalny. A tutaj gdzie mieszkam nie mam na to szansy bo oni są po jednej szkole, filozofii i do 4 miesiąca nie potraktują mnie nawet jako obiektu wartego uwagi. Ale już kończę ten temat, bo rzeczywiście to może podnieść ciśnienie.
Ja nie robię jakichś wielkich porządków i przygotowań bo jesteśmy Tylko ja i mój misiu i tylko Wigilię spędzimy w domu a niestety Święta w pracy :zawstydzona/y:To jest żywot pracowników socjalnych Świątek Piątek i niedziela....
 
Ostatnia edycja:
A ja na szczęście już po pracy:-p
Zaległości nadrobione - mam nadzieję. Jak którejś nie ma na liście do dajcie znać.
M pochwala moje piersi, mówi, że jak na ciążę. Ale na parę dni przed @ bym już coś przeczuwała, a tu nic:baffled:
Do jutra - jak nie do wtorku, wpadnę choć na chwilkę zobaczyć co tu słychać. Praca, praca, praca..............
I tak bez końca:-p
 
A ja dostałam dzis @ :crazy:
Chodze wsciekła i krzycze;-(

Witam nowe dziewczynki:****

Tak bym chciała tez juz sie starac,ale trzymam sie mego planu:najpierw praca,potem bobo

Beti,miłego leniuchowania!!!!Apropo-sporo tu nas z zachodniopomorskiego;-)
Katerinka,nic nie poradzisz na "układy",moja mama tez zawsze pracowala jak nie w Swięta to w nowy rok(pielegniarka) i tez czesto bywało,ze spedzalismy czesc Swiat bez mamy
Czarodziejko,a no u mnie tez przygotowania pełną gębą,mąż juz sprawił karpia(ja sie tego nie tknę,nawet po usmażeniu),zakupy były wczoraj,jutro kupie miesko do pieczenia i po wszystkim(pierogi mam juz od trzech tygodni w zamrazalniku)
Marzenixx i Marlena-zgadzam sie z Wami w 100%,ze atmosfera w pracy jest mega ważna,ja n ie pracowałam na poważnie jeszcze w Polsce,ale w USA miałam fajną atmosferę,zdarzały sie zgrzyty,ale te sa wszedzie....

Pozrawiam Was dziewczynki cieplutko:****
 
reklama
Cześć dziewczyny chciałabym do was dołączyć. My staramy się z mężem już od 7 cykli i ciągle nic. Za każdym razem gdy przychodzi @ to jest wielki smutek, płacz i niezrozumienie dlaczego się tak dzieje. Ale wciąż wierzę że skoro tak bardzo pragniemy tego dzieciątka to w końcu musi ono do nas przyjść i ze wszystkich sił życzę tego Wam wszystkim jak i sobie.
Witaj. Czasem troszkę dłużej musimy poczekać na nasze maleństwa ale one na pewno przyjdą.

Kingus wyniki dobre, moje gratulacje:) Moze jeszcze okaze sie ze mamusia
zostaniesz w tym roku,Pamietaj wszystko jest mozliwe :)A jak nie to bedziemy sie wspierac w przyszlym roku.
No zobaczymy ale troszkę się boję :zawstydzona/y: A jak się teraz nie uda to mamy cały nowy rok ;-);-)

Hej Dziewczynki ja zaponiałam Wam powiedzieć że u mnie owulka w Boże Narodzenie jest!!!! Więc bedę sie starała w samym Środku Bożego Narodzenia!!!!! Czy jeszcze któraś z Was też w ten dzień ruszy do dzieła??;-)
To magiczny czas więc do dzieła :-D:-D

Cześć wszystkim:)
No ja także dołączam do grona starajacych się 2009.
Wiatj:-)

Dziekuje mam taka nadzieje:tak::tak::tak:

Mam tez male pytanko, ktore zadalam tez na forum Starajace sie 2008. Moze tutaj dostane tez odpowiedz:-). Otoz odkad staramy sie z mezem o dzidzie (4m-ce) ok 20dc mam brazowe plamienia i do tyg przychodzi @.
Nie jestem specjalistą ale to może być spowodowane zbyt małym poziomem progesteronu.

  • W niewydolności ciałka żółtego
Często spotykamy się również z sytuacją, gdy owulacje występują w większości cykli miesiączkowych, jednak ze względu na zbyt małą produkcję progesteronu przez ciałko żółte (niewydolność ciałka żółtego) kobieta nie zachodzi w ciążę. U kobiet tych obserwujemy obniżenie stosunku LH do FSH poniżej 1.
Leczeniem jest wtedy suplementacja gestagenowa, najlepiej przy użyciu pochodnych czystego progesteronu (progesteron, duphaston).
Często właśnie w takim wypadku występują plamienia.
Na Twoim miejscu poszła bym do ginka.

Marzenixx witaj kochana:-) czyli w styczniu testujących jest nas więcej:-) z tego co pamiętam z zdeklarowanych jesteś czwarta:-)jeśli kogoś pominęłam to przepraszam bardzo
Ja też testuje w na początku stycznia( piątego) jeśli w poniedziałek okaże się, że była owulacja. :-)


generalnie chcodzi o to, że nie mam owulacji, moje pęcherzyki są zbyt małe,nie ma tego głównego, który pękatego moja ginka powiedziała,
Ja mam wszystkie hormony ok ale i tak nie rosną mi pęcherzyki. Wszystkie są do 9 mm a to są kryteria pco. Na początku leczono mnie clostilbegyt (zaszłam w ciążę ale poroniłam) a teraz biorę metformax i w 9dc miałam już pęcherzyk 18mm. Żeby pęcherzyk był wartościowy to przy pęknięciu musi mieć minimum 20 mm. Pęcherzyki rosną 2 mm na dobę.

A ja dostałam dzis @ :crazy:
Styczeń będzie Twój, głowa do góry :-D:-D

Trzymam kciuki za wszystkie teraz ostro działające ;-);-) żeby Mikołaj przyniósł nam to o czym marzymy :-D:-D:-D:-D
 
Do góry