reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Zrobiłam szyszki. Ale mi ślina cieknie a tu poczekać trzeba. Oczywiście poparzyłam sobie palca ale nawet nie wiem kiedy :-D:-D:-D


To tak słoneczko świeciło,ma ciemne włoski chociaż jaśniejsze niż jak sie urodził
:-)
Kameleon mały :-D:-D:-D
Mniamm
Musze zrobić,jedziemy chyba na wekeend do rodziców i chce zrobić coś dobrego:-)
Fajnie. Pamiętam jaka smutna byłaś jak nie mogliście jechać bo autka nie było. Ale teraz sobie odbijesz :tak::-)
zawsze to cos innego,a moze wam zasmakuje:) ja zmykam obiad przygotowac i chyba sie poloze bo mi sie coraz bardziej oczy kleja
Śpioszek, śpioszek :-D:-D:-D

Madzia ma ksywke Babcia a Justyś - Śpioszek :-D:-D:-D:-D

Patrysiu - wszystkiego NAJ NAJ NAJ - przede wszystkim Zdrówka bo jednak to chyba ono jest w życiu najważniejsze ;-)I oczywiście Miłości, Radośni i spełnienia Marzeń - nawet tych malutkich i najskrytszych. :tak:
 
Zrobiłam szyszki. Ale mi ślina cieknie a tu poczekać trzeba. Oczywiście poparzyłam sobie palca ale nawet nie wiem kiedy :-D:-D:-D



Kameleon mały :-D:-D:-D

Fajnie. Pamiętam jaka smutna byłaś jak nie mogliście jechać bo autka nie było. Ale teraz sobie odbijesz :tak::-)

Śpioszek, śpioszek :-D:-D:-D

Madzia ma ksywke Babcia a Justyś - Śpioszek :-D:-D:-D:-D

Patrysiu - wszystkiego NAJ NAJ NAJ - przede wszystkim Zdrówka bo jednak to chyba ono jest w życiu najważniejsze ;-)I oczywiście Miłości, Radośni i spełnienia Marzeń - nawet tych malutkich i najskrytszych. :tak:
Maggie miałam Ci powiedzieć żebyś uważała właśnie bo ja też sie poparzyłam:-D:-D Ja sie zasłodziłam bo zjadłam już z 5 :eek:
Musze zrobić zapiekanke z makaronem w tym tygodniu:-p

Ide coś zjeść,niedługo będe ;)
 
Ostatnia edycja:
Maggie miałam Ci powiedzieć żebyś uważała właśnie bo ja też sie poparzyłam:-D:-D Ja sie zasłodziłam bo zjadłam już z 5 :eek:
Musze zrobić zapiekanke z makaronem w tym tygodniu:-p

Ide coś zjeść,niedługo będe ;)
Smacznego

:-D:-D:-D Za późno mi powiedziałaś :-D:-D:-D Dzielnie czekam z pożarciem do wieczora :-D
 
ja wpadam na chwilke

Patrysiu- wszystkiego naj naj, niech Ci sie spelni wszystko co sobie wymarzysz.

U mnie bez zmian- nadal nie ma @ ale nadzieja ucichla- bo mi sie nadal szyjka nie podoba. A no i kolejna w ciazy do kompletu- ...waa

Moj ma wolne- ciekawe czy sie poklocimy haha

Buzki
 
Witam dziewczynki!
Oluś mi chodziło o to, że nie mogłam jej dosięgnąć.
Patrysiu wszystkiego najlepszego Kochana.
 
Witajcie!!
Ja jak zawsze z doskoku do Was zaglądam. Nie mam na nic ostatnio czasu... Na weekend byliśmy u mojej mamy a w sobotę byliśmy wszyscy razem w Olsztynie. Dzis też od rana po mieście biegalam, teraz zrobiłam obiadek i czekam na M. Musze poleżec, może Klan obejrzę;)

PATRYSIA!! STol lat Kochana!! Wszytskiego co najlepsze i zdrowego, różowiutkiego bobaska:tak::-)

A na obiadek zrobiłam to:
[FONT=&quot]Kurczak na słodko-pikantnie:)
[/FONT]

[FONT=&quot]- cycki kurczęcia
- 1 cebula
- 2 ząbki czosnku
- brzoskwinie w puszcze
- sos chili słodki (taki z tao-tao, ale jak któraś nie ma, może być chili w proszku i łyżka miodu)
- sól, i jakie przyprawy chcecie

Cycuchy pokroić w paski i obsmażyć z obu stron. Dodać pokrojoną cebulkę i smażyć dalej. Brzoskwinie wyjąć z puszki, pokroić w kostkę odłożyć na bok. Sok z brzoskwiń wlać do kurczaka. Dusić do miekkości, dodac zgnieciony czosnek, chili (wg uznania), przyprawy. pod koniec duszenia dodac brzoskwinie i jeszcze chwilke poddusić.[/FONT]
[FONT=&quot]

Podawac z ryżem na sypko.[/FONT]


ja robiłam dzis z tao-tao:):tak: Już czeka na patelni na M:tak: Ja dziś podaję z frytkami:-D
[FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT]
 
reklama
Smacznego

:-D:-D:-D Za późno mi powiedziałaś :-D:-D:-D Dzielnie czekam z pożarciem do wieczora :-D
I jak i jak??:-)
ja wpadam na chwilke

Patrysiu- wszystkiego naj naj, niech Ci sie spelni wszystko co sobie wymarzysz.

U mnie bez zmian- nadal nie ma @ ale nadzieja ucichla- bo mi sie nadal szyjka nie podoba. A no i kolejna w ciazy do kompletu- ...waa

Moj ma wolne- ciekawe czy sie poklocimy haha

Buzki
Olu ja mam nadzieje,że ta wstrętna @ nie przyjdzie. Nie kłóć sie;-)
Witam dziewczynki!
Oluś mi chodziło o to, że nie mogłam jej dosięgnąć.
Patrysiu wszystkiego najlepszego Kochana.
Cześć Kasiu:-)
Witajcie!!
Ja jak zawsze z doskoku do Was zaglądam. Nie mam na nic ostatnio czasu... Na weekend byliśmy u mojej mamy a w sobotę byliśmy wszyscy razem w Olsztynie. Dzis też od rana po mieście biegalam, teraz zrobiłam obiadek i czekam na M. Musze poleżec, może Klan obejrzę;)

PATRYSIA!! STol lat Kochana!! Wszytskiego co najlepsze i zdrowego, różowiutkiego bobaska:tak::-)

A na obiadek zrobiłam to:
[FONT=&quot]Kurczak na słodko-pikantnie:)
[/FONT]

[FONT=&quot]- cycki kurczęcia
- 1 cebula
- 2 ząbki czosnku
- brzoskwinie w puszcze
- sos chili słodki (taki z tao-tao, ale jak któraś nie ma, może być chili w proszku i łyżka miodu)
- sól, i jakie przyprawy chcecie

Cycuchy pokroić w paski i obsmażyć z obu stron. Dodać pokrojoną cebulkę i smażyć dalej. Brzoskwinie wyjąć z puszki, pokroić w kostkę odłożyć na bok. Sok z brzoskwiń wlać do kurczaka. Dusić do miekkości, dodac zgnieciony czosnek, chili (wg uznania), przyprawy. pod koniec duszenia dodac brzoskwinie i jeszcze chwilke poddusić.[/FONT]
[FONT=&quot]

Podawac z ryżem na sypko.[/FONT]


ja robiłam dzis z tao-tao:):tak: Już czeka na patelni na M:tak: Ja dziś podaję z frytkami:-D
Na pewno pychaa:tak:
 
Do góry