reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Wiesz ja nie mówie,że ona jest bardzo zła czy coś,ale.....
Właśnie to ale-ona inaczej by go wychowywała niż ja wiem to,ona inaczej myśli niż my,ale to dłuższa historia;-)

no to jestety niestety ból wszystkich rodziców, my też się troszkę tego obawiamy... ale mój mąż już nią rozmawiał, zresztą ja też :tak:
poza tym mnie też prawie babcia wychowywała, chociaż rodzice byli blisko to ja i tak wolałam u babci być... więc teraz jakoś nie stanowi dla mnie problemu, że dziecko będzie blisko ze swoją babcią, bo na pewno będzie blisko jeśli będzie z nią codziennie...ale na szczęście obydwoje z mężem mamy pracę po 8 godzin i popołudnia oraz weekendy wolne, więc troszkę czasu też będziemy z maluszkiem:-)
 
reklama
no to jestety niestety ból wszystkich rodziców, my też się troszkę tego obawiamy... ale mój mąż już nią rozmawiał, zresztą ja też :tak:
poza tym mnie też prawie babcia wychowywała, chociaż rodzice byli blisko to ja i tak wolałam u babci być... więc teraz jakoś nie stanowi dla mnie problemu, że dziecko będzie blisko ze swoją babcią, bo na pewno będzie blisko jeśli będzie z nią codziennie...ale na szczęście obydwoje z mężem mamy pracę po 8 godzin i popołudnia oraz weekendy wolne, więc troszkę czasu też będziemy z maluszkiem:-)
:-):-)
Moja praca to po 12 lub po 6 godzin,wekend albo cały pracujący albo cały wolny.Wy macie fajnie,ja nie wyobrażam sobie teraz pracy po 12 godzin:baffled:
 
:-):-)
Moja praca to po 12 lub po 6 godzin,wekend albo cały pracujący albo cały wolny.Wy macie fajnie,ja nie wyobrażam sobie teraz pracy po 12 godzin:baffled:

ooo nie, no to rzeczywiście, też bym chyba do takiej pracy nie wróciła mając maleńkie dziecko w domu...
taka praca jak my mamy jest pod tym kątem bardzo wygodna, mamy jeszcze pół dnia na życie rodzinne i to jest ten plus... ale za to jest niestety trochę mniej płatna :tak:
 
ooo nie, no to rzeczywiście, też bym chyba do takiej pracy nie wróciła mając maleńkie dziecko w domu...
taka praca jak my mamy jest pod tym kątem bardzo wygodna, mamy jeszcze pół dnia na życie rodzinne i to jest ten plus... ale za to jest niestety trochę mniej płatna :tak:
Mój T na szczęście ma prace po 8 godzin,chociaż zmianową

A mój mały śpioszek śpi,a chciałam go wykąpać. Jeszcze chwile pośpi i musze go delikatnie obudzić;)
 
Wiesz ja już teraz to nawet na zegarek nie patrze ile razy go karmie,ale 3 razy zawsze

ja to jestem taki śpioch, że aż trudno mi sobie wyobrazić jak będę musiała wstawać w nocy po kilka razy....:-)

Lecę Madziu bo muszę jeszcze popracować chwilę na kompie i chciałam się dzisiaj wcześniej położyć, może mi się uda...
Dobranoc i całuski dla Kacperka :**
 
Ostatnia edycja:
ja to jestem taki śpioch, że aż trudno mi sobie wyobrazić jak będę musiała wstawać w nocy po kilka razy....:-)

Lecę Madziu bo muszę jeszcze popracować chwilę na kompie i chciałam się dzisiaj wcześniej położyć, może mi się uda...
Dobranoc i całuski dla Kacperka :**
Oki,śpij dobrze:-)
 
Paula głosik poszedł na Kacperka:-):-)

Dobranoc dziewczynki,milutkich snów:-)

Justyś daj znać jak sie czujesz
 
Ostatnia edycja:
reklama
jestem i ja ale na chwilke,czuje sie lepiej ale czuje sie taka objedzona ze szok,a az tak duzo nie zjadlam,no ale nie bylo tak zle czas nawet milo zlecial teraz jestem starsznie spiaca bede jutro dziewczyneczki moje kochane;)
cielkawe co bylo wczoraj z bb bo nie umialam tak jak i wy sie zalogowac,wogole mi sie nie chciala strona forum otworzyc:(
Kasiulek zagladaj do nas jak najczesciej:)
Fajnie agapasku ze masz taka tesciowa i mozesz zostawic maluszka my z mezem mamy jak na razie ustalone,ze nie wracam do pracy tylko ide na urlop wychowawczy ale jak bedzie zobaczymy choc nie wyobrazam sobie zostawic takiego maluszka z kims innym
No maggie nie masz lekko daje ci w kosc ten twoj maluszek
Spokojnej nocki,Pa
 
Do góry