reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Miło jak nasi mężowie w domku z nami:-)

To pewnie uzależnienie,bo ja jak włączam laptopa to od razu loguje sie na bb,nawet jak coś mam tylko sprawdzić. U mnie było biało,ale popadał deszcz i jest chlapa:baffled:
Strasznie trzeba pilnować takie maluchy
Oj tak milutko milutko:tak:ps.hehe ja tak samo co pierwsze to BB i jeszcze nk też oblukam:-)
 
reklama
Dzisiaj rano mój mąż zapytał mnie czy kupimy sobie ten aparat do sprawdzania oddechu u niemowląt... aparatu pewnie nie kupimy, ale jak znam siebie to sama będę zapewne siedziała przy łóżeczku i czuwała nad jego oddechem... taka sobie zbzikowana mamcia będę :-D
Ale mnie teraz maleństwo kopie :-D:-D
Niech kopie,ja nie mam takiego aparatu drogie jest
Oj tak milutko milutko:tak:ps.hehe ja tak samo co pierwsze to BB i jeszcze nk też oblukam:-)
Ja też jeszcze nk:-)
 
Ja także niekupowałam tego monitoru oddechu i nie będe kupować bo jednak jest to drogi interes i bardziej przydatny przy wcześniakach :tak:potrafią włączać się bezpowodu co tylko hałasu narobi i obudzi maluszka:tak:
 
Patrysia a Ty już pewnie robiłaś sobie badanie glukozy...
Ja mam 7 stycznia usg połówkowe i muszę już mieć tą glukozę zrobioną. Kupiłam dzisiaj w aptece 50 g ale to jakiś biały proszek jest... czy teraz mi to rozrobią w laboratorium ??
 
Cześć babeczki ja tylko się chciałam przywitać bo mnie dawno nie było. Jestem, nie pękłam po świętach w szwach z przejedzenia ale jest ciężko:-D
 
Hejka dotarlam po swietach- zaleglosci nadrobilam

Rodzice polecieli dzisiaj, bylo bardzo fajnie, wygadalam sie im o staraniach i troche mi lepiej. Nie wiem czy Wam pisalam ale dotarla do mnie @ chyba 22.12 w nocy ale juz mam ja gdzies, czekam na wyniki badan krwi, moze jutro tam zadzwonie czy juz zrobili to dam Wam znac. Juz sie pogodzilam z mysla ze musi nam pomoc lekarz, wiec jestem troche spokoniejsza- pewnie do nastepnego czekania na nieprzyjscie @ hihi

Kasiulku i jak dopchalas sie do ginka- daj znac

Maggie- Igorek przecudo

Bylam sie dzisiaj obciac u kumpeli zeby jakos na Sylwka wygladac jak czlowiek :0 jak sie zbiore to wrzuce fotki.

Buzki
 
Cześć babeczki ja tylko się chciałam przywitać bo mnie dawno nie było. Jestem, nie pękłam po świętach w szwach z przejedzenia ale jest ciężko:-D
To całe szczęście,że nie pękłaś:-D:-D
Hejka dotarlam po swietach- zaleglosci nadrobilam

Rodzice polecieli dzisiaj, bylo bardzo fajnie, wygadalam sie im o staraniach i troche mi lepiej. Nie wiem czy Wam pisalam ale dotarla do mnie @ chyba 22.12 w nocy ale juz mam ja gdzies, czekam na wyniki badan krwi, moze jutro tam zadzwonie czy juz zrobili to dam Wam znac. Juz sie pogodzilam z mysla ze musi nam pomoc lekarz, wiec jestem troche spokoniejsza- pewnie do nastepnego czekania na nieprzyjscie @ hihi

Kasiulku i jak dopchalas sie do ginka- daj znac

Maggie- Igorek przecudo

Bylam sie dzisiaj obciac u kumpeli zeby jakos na Sylwka wygladac jak czlowiek :0 jak sie zbiore to wrzuce fotki.

Buzki

Wrzuć zdjęcia wrzuć:-)
A lekarz na pewno pomoże:tak:
 
reklama
Dziewczynki Aguniak urodziła dziś o 17.00 Jasia - waga 2610 gram, 52 cm.

A ja wrzuciłam fotki Igorka na zamknięty - Madziu ciekawe czy poznasz ;-)
 
Do góry