reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

JA TAKŻE ŻYCZĘ WSZYSTKIM WESOŁEGO ALLELUJA!!!


kaczuszki005.jpg



Zdrowych,radosnych Świąt Wielkiej Nocy,
suto zastawionych stołów,
dużo wody w poniedziałek,
bogatego zająca i jak najmilszych spotkań
w gronie przyjaciół i rodziny życzy Patrycja z dzieciaczkami!
 
reklama
Czesc dziewczynki..

dawno mnie tutaj nie było.. widze ze dzieciaczki rosną jak na drożdzach:-)

ja wczoraj miałam USG połówkowe.. i prawdopodobnie będzie syn :-) przeczucie podpowiadało mi że będzie córka.. a jednak co innego wyszło:-)
na nastepnej wizycie będę wiedziała juz na 100%.. ty razem za duzo fikał koziołki..

przy okazji chciałabym złożyć Wam życzenia:

Tęczowych Pisanek
Na stole pyszności
Mokrego Dyngusa
I wspaniałych gości
Niech to będzie czas uroczy
Życzę miłej Wielkiej Nocy!

 
Ostatnia edycja:
Koszyczki pełne pisanek,
koszyczki kolorowe takie
już od soboty wielkiej,
czekają na Zmartwychwstanie.
A od rana samego
w niedzielny poranek
serca się radują,
ze Zmartwychwstania Pańskiego.
I przy tym wielkanocnym stole,
Dzieląc się jajeczkiem, solą i chlebem
Składamy sobie życzenia
Wesołego Alleluja!!!
Życzą Magda z mężem i Kacperkiem:-)


Czesc dziewczynki..

dawno mnie tutaj nie było.. widze ze dzieciaczki rosną jak na drożdzach:-)

ja wczoraj miałam USG połówkowe.. i prawdopodobnie będzie syn :-) przeczucie podpowiadało mi że będzie córka.. a jednak co innego wyszło:-)
na nastepnej wizycie będę wiedziała juz na 100%.. ty razem za duzo fikał koziołki..

przy okazji chciałabym złożyć Wam życzenia:

Tęczowych Pisanek
Na stole pyszności
Mokrego Dyngusa
I wspaniałych gości
Niech to będzie czas uroczy
Życzę miłej Wielkiej Nocy!

Nektarynko gratuluje synusia:-) Same chłopaczki u nas:-)
 

Załączniki

  • wielkanoc ja..jpg
    wielkanoc ja..jpg
    45,2 KB · Wyświetleń: 7
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dziewczynki,
wpadłam na chwilkę i uciekam zaraz... ale chciałam Wam złożyć życzonka zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych oraz mokrego dyngusa :-D:-D:-D

Black Opal - witaj :-) i pisz z nami częściej :-) Gratuluję dzidzi i nie martw się, na pewno będzie wszystko dobrze :tak::tak:

Hej Nektarynko :-) Ciebie też już daaawno nie było ... Pozdrawiam :-) i oczywiście gratuluję synusia !!!

Maggie
- super ten skoczek, ale cena też rewelacyjna !!!!!! Igorek świetnie prezentuje się jako króliczek, super sygnaturka :-D:-D

Madziu - dobrze, że zdążyłaś złapać Kacperka. Pewnie nic by mu się nie stało, ale nastraszyłby się biedulek. A tak to Ty zdążyłaś się biedna nastraszyć tylko :-) Najważniejsze, że nic się nie stało, ale on już rzeczywiście jest na takim etapie, że teraz to tylko oczy dookoła głowy trzeba mieć. Buziaki dla Kacperka :*

A ja dzisiaj wypuściłam się na miasto, nałaziłam się jak głupia, ale już chyba nie dla mnie takie wypady... umęczyłam się strasznie !!! Sprzątanie chatki zostawiłam więc na jutro :tak::tak:
 
Agapasku buziaki przekazane na śpiąco,bo mały śpi:-)
No musze mieć oczy dookoła głowy teraz już
Ty tam nie szalej z tymi wypadami :tak:
 
Madziu w sumie jeszcze nic pewnego ale chyba raczej juz się nic nie zmieni więc będzie synuś mamusi:-)

Agapas. ano troszke mnie nie było..jakoś tak zawsze nie było kiedy zajrzeć.. teraz postaram się być częściej:) a u Ciebie to już prawie końcówka..
 
reklama
Do góry