reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

czesc kobietki

słuchajcie byłam u ginka na badaniu
powiedział że mam rozpulchnioną i zasinioną macicę ale nic nie czuje. Ciąża jeżeli jest to wczesna. mam odczekac jeszcze tydzien i zrobic test krwi.
jak myslicie?:confused::baffled:
 
reklama
Czyli w zasadzie co? Z Twojej wypowiedzi zrozumiałam że tak jak zielona szłaś tam tak i przyszłaś. Nie powiedział Ci że nie jesteś w ciąży ani że jesteś kazał nadal czekać hmmm mnie by to dobiło.
 
Uda się, uda :-):-):-)

Wszystkim nam się uda - ja w to naprawde mocno wierzę. Staram się tylko za bardzo nie nakrecać, żeby się nie 'zablokować' psychicznie :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
syneczki2 no wlasnie czuje sie nijak.... bo ani nie powiedział TAK ani NIE :sorry2: mam jeszcze poczekac i zrobic bete.
@ nadal nie ma! :blink:

ninonka oby:tak: fajny suwaczek;-)
megie f masz racje uda sie :happy:
 
reklama
Kinga85!!!! cos czuje ze bedziemy niedlugo swietowac twoje zafasolkowanie:tak::tak::tak::tak:

Obysmy mialy racje......badz dobrej mysli i zycze Ci nie nadejscia @:-)
 
Do góry