reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku


Tak, tylko napisz mi jakiej jest firmy i czy da sie tam może pałączek z zabawkami wpiąć?

Kasiu -- Słoneczko Ty moje najpiękniejsze super że jesteś. ;) Kurcze tak sobie myślałam że już święta w domku spędzicie. :( No ale co sie odwlecze to nie uciecze czy jakoś tak :) Pamiętaj że M. to TYLKO FACET a oni mają w tych łepetynkach w większości nie za bardzo i My Kobitki musimy być mądrzejsze :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
reklama
WITAM:-)
Troszku mnie nie było bo i czasu brak:sorry2:ale chrzest zaliczony:-DAlanek pospał na mszy(chrzest był po mszy)a już na chrzcie zaczął płakusiać:baffled:ale ogólnie dobrze było bo i się uspokoił:tak:potem juz w domku było super dzieciaczki się bawili a dorosli fajnie pogadali no i Alanek spokojniutki sobie ziuśkał lub fajnie dziadkowie się nim zajeli:-)no teraz jestem zadowolona...:-)
AGAPAS
dasz rade będzie dobrze zobaczysz!!!ps.ładniutkie imię:-)
JUSTYŚ
super że ok:-)jeszcze troszeczke a synek będzie z wami:-)
MADZIAS
brawa dla Kacperka:-D
KASIULEK
witaj:-)kciuki za szybką przeprowacke i mniej stresu;-)

A tu pare zdjęć z chrztu:-)
 
Do góry