reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Dzięki Ola
A co Ci Twój M zrobił,nie denerwuj sie
Mój też ma nocki

Wyskoczyl mi z tekstem, ze za duzo cukierków jem- nosz k...wa
Zebym przytyla niech cos mowi, a ja schudlam jak zaczelam pracowac
Niech spada

Wczoraj wrócilam z pracy i mowie mu ze nadal mam okresu a on na to- pewnie Ci sie spoznia i nam sie znowu nie udalo- i wez tu zyj z takim czlowiekiem
Zadnej podpory nic a nic- jestem zdana na siebie no i na Was:zawstydzona/y:
 
Wyskoczyl mi z tekstem, ze za duzo cukierków jem- nosz k...wa
Zebym przytyla niech cos mowi, a ja schudlam jak zaczelam pracowac
Niech spada

Wczoraj wrócilam z pracy i mowie mu ze nadal mam okresu a on na to- pewnie Ci sie spoznia i nam sie znowu nie udalo- i wez tu zyj z takim czlowiekiem
Zadnej podpory nic a nic- jestem zdana na siebie no i na Was:zawstydzona/y:
Ojj ale tekst no wiesz:szok:
Nie przejmuj sie,może nie chce sie nastawiać ani Ciebie na nic.Może sie też boi
 
Ojj ale tekst no wiesz:szok:
Nie przejmuj sie,może nie chce sie nastawiać ani Ciebie na nic.Może sie też boi

też mi sie tak wydaje

Rozumiem, ale ja mu tylko powiedzialam, ze nadal nie ma wiec mozemy dalej :) a nie ze nie mam i jest szansa albo cos

Chyba ma jakies kryzys 3 lata przed 30- taki kryzys wieku przed sredniego- kij mu w oko- odpoczne troche od niego

Dobra zmykam do pracy- wejde jak wroce- jesli ktos jeszcze bedzie

Papa
 
Rozumiem, ale ja mu tylko powiedzialam, ze nadal nie ma wiec mozemy dalej :) a nie ze nie mam i jest szansa albo cos

Chyba ma jakies kryzys 3 lata przed 30- taki kryzys wieku przed sredniego- kij mu w oko- odpoczne troche od niego

Dobra zmykam do pracy- wejde jak wroce- jesli ktos jeszcze bedzie

Papa
Oki:-)
 
magie f - ja dopiero dostrzegłam, ze twój maluch ma zamiar sie zjawić jako prezent świąteczny - SUPER!!!
:tak::tak::tak:
Porcja świeżych grudniowych fluidków
************************
************************
************************
************************
MAGGIE ja już mam wszystko i poprane poprasowane pokupione co trzeba teraz tylko łózeczko rozłożyć i gotowe:-)
Po dzisiejszym dniu ja chyba też już wszystko mam :-):tak:

Może i tak jest,nie wiem.Masz racje różne rzeczy mówią

Maggie a Ty gdzie jesteś??
Jestem, ogarniałam przez cały dzień. Ale dobrze wyszło bo w sumie wszystko gotowe. Jakby Klusek chciał wychodzić to już problemu nie będzie. Tylko łóżeczko skręcić :tak:
 
:tak::tak::tak:
Porcja świeżych grudniowych fluidków
************************
************************
************************
************************

Po dzisiejszym dniu ja chyba też już wszystko mam :-):tak:


Jestem, ogarniałam przez cały dzień. Ale dobrze wyszło bo w sumie wszystko gotowe. Jakby Klusek chciał wychodzić to już problemu nie będzie. Tylko łóżeczko skręcić :tak:

Maggie :-) a Ty już widzę zwarta i gotowa :-):-D Super :-D
 
reklama
Do góry