reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Dziewczynki mam wiadomość o Justyś:-)

Oliwierek jest juz z nami :-) Urodził sie dzisiaj o godzinie 11:25. Waży 3800 i mierzy 58 cm:-):-)


Gratuluje kochana:-)

Patrysiu śliczne zdjęcia:)
 
reklama
Dziewczynki mam wiadomość o Justyś:-)

Oliwierek jest juz z nami :-) Urodził sie dzisiaj o godzinie 11:25. Waży 3800 i mierzy 58 cm:-):-)


Gratuluje kochana:-)

Patrysiu śliczne zdjęcia:)
dziękuje:-)

JUSTYŚ KOCHANA WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-Dniezły klocuś:-Dczekam na relacje i zdjątka Oliwierka:-Dzdrówka dla was!
 
witam wieczorowa pora :)
Ren miłych zakupków:-)
dziekuje choc zakupki nie wypalily w neidziele ale za to dzis sie udalo wybrac i maz kupil mi torebke zamszowa hihi:):)

Cześć dziewczynki.
Justyś trzymam kciuki za ktg.
Agapasku już niedługo!
Buziaczki dla Kacperka, Dominisia, Alanka, Igorka i innych dzieciaczków.
A co u Ciebie slychac?
Hej dziewczynki :)

ale u nas dzisiaj wiatrzysko.... ale wróciliśmy właśnie z mężem z Kościoła i ze spacerku :)
Ren, Madzia, Kroczek - dziękuję za wsparcie i miłe słowa. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Na razie trzymamy kciukasy za Justynę, a potem trzymajcie za mnie :-D:-D

Mój maluszek baraszkuje w brzusiu, a mój mąż nastawia tylko policzki i czeka aż dostanie kopa prosto w twarz :-):-) tylko żeby małemu w krew nie weszło bicie rodziców :-D:-D:-D

Miłej niedzieli dziewczynki :-)
wsparcie zawsze tu znajdziesz :):) trzymaj sie dzielnie :):)

Właśnie Agapasku ładne imie:tak:
ja tez uwazam ze ladniutkie imie :)
Witam Dziewczynki!

Dziękuję,że o mnie pamiętacie.
Od tygodnia mam doła. Mieliśmy się już na tiptop przeprowadzić do domku,ale jeszcze chyba dłuuuugo to nie nastąpi. Ciągle coś nie tak. :( Do tego jeszcze napięcie przed @ i już wogóle nie można ze mną wytrzymać. Ciągle jakieś małe awanturki z M,ale boję się,że w końcu wybuchnę i się będziemy boczyć długo. Ehh....
Kochane moje nie nadrabiam zaległości (chociaż czasami podczytuję). Dzrzewa podlewam. Nowym mamusiom gratuluję. A za Kasię, Olę, Kingę i Ren trzymam kciuki!
Buziaki!
dziekuje :) i zycze aby szybko wszystko sie unormowalo i uspokoilo, udanej przeprowadzki :)
WITAM:-)
Troszku mnie nie było bo i czasu brak:sorry2:ale chrzest zaliczony:-DAlanek pospał na mszy(chrzest był po mszy)a już na chrzcie zaczął płakusiać:baffled:ale ogólnie dobrze było bo i się uspokoił:tak:potem juz w domku było super dzieciaczki się bawili a dorosli fajnie pogadali no i Alanek spokojniutki sobie ziuśkał lub fajnie dziadkowie się nim zajeli:-)no teraz jestem zadowolona...:-)
AGAPAS
dasz rade będzie dobrze zobaczysz!!!ps.ładniutkie imię:-)
JUSTYŚ
super że ok:-)jeszcze troszeczke a synek będzie z wami:-)
MADZIAS
brawa dla Kacperka:-D
KASIULEK
witaj:-)kciuki za szybką przeprowacke i mniej stresu;-)

A tu pare zdjęć z chrztu:-)
no to fajnie ze uroczystosc udana :)
Dziewczynki mam wiadomość o Justyś:-)

Oliwierek jest juz z nami :-) Urodził sie dzisiaj o godzinie 11:25. Waży 3800 i mierzy 58 cm:-):-)


Gratuluje kochana:-)

Patrysiu śliczne zdjęcia:)
SERDECZNE GRATULECJE DLA JUSTYS I MALUSZKA :):):)
Dziewczynki musze sie Wam pochwalić,że mamy pierwszego ząbeczka!!!!!:rolleyes::rofl::rofl:
GRATULUJE :):):):) SUPER EXTRA :):):):)
 
A jakoś minęło! Nie lubię chodzić na popołudniową zmianę bo bardzo mi się dłuży:baffled: Mój M albo się przeziębił albo złapał jelitówkę od mojej szwagierki bo leży w łóżku owinięty w koc w kilku bluzkach i jeszcze pod kołdrą. Mam nadzieję, że ja się nie zarażę.

Justysiu OGROMNIASTE GRATULACJE dla Ciebie i Oliwierka.

Patrysiu super zdjątka. Widać, że się chrzciny udały.

Ren dziękuję za zainteresowanie ale tak jak piszę chorobowo u nas ostatnio.

Madziu GRATULACJE DLA MAŁEGO ZĄBKA
 
reklama
No ja nie wiem. Od Szwagierki nie podłapałam ale od niego może mnie coś złapać. Oby nie.

Nie jeszcze nie ma. A ja to mam pecha jak pojechałam po pracy do wpłatomatu żeby wpłacić na konto pieniądze to sie okazalo ze nieczynny. Ale jutro rano juz na 100% wpłace kaske.
 
Ostatnia edycja:
Do góry