reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witam wszystkie Panie :)

No to chyba z naszego intensywnego tygodnia nici :( blada krecha na teście owu zrobiła się jeszcze bledsza....chyba za długo przetrzymałam mężulka ....
Mam pytanko: czy jeśli zaczął pojawiać się śluz płodny i pobolewanie w okolicy jajnika , tzn ze juz po jabłkach ( tzn ze juz jest po owulacji )?


.....rzeczywiście... czytanie forum wkręca....i nakręca....
 
reklama
Witam wszystkie Panie :)

No to chyba z naszego intensywnego tygodnia nici :( blada krecha na teście owu zrobiła się jeszcze bledsza....chyba za długo przetrzymałam mężulka ....
Mam pytanko: czy jeśli zaczął pojawiać się śluz płodny i pobolewanie w okolicy jajnika , tzn ze juz po jabłkach ( tzn ze juz jest po owulacji )?


.....rzeczywiście... czytanie forum wkręca....i nakręca....
Jesli masz sluz plodny do tego bol w okolicach jajnikow to wskazuje na owulacje;-)
Kochana niesugeruj sie testami owulacyjnymi ...............
 
no i ja juz po wizycie u gina,nawet nie bylo tak zle;-)no i powiedzial,ze ciazy nie wyklucza,bo macica tak jakby przygotowywala sie na zagniezdzenie zarodka,przepisal duphaston na 10 dni,@ ma sie pojawic tak na 2-3 dzien,a jak sie nie pojawi po tygodniu od odstawieniu to powtorka testu i mam przyjsc,zobaczymy na razie sie nie nakrecam,bedzie co bedzie,pozdrawiam was bardzo serdecznie:happy2:

ninonka co u Ciebie ??
 
witam....jestem tu nowa.....i mialam wiecej niewchodzic na takie stronki no ale coz.....wlasnie dostalam telefon...kuzynka urodzila corke....
 
czytalam od poczatku.....tam przy okazji do Niuni.....ty mowisz ze jestes stara:szok:......to ja chyba sie nie przyznam ile to ja mam lat...:shocked2:.......
 
witam kochane:-)
dawno u was nie byłam:-) a piszecie jak szalone więc z nadrabianiem nie ma szans:-)
Ninonka jak tam rybko?:-)
Maggie kochana wklejam obiecany przepis, ale nie na sałatkę a ciasteczka:-):-) szybkie ,łatwe i pyszniutkie:-)
Ciastka ryżowe
pieczenie zajmuje bardzo mało czasu a czas ich pobytu na talerzu również nie
jest zbyt długi;)

-paczka kleiku ryżowego(180g)
-3/4 szklanki cukru
-4 łyżeczki wiórków kokosowych
-łyżeczka proszku do pieczenia
-torebka cukru waniliowego
-kostka masła
-3 całe jaja

Ze wszystkich składników zagnieść ciasto, z niego w dłoniach formować kulki
wielkości orzeszka włoskiego i zrobić w nich niewielkie wgłębienia(kłaniają
się kluski śląskie) Układać na blaszkach wyłożonych pergaminem, piekarnik
nagrzać do 200 stopni, piec na złoty kolor ok.20 minut. Gdy ostygną wgłębienia
wypełnić marmoladą albo dżemem i popudrować cukrem.
Ja wykorzystuje dżemy z wygodnej butelki z "dziubkiem".

Smacznego:-)

a ja pozdrawiam wszystkie dziewczynki:-)
buziaki i dobranoc:-)

 
Justys84 i Beti1975 witajcie słoneczka,:tak::tak::tak: A CO U WAS???? Bo ja tak jakoś teraz ostatnio tylko po 5min bywam na BB. Jakoś tak zbyt wiele mam na głowie w związku ze studiami i to dlatego.:-:)-:)-(
Poza tym nic takiego się w sumie u mnie nie dzieje, więc poprostu czekam na 20/21 stycznia... na @ :no::no::no:lub na II:tak::tak::tak:
A mój mężuś na 6:00 do pracy i zaraz uciekam też się położyć, bo będzie zły :wściekła/y: że się nie wyśpi od mojego "klik klik" na BB hehe.
OBIECUJE JUTRO KOŁO POŁUDNIA WEJDE DO WAS MOJE KOCHANE I NADROBIE ZALEGŁOŚCI, koło południa bo chce te ciasteczka co Beti przepis wrzuciła zrobić :-) !!!!!!!!



 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Beti! Może mi się zdaje,ale kiedyś chyba pisałaś,że masz podwyższoną prolaktynę tak? Ja mam to samo. Dostałaś na to jakieś leki od lekarza? Ja mam dodatkowo jajniki wielopęcherzykowe. Już o tym pisałam tylko nikt mi nie odpowiedział. :-( Pytałam czy to to samo co jajniki policystyczne? Wiesz może? Pozdrawiam!
 
reklama
weszłam tutaj pewnie przedostatni raz :( chce mi się jedynie płakać... wszystko miałam w swoim życiu ułożone pod dzidzię... tak bardzo chciałam... dzisiaj nagle zostaliśmy wezwani przez szefa... firma upadła... wszyscy zwolnieni... od teraz... teraz czeka mnie szukanie nowej pracy... potem 3 mc próbnego potem rok umowy jak dobrze pójdzie, czyli minimum na półtorej roku muszę odłożyć marzenia na półkę... chciałam urodzić na studiach, aby kończyć je już z podrastającym maluchem...niestety :(((( chce mi się wyc... a mój m mnie zawiódł... niby chciał dziecko a teraz wcale go nie martwi fakt tego co się stało... jak nie urodze na studiach, zacznę na poważnie robić karierę i się rozpedzę... pewnie dopiero ok. 30tki zaczne mysleć o dzidzi... normalnie zaraz mi serducho pęknie... a miało być tak pięknie.... przyjdę do Was jeszcze jutro bo mam coś co Wam pewnie pomoże...
napiszę jakie badania hormonów znajoma endokrynolożka kazała zrobić w jakim dniu cyklu... smutno mi opuszczać te miejsce..................................................
 
Do góry