reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
dziewczynki aguniak urodziła dziś o 17.00 jasia - waga 2610 gram, 52 cm.

a ja wrzuciłam fotki igorka na zamknięty - madziu ciekawe czy poznasz ;-)
super:)!gratulacje:)

patrysia a ty już pewnie robiłaś sobie badanie glukozy...
Ja mam 7 stycznia usg połówkowe i muszę już mieć tą glukozę zrobioną. Kupiłam dzisiaj w aptece 50 g ale to jakiś biały proszek jest... Czy teraz mi to rozrobią w laboratorium ??
powinni ci rozrobic,ja rozrabialam w domu ale to dlatego ze mam blisko i moglam ale dla mnie to bylo starsznie niedobre ale ja mialam 75 w pol szklance wody,okropnosc

Ide dalej lezec,meczy mnie zgaga i twardnieje brzuszek:(
do jutra
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzień dobry dziewczynki:-D Widzę, że dziś pierwsza jestem:tak: Życzę miłego dnia i odezwę się później jak już ktoś zawita na nasze forum.
Acha mam teraz ta 7 dniową przerwę między tabsami i czuję, że wredna @ nadchodzi:-(


Oczywiście gratulacje dla Aguniak:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
WITAM:-)
Patrysia a Ty już pewnie robiłaś sobie badanie glukozy...
Ja mam 7 stycznia usg połówkowe i muszę już mieć tą glukozę zrobioną. Kupiłam dzisiaj w aptece 50 g ale to jakiś biały proszek jest... czy teraz mi to rozrobią w laboratorium ??
ja także miałam 50g i spokojnie rozrobią ci to w laboratorium:tak:a na którą masz usg bo ja już o 14 będe wyjeżdżać do gina po skierowanie do szpitala jak sama nieurodze dlatego pytam się czy uda mi się przeczytac wieści z wizyty twojej;-)
Cześć babeczki ja tylko się chciałam przywitać bo mnie dawno nie było. Jestem, nie pękłam po świętach w szwach z przejedzenia ale jest ciężko:-D
obżartuch:-D
Dziewczynki Aguniak urodziła dziś o 17.00 Jasia - waga 2610 gram, 52 cm.

A ja wrzuciłam fotki Igorka na zamknięty - Madziu ciekawe czy poznasz ;-)
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D
 
Patrysia, ja mam popołudniu, na 18.15. Umawiam sie tak późno bo i tak chodzę prywatnie a popołudniami mam autko:-)

To będę trzymała za Ciebie kciukasy 7 stycznia :-):-)

Cześć dziewczynki
Ja jestem dopiero teraz:-)

Cześć :-)
a tu znowu pustki :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry