reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Madziu uciekam bo Mały mi sie coś kręci a musze ponadrabiać sprawy praniowo prasowalnicze bo za dnia mi nie spał dłużej niż pół godzinki. A wogóle to mieliśmy sie dziś na 17 szczepić ale tym razem to ja dałam plame bo mi sie pomyliło i myślałam że to w piątek miał sie szczepić i nie poszliśmy.

Dobranoc i kolorowych..

Również dla podczytujących ;)
 
reklama
Madziu uciekam bo Mały mi sie coś kręci a musze ponadrabiać sprawy praniowo prasowalnicze bo za dnia mi nie spał dłużej niż pół godzinki. A wogóle to mieliśmy sie dziś na 17 szczepić ale tym razem to ja dałam plame bo mi sie pomyliło i myślałam że to w piątek miał sie szczepić i nie poszliśmy.

Dobranoc i kolorowych..

Również dla podczytujących ;)
Oki Madziu
Mi sie też coś mały kręci ii co chwile do niego chodze
Dobranoc,miłych snów
 
Black Opal bardzo się cieszę, że do nas wróciłaś. Z małym Radusiem będzie wszystko w porządku. Na pewno! Mam słabość do tego imienia bo mój M ma tak na imię:)

Dobranoc dziewczynki.
 
DZIEŃ DOBRY:-)
Chłopaczki dobrze się czują:-)nie widać żeby cos załapali:-)ciesze się ze tak jak przyszedł wirus tak szybko poszedł :-)tylko ja mam jeszcze zapchany nochal ale idzie już ku lepszemu:tak:

Aż ty,nie wiedziałam :-p
Leć leć,smacznego:-)


Dziewczynki pisałam dzisiaj do Justyś,wszystko u nich dobrze.Chyba w piątek wyjdą,ciężko sie jej chodzi troszke,no ale to normalne po cc
super:-)no tak po cc to nie łatwa sprawa:sorry2:ps.widze że już nie masz drzewka a Nivea-głos oddany;-)
Hi hi dlatego wczoraj chyba napisałam Dobranoc dla podczytujących a nie piszących - mała prowokacja :) To która odważna sie odezwie???????

Ciekawe która sie wkońcu dziewuszką pochwali? :)
hehe dobre dobre:-Dps.no ciekawe kto będzie mięc dziewczynke:-)ale mam jakieś przeczucia że KROCZEK będzie mieć dzieczynke a OLA chłopca zobaczymy jak się sprawdzi:-p
 
Dzień dobry :happy2:

Patrysiu a pamiętasz jak ja stawiałam 100% na dziewczynkę u Ciebie?? ;-)
U mnie apropo planowania płci to sprawdziło się połączenie kalendarza chińskiego (ten co dodaje się 9mc do wieku) i metody Shettlesa (pęcherzyki pękły przy przytulanku) :tak: Oczywiście wyszło przypadkiem, bo długo się staraliśmy i było wszystko jedno co się urodzi.
Przy drugim maleństwie już pewnie będę planować na dziewuszkę ;-)

Miłego dnia Kochane :-)
 
Dzień dobry :happy2:

Patrysiu a pamiętasz jak ja stawiałam 100% na dziewczynkę u Ciebie?? ;-)
U mnie apropo planowania płci to sprawdziło się połączenie kalendarza chińskiego (ten co dodaje się 9mc do wieku) i metody Shettlesa (pęcherzyki pękły przy przytulanku) :tak: Oczywiście wyszło przypadkiem, bo długo się staraliśmy i było wszystko jedno co się urodzi.
Przy drugim maleństwie już pewnie będę planować na dziewuszkę ;-)

Miłego dnia Kochane :-)
wyszła mi niezła dziewczynka:-D:-D:-D
 
Heheh... :-D

Ąlanek się chyba coraz bardziej do brata robi podobny, czy mi się wydaje?
Fajne chłopaki!

a tzw. "parka" to marzenie wielu kobiet, w tym i moje.. Ale tak szczerze to jakby się miało nie udać to wolę mieć dwóch chłopaczków niż dwie dziewczynki :-)
 
Heheh... :-D

Ąlanek się chyba coraz bardziej do brata robi podobny, czy mi się wydaje?
Fajne chłopaki!

a tzw. "parka" to marzenie wielu kobiet, w tym i moje.. Ale tak szczerze to jakby się miało nie udać to wolę mieć dwóch chłopaczków niż dwie dziewczynki :-)
podobny podobny a szczerze jak Dominiś był mały jak Alanek to podobienstwo wielkie;-)ja także marzyłam o parce ale nie udało się ale nie żałuje ani troszeczke:-)moje chłopaczki to moje wielkie skarby:-)
Hej hej dziewczynki:)
widze że ostatnio mniej piszesz no bynajmniej z rana;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
podobny podobny a szczerze jak Dominiś był mały jak Alanek to podobienstwo wielkie;-)ja także marzyłam o parce ale nie udało się ale nie żałuje ani troszeczke:-)moje chłopaczki to moje wielkie skarby:-)
widze że ostatnio mniej piszesz no bynajmniej z rana;-)
A tak jakoś
Ale jestem i czytam,chwilami nie mam czasu
Dzisiaj mały mi leciał z łóżka na podłoge,w ostatniej chwili go złapałam;/
 
Ostatnia edycja:
Do góry