reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

dzeni4dokładnie tak!!! Też mnie to wkurza!!! Ostatnio jak byłam u mojej Pani Gin, zaczełam pytac a co będzie jeżeli w tym cyklu nie bedzie dzidzi??? Noi jak by wyglądała obserwacja jajników czyli tzw monitoring....?????
A ONA DO MNIE, PROSZE DAĆ SOBIE CZAS, NIE MA CO SIĘ ZAMARTWIAĆ NA ZAPAS BO PANI MŁODA JEST I MA JESZCZE CZAS :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: MYSLAŁAM, ŻE MNIE TRAFI!!!
 
reklama
jak poronilam blizniaki...moj obecny doktor tez tak powiedzial.....prosze sie niezamartwiac i tak dalej puki nie spojrzal w moja karte i zrobil wielkie oczy na wiek....i wkoncu stwierdzil ze no wlasciwie to niemam juz za duzo czasu i jak chce to musze sie spieszyc......super lekarz dal mi mnostwo badan i jakos inaczej podchodzi do sprawy niz poprzedni lekarze.....
 
Ninonka dziękuje Ci bardzo jest mi bardzo miło co napisałąś :-D:-D:-D

nie ma za co kochana jestem z Tobą ;-)



dzeni4 to dobrze, że masz takiego doktora, super - to właśnie najważniejsze abyś czuła się bezpieczna w jego rękach, a nie żyła w starchu...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
co do obiecanek o badaniach hormonalnych przy podejrzeniu PCOS

6-8 dc- estradiol, folitropina, lutotropina, prolaktyna, tyreotropina, wolna tyroksyna i morfologia z wymazem
22 dc- progesteron

do pani endokrynolog 100% zaufania, podobno jedna z najlepszych w kraju

swoja drogą... poroniłam w wieku 18 lat... już wtedy bardzo chciałam...ale nie wspominam bo nie chcę...boli...
 
reklama
Do góry