reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Madziu ja mam non stop lapka włączonego bo śledze GPW i jetem na stałe zalogowana na bb. A w rzeczywistości latam ciągle z Igorem.

Dobrze że sie lepiej czujesz. :)
 
reklama
Madziu ja mam non stop lapka włączonego bo śledze GPW i jetem na stałe zalogowana na bb. A w rzeczywistości latam ciągle z Igorem.

Dobrze że sie lepiej czujesz. :)
Aa:-)
Madziu a co to GPW ?:zawstydzona/y:
U nas była burza i lało jak nie wiem

Dostałaś avon już?
 
Ostatnia edycja:
Cześć Madziu. Ja jeszcze Avonu nie dostałam. Przepraszam ale pieniążki wyśle ci jutro dobrze. Cieszę się, że już się lepiej z Kacperkiem czujecie.
 
Dzięki. Znów wystawiłam swoje aukcje na allegro. Może znów coś sprzedam.
Trzymam kciuki:tak:
Akcje PZU nabyłam i dziś tysiaczka można już było zarobić ale sie wstrzymałam i jeszcze nie sprzedałam ;)
Aa,super;-)

Dziewczynki wiecie chyba Agapas urodziła bo widze,że na nk jej dziewczyna pogratulowała,ale nie jestem pewna więc chyba czekamy aż sie odezwie:-)
 
Cześć dziewczynki
U mnie pogoda do kitu,cały czas leje:-(
Madziu i jak tam obserwujesz dalej GPW ??:-)
Miłego dnia
 
reklama
Hej

Madziu - patrzyłam sobie na GPW ale nie sprzedałam. Byłam dziś z Igorkiem u Agniechy i Jaśka :)

Jak się czujecie?
 
Do góry