reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Kurcze Olu ja w ogóle sie nie znam jak ma być szyjka:eek:
Ale czemu tak myślisz??

Ja tez sie nie znam na tym

Probuje czytac na niecie- jak to wlasnie z nia jest.

Na chlopski rozum- w ciazy powinna byc zamknieta i dosc nisko czyli dluga i latwo do niej siegnac, bo jak jest blisko do porodu to sie skraca a ja na forum 28dni wyczytalam ze ma byc wysoko w ciazy !!! Chyba cos pare osob pomieszalo- moja jest nisko ale LEKKO OTWARTA- i to mnie martwi- franca jedna
 
Probuje czytac na niecie- jak to wlasnie z nia jest.

Na chlopski rozum- w ciazy powinna byc zamknieta i dosc nisko czyli dluga i latwo do niej siegnac, bo jak jest blisko do porodu to sie skraca a ja na forum 28dni wyczytalam ze ma byc wysoko w ciazy !!! Chyba cos pare osob pomieszalo- moja jest nisko ale LEKKO OTWARTA- i to mnie martwi- franca jedna
Olu sorki za pytanie,ale Twoja jaka jest:zawstydzona/y: Bo ja właśnie czytam na necie i różnie piszą:eek:
Dobra doczytałam,gapa ze mnie
 
Probuje czytac na niecie- jak to wlasnie z nia jest.

Na chlopski rozum- w ciazy powinna byc zamknieta i dosc nisko czyli dluga i latwo do niej siegnac, bo jak jest blisko do porodu to sie skraca a ja na forum 28dni wyczytalam ze ma byc wysoko w ciazy !!! Chyba cos pare osob pomieszalo- moja jest nisko ale LEKKO OTWARTA- i to mnie martwi- franca jedna

Jak sie wkurze to jutro pojade po test- bo zaczne wyc zaraz- przeczytalam co jedna napisala- lekko rozpulchniona, nisko (wyczuwalna przy ujsciu ) i lekkie owarte wejscie- tak ma przed okresem- a moja TAKA jest wlasnie
 
Kurde ja już sama nie wiem,szukałam odpowiedzi jakiegoś lekarza ale nie moge znaleźć:eek:

Zobacz:

bladykot Jan 11th 2007
0 punktówpermalink
no właśnie później pomyślałam nad co napisałam to obniża sie szyjka dopiero przed porodem, cala ciaze jest wysoko, jak jest nisko to moze dojść do przedwczesnego porodu.

Ja juz zglupialam
 
Zobacz:

bladykot Jan 11th 2007
0 punktówpermalink
no właśnie później pomyślałam nad co napisałam to obniża sie szyjka dopiero przed porodem, cala ciaze jest wysoko, jak jest nisko to moze dojść do przedwczesnego porodu.

Ja juz zglupialam
No właśnie
Szukam opinii jakiegoś lekarza;-)
 
reklama
No właśnie
Szukam opinii jakiegoś lekarza;-)

ja wiem ze takie jednodniowe badanie jest nie zawsze miarodajne- ale naprawde zaczelam sie martwic- ze ten brak okresu to poprostu kolejny popieprzony cykl i do tego wydluzony- jak tak dalej pojdzie to nigdy nie zajde...ecch

ide zapalic
 
Do góry