reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Kurcze to nie wiem dlaczego nie możecie,spróbuje na męża sie tam zalogować


Dziewczynki ja założyłam konto i zagłosowałam,troszke miałam poprawek ale przyszedł mi mail z aktywacją i jest ok
tylko właśnie w tym problem że nie moge się nawet zarejestrować aby aktywacje mi przesłali:sorry2:nie wiem dlaczego:dry:


Pokarze wam ulubionego pluszaka Alanka:-)
Jak się z nim bawi i jak z nim zasnął:-)(to zdjęcie jak śpi jest jakościowo gorsze bo robiłam w trybie nocy bo za ciemne by mi wyszło);-)
 
reklama
Madziu musicie dokładnie wypełnić rejestracje,jak Was nie chce przepuścić dalej to trzeba coś poprawić

Patrysiu słodko sobie mały śpi z misiem:)


Kurde ale u mnie wieje;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ale ja wszystko wypełniłam :(

Madziu a tak wogóle to pomyślałam sobie żeby zrobić taką listę rzeczy które mi podpasowały z avonu żeby później nie szukać. Czyli np. ten puder 3 w 1, róż, tusz, lakier, szampony. Kurde tylko nie wiem który mi kolorek tego pudru/podkładu wziełaś i nie wiem jak to sie dokładnie nazywało.
 
reklama
:)
hi hi hi
głodnam a nie byłam dziś w sklepie bo tak buro i ponuro. chyba jakieś pulpety mi zostały w słoiku - ide poszperać w lodówce.
 
Do góry