reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
no ja tez musze isc cos porobic bo mamy niezly bajzel po wczorajszym ale M mi pomoze to szybko pojdzie
:-):-)
Ja musze małego jakoś położyć bo usnął na kolanach,ale on ma jakieś czujniki chyba bo jak chce go położyć to oczy otwiera:-D:-D
Jeju wiesz jak ja sie wczoraj wystraszyłam,mały już spał w łóżku i miał smoczka w buźce i nagle zaczął sie krztusić.Szybko go podniosłam do góry,popatrzył taki zaspany,wypluł smoczek i spał dalej.Musze mu zabierać smoczek jak zaspypia,bo sie ślinką zakrztusił
:baffled:

A gdzie reszta dziewczyn Kasiulek,Kroczek,Agapas
Ola co u Ciebie?
Agniesiak, Patrysia jak sie czujecie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
DZIEŃ DOBRY:-)
Cześć Dziewczynki,

Ja tak na szybko standardowo z newsami.


Aguniak odszedł czop, skurcze ma co 5 minut i jedzie do szpitala. Trzymajcie kciuki tak samo mocno jak za mnie to jej też szybko pójdzie :-)
KCIUKASKI MOCNE:-)to czekamy na kolejnego bobaska:-D

MADZIAS ja się dobrze czuje mam twardnienia bóle czestrze co mnie cieszy(bo wole sama zaczać rodzić bo jak nieurodze to 7 stycznia mam się wstawić w szpitalu)no ale to na tyle i nie chce synek wyjść ale z M już zaczeliśmy serduszkowac może pomorze:-)
 
DZIEŃ DOBRY:-)

KCIUKASKI MOCNE:-)to czekamy na kolejnego bobaska:-D

MADZIAS ja się dobrze czuje mam twardnienia bóle czestrze co mnie cieszy(bo wole sama zaczać rodzić bo jak nieurodze to 7 stycznia mam się wstawić w szpitalu)no ale to na tyle i nie chce synek wyjść ale z M już zaczeliśmy serduszkowac może pomorze:-)
:-):-)
 
Cześć Dziewczynki,

Ja tak na szybko standardowo z newsami.


Aguniak
odszedł czop, skurcze ma co 5 minut i jedzie do szpitala. Trzymajcie kciuki tak samo mocno jak za mnie to jej też szybko pójdzie :-)
WOW:-) No to kciuki zaciśnięte i czekamy na bobasa:tak::-)


U mnie oki :) M ma wolne i doipiero 4 stycznia idzie do pracki więc sobie leniu****emy:) Dziubas daje popalic, jak walnie to cały brzuch skacze i góry się robią, hi hi:)
Snieg u nas pada i jest znowu biało:tak: Po nowym roku robimy wielkie zakupy, tj. łóżeczko, wózio itp:-D Już nie mogę się doczekac:) 22 stycznia mam usg, może wreszcie dowiemy się kto mieszka w moim brzuszku:) a 12 stycznia do lekarza na kontrolę:)
 
reklama
WOW:-) No to kciuki zaciśnięte i czekamy na bobasa:tak::-)


U mnie oki :) M ma wolne i doipiero 4 stycznia idzie do pracki więc sobie leniu****emy:) Dziubas daje popalic, jak walnie to cały brzuch skacze i góry się robią, hi hi:)
Snieg u nas pada i jest znowu biało:tak: Po nowym roku robimy wielkie zakupy, tj. łóżeczko, wózio itp:-D Już nie mogę się doczekac:) 22 stycznia mam usg, może wreszcie dowiemy się kto mieszka w moim brzuszku:) a 12 stycznia do lekarza na kontrolę:)
:-):-)
 
Do góry