reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witam się :happy2:

Daaawno mnie nie było na tym wątku... Chciałam się odezwać, ale jakoś tak brakowało mi pomysłów jak :zawstydzona/y: Aż dziś.... Madziass mnie "zgarnęła" no i jestem :-D
Wracam więc i mam zamiar tu troszkę zagościć :yes:
witaj spowrotem:-)gratuluje synka:-)niestety tak to jest że martwimy się o maluszka od dnia poczecia ale mi tu prosze się nie martwić bo synek to czuje:tak:
 
reklama
Czuję się ok, z dzidziusiem wszystko dobrze :tak:
Jednak jakoś mi chyba psychika siada... normalnie mam takie myśli czasem, że tylko mnie w łeb trzasnąć :wściekła/y: Nie potrafię od siebie odsunąć obaw o dzidzię :-( Dlatego pisałam, że chciałabym aby szybciej mi czas zleciał do tego sierpnia... żebym już tuliła maleństwo. Może za dużo wolnego czasu mam (jestem na L4) i dlatego takie głupoty mnie nachodzą :baffled: Za duży w dzisiejszych czasach dostęp do informacji jest - tacy ludzie jak ja nie powinni czytać pewnych rzeczy. Już chciałam zrezygnować z czytania forum, ale nie potrafię...
Eh... ale się wyżaliłam.. pierwszy raz o tym piszę i się z tego zwierzam... niezły powrót, co??
Mów mów będzie Ci lepiej;-)
Ale nie czytaj na necie rzeczy bo wtedy wymyślasz u siebie jakieś objawy i w ogóle. Ja wiem bo też tak robiłam,ale potem dałam na luz
"W łeb Cię trzaskać nie będe":-D:-D Ale dostaniesz kopniaczka jak będziesz czytać za dużo;)
Ja też byłam szybko na L4 i wymyślałam;-)
Zleci szybciutko zobaczysz,nawet nie będziesz wiedziała kiedy a tu będzie sierpień i maluszek będzie u Ciebie na rączkach:-)
A na którego sierpnia masz termin?
 
Wiedziałam, że powrót na staraczki dobrze zrobi, bo na wątkach ciążowych to czasem zbyt stresowo :-) A tutaj podczytywałam Was niejednokrotnie i takie miłe rozmowy koleżeńskie prowadzicie :-D
Od razu mi lepiej :yes:

Aha.. termin mam na 11 sierpnia :) trzymam się terminu OM i ten sam mi wyszedł na usg w 14tc bo te późniejsze to słyszałam że przekłamują ;) Zresztą ja dobrze wiem kiedy zaszłam w ciążę, bo brałam CLO i miałam monitoring ;P
 
Ostatnia edycja:
Wiedziałam, że powrót na staraczki dobrze zrobi, bo na wątkach ciążowych to czasem zbyt stresowo :-) A tutaj podczytywałam Was niejednokrotnie i takie miłe rozmowy koleżeńskie prowadzicie :-D
Od razu mi lepiej :yes:
Oo ty podglądywaczko:shocked2: Hihi
I sie nie odzywałaś:-p
Ja między innymi też miałam termin na 11 :) Ale też na 4 sierpnia
 
aż mi wstyd Madziu... tak długo mnie nie było, że nie wiedziałam jak zagadnąć :zawstydzona/y:

Przepraszam Was, bo M mnie woła na "kolacyjkę itd.", więc już wieczorek mam zajęty :-p
Jutro na pewno tu wpadnę :tak:

Dziękuję Wam :***
 
Ostatnia edycja:
aż mi wstyd Madziu... tak długo mnie nie było, że nie wiedziałam jak zagadnąć :zawstydzona/y:

Przepraszam Was, bo M mnie woła na "kolacyjkę itd.", więc już wieczorek mam zajęty :-p
Jutro na pewno tu wpadnę :tak:

Dziękuję Wam :***
Aż ty,nie wiedziałam :-p
Leć leć,smacznego:-)


Dziewczynki pisałam dzisiaj do Justyś,wszystko u nich dobrze.Chyba w piątek wyjdą,ciężko sie jej chodzi troszke,no ale to normalne po cc
 
Hej,

Black Opal - :) miło że wpadłaś i obyś została :) Super że kolejny synek. Nasz wątek wzbogaci sie o kolejnego przystojniaczka

Fajnie że Justyś na swieta w domku będzie :)
 
Hej,

Black Opal - :) miło że wpadłaś i obyś została :) Super że kolejny synek. Nasz wątek wzbogaci sie o kolejnego przystojniaczka

Fajnie że Justyś na swieta w domku będzie :)
Hej Madziu
Pewnie nie ona jedna co podczytuje a sie nie odzywa:-p
Samych chłopaczków mamy jak na razie :-)
 
Hi hi dlatego wczoraj chyba napisałam Dobranoc dla podczytujących a nie piszących - mała prowokacja :) To która odważna sie odezwie???????

Ciekawe która sie wkońcu dziewuszką pochwali? :)
 
reklama
Do góry