reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
:) ząbek trzeci go pewnie troszke denerwuje.

Mój też śpi więc ja też sie położe bo dziś raniutko Młody obudził. On wogóle ostatnio zasypia koło 20, budzi sie na papu koło 1 i potem koło 6 rano ale wtedy to już wstaje i je i chce sie bawić.
 
Ja już jestem po pracy ale idę do łóżeczka bo mnie jednak coś rozbiera ale nie jelitówka tylko zwykłe przeziębienie bo mnie gardło boli. Słodkich snów dziewczynki.
 
:) ząbek trzeci go pewnie troszke denerwuje.

Mój też śpi więc ja też sie położe bo dziś raniutko Młody obudził. On wogóle ostatnio zasypia koło 20, budzi sie na papu koło 1 i potem koło 6 rano ale wtedy to już wstaje i je i chce sie bawić.
Może tak. Mój też sie budzi przeważnie o 6;/ Ja też zaraz zmykam spać. Zmęczona jestem i rozdrażniona
Dobranoc

Ja już jestem po pracy ale idę do łóżeczka bo mnie jednak coś rozbiera ale nie jelitówka tylko zwykłe przeziębienie bo mnie gardło boli. Słodkich snów dziewczynki.
Zdrówka życze Kasiu
Dobranoc
 
HEJKA:-)
Noc do kitu:no:ja przeziębiona dzieciprzeziębione gdzie Dominiś miał 39 stopni gorączki a Alanek stan podgorączkowy:no:non stop się budzili a głównie Dominis cały spocony był masakra a jaki gorący:no:ale wypocił się i jest już dobrze na szczescie i Alanek także dobrze:tak:ale noc zalicza się do czuwania nie spania:baffled::nerd:

Mamy dwa ząbki,trzeci sie jeszcze nie wybił:-)
Padnięta jestem i dołek mnie dopadł.....:-(
ooo suuuuper szaleje Kacperek :-Dniech rosną rosną zębolki:tak:
MAGGIE super ten skoczek ale kurcze jakie drogie:szok:ja myślałam że ten leżaczek co kupiłam to drogi a tu skoczek za tyle i kurcze to chyba na długo jak leżaczek(śmiało do 3 lat)to nie jest a takie drogie:sorry2:masz racje poluj aby ci odsprzedano:-p:-D

BARTUŚ JEST JUŻ W DOMKU!

Leżaczek przyszedł:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam się :happy2:

Daaawno mnie nie było na tym wątku... Chciałam się odezwać, ale jakoś tak brakowało mi pomysłów jak :zawstydzona/y: Aż dziś.... Madziass mnie "zgarnęła" no i jestem :-D
Wracam więc i mam zamiar tu troszkę zagościć :yes:
 
Witam się :happy2:

Daaawno mnie nie było na tym wątku... Chciałam się odezwać, ale jakoś tak brakowało mi pomysłów jak :zawstydzona/y: Aż dziś.... Madziass mnie "zgarnęła" no i jestem :-D
Wracam więc i mam zamiar tu troszkę zagościć :yes:
Super,że jesteś i że mi sie udało ;-):tak:
Co u Ciebie,jak sie czujesz?
 
reklama
Czuję się ok, z dzidziusiem wszystko dobrze :tak:
Jednak jakoś mi chyba psychika siada... normalnie mam takie myśli czasem, że tylko mnie w łeb trzasnąć :wściekła/y: Nie potrafię od siebie odsunąć obaw o dzidzię :-( Dlatego pisałam, że chciałabym aby szybciej mi czas zleciał do tego sierpnia... żebym już tuliła maleństwo. Może za dużo wolnego czasu mam (jestem na L4) i dlatego takie głupoty mnie nachodzą :baffled: Za duży w dzisiejszych czasach dostęp do informacji jest - tacy ludzie jak ja nie powinni czytać pewnych rzeczy. Już chciałam zrezygnować z czytania forum, ale nie potrafię...
Eh... ale się wyżaliłam.. pierwszy raz o tym piszę i się z tego zwierzam... niezły powrót, co??
 
Do góry