reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Hej Maggie:)
Ja zaraz sobie zrobie kawke
U nas ładne słoneczko,potem chce iść do auchan po słoiczki dla małego:)
A mnie alergia dopada,kurde;/
Wysłałam Ci maila :)
 
reklama
Madzia maila już wczoraj przyczaiłam :)
Mój ma te słoiczki wiesz skąd - wczoraj dostał kukurydze z ziemniakami :)
Shit alergia - nie lubie - bleeeeee. Już w tym roku raz zaliczyłam ale zaraz znów mnie dopadnie :(
 
Starość nie radość :D :D :D

Miałam sobie testy zrobić ale to sie w zime robi ale że w zime alergi nie mam to nie robie bo zapominam ;)
 
Madzia widziałam ten konkurs wczoraj w DDTVN. Miałam Igorka wrzucić tylko jego uśmiechniete zdjecia mam na pamięci przenośnej a tą mi moja mother zabrała :wściekła/y:
 
WITAM:-)
Ja wiem na co mam to nie musze robić;)

Ciocie prosimy Was o głosik w sygnaturce jest link,tylko tam trzeba sie zalogować;/
kurcze ja tez cos się nie moge zarejestrować bo tak najpierw źle te zaszyfrowane pole wypisałam potem nick się nie zgadzał itd.i nie wiem co ja źle robie :nerd:
Witam dziewczyneczki!

Jupii nareszcie do drapałam się do komputera na chwilkę:-D

Dziewuszki jestem umówiona na następny wtorek na to badanie drożności jajowodów. Brrrrry chciałabym już mieć to za sobą:-(
hehe no wkońcu:-p:-)ps.nie martw się jeszcze trche i po krzyku:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Kurcze to nie wiem dlaczego nie możecie,spróbuje na męża sie tam zalogować


Dziewczynki ja założyłam konto i zagłosowałam,troszke miałam poprawek ale przyszedł mi mail z aktywacją i jest ok
 
Ostatnia edycja:
Do góry