reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
agapasku - przepiękny suwaczek

Madziu - wszystkiego najlepsiejszego dla pełzaczka Kacperka z okazji 8 miesięcy :-)

Mój Młody słuchajcie chce siadać i strasznie sie wkurza że nie może. No i najchętniej by już stawał. :-)
 
agapasku - przepiękny suwaczek

Madziu - wszystkiego najlepsiejszego dla pełzaczka Kacperka z okazji 8 miesięcy :-)

Mój Młody słuchajcie chce siadać i strasznie sie wkurza że nie może. No i najchętniej by już stawał. :-)
Dziękujemy :-):-)
No zdolniacha z Igorka:-):tak:
Madziu daje zdjęcia huśtawki co mówiłam Ci
W ogóle jestem troche zła bo musze ją sprzedać bo mały mi nie chce w niej siedzieć,a troche za nią daliśmy :-( Jak posiedzi 5 minut to jest dobrze,raz jak usnął to tam go dałam a z rykiem sie obudził jak zobaczył gdzie jest,jakoś sie boi huśtania jak i odkurzacza
 

Załączniki

  • 280320101352..jpg
    280320101352..jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 11
  • 280320101353..jpg
    280320101353..jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 15
Ostatnia edycja:
Madziu a ona ma jakieś prędkości różne huśtania? I ile za nią chcecie?
Madziu ona ma melodyjki,bym musiała sprawdzić ile i 3 prędkości bujania. Daliśmy za nią 230,a byśmy chcieli 150 bo na prawde mały sie kilka razy tam pobujał. Ale nie wiem czy za tyle sprzedamy

Sprawdziłam i ma 6 melodyjek


Ide kąpać małego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam Dziewczynki!

Dziękuję,że o mnie pamiętacie.
Od tygodnia mam doła. Mieliśmy się już na tiptop przeprowadzić do domku,ale jeszcze chyba dłuuuugo to nie nastąpi. Ciągle coś nie tak. :( Do tego jeszcze napięcie przed @ i już wogóle nie można ze mną wytrzymać. Ciągle jakieś małe awanturki z M,ale boję się,że w końcu wybuchnę i się będziemy boczyć długo. Ehh....
Kochane moje nie nadrabiam zaległości (chociaż czasami podczytuję). Dzrzewa podlewam. Nowym mamusiom gratuluję. A za Kasię, Olę, Kingę i Ren trzymam kciuki!
Buziaki!
 
reklama
Witam Dziewczynki!

Dziękuję,że o mnie pamiętacie.
Od tygodnia mam doła. Mieliśmy się już na tiptop przeprowadzić do domku,ale jeszcze chyba dłuuuugo to nie nastąpi. Ciągle coś nie tak. :( Do tego jeszcze napięcie przed @ i już wogóle nie można ze mną wytrzymać. Ciągle jakieś małe awanturki z M,ale boję się,że w końcu wybuchnę i się będziemy boczyć długo. Ehh....
Kochane moje nie nadrabiam zaległości (chociaż czasami podczytuję). Dzrzewa podlewam. Nowym mamusiom gratuluję. A za Kasię, Olę, Kingę i Ren trzymam kciuki!
Buziaki!
Hej Kasiu
Fajnie,że jesteś:)
Oj to życze szybkiej przeprowadzki i mniej stresów
 
Do góry