reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
madziu a ty ciuszkow na 56 to duzo mialas,bo ja nie wiem co mam kupowac
Justyś miałam troche i troszke podostawałam,ale dzieciaczki bardzo szybko rosną więc wolałam kupować troche większe

Dziewczynki macie jakiś przepis na coś dobrego z makaronem na obiad??:-)
 
Ostatnia edycja:
tez tak mysle zeby kupowac wieksze,bo tak duzo tych malych sie nie oplaca
nie znam zadnego przepisu z makaronem,bo ja tylko robie zapiekanke z makoronem i makaron z pieczarkami:)
 
kupuke makaron rurki troche go podgotowuje i daje do brytfanki do tego szynka pokrojona w paski i to mieszam z pomyslem na zapiekanke z szynka,gore posypac serem i do piekarnika na 20 minut bedziesz w sklepie to sobie kup ten pomysl i zrob:) nam to smakuje i chyba jutro zrobie bo mi szynki duzo zostalo i boje sie ze sie zepsuje
 
reklama
zawsze to cos innego,a moze wam zasmakuje:) ja zmykam obiad przygotowac i chyba sie poloze bo mi sie coraz bardziej oczy kleja
 
Do góry