reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Dziękuję kochana. Teraz się już nie denerwuje ale przeraża mnie perspektywa leżeni przez kilka miesięcy. Mam nadzieję, że nie będzie to konieczne. Już mnie bardzo plecy bolą.
 
reklama
Cześć dziewczynki. Ja już drugi dzień leżę w łóżku plackiem bo w poniedziałek rano wstałam i patrzę a tam brązowe plamki na wkładce. Przestraszyłam się i zadzwoniłam do lekarza no i kazał mi leżeć. Plamienia ustąpiły ale nadal leżę. Nie wiem tylko jak to zrobić bo mam badania do zrobienia i nie wiem jak to zrobić leżąc a boję się wstawać na tak długo. Trzymajcie za mnie kciuki dziewczynki.
Kochana trzymam mocno kciuki,wszystko będzie dobrze
 
Cześć dziewczynki. Ja już drugi dzień leżę w łóżku plackiem bo w poniedziałek rano wstałam i patrzę a tam brązowe plamki na wkładce. Przestraszyłam się i zadzwoniłam do lekarza no i kazał mi leżeć. Plamienia ustąpiły ale nadal leżę. Nie wiem tylko jak to zrobić bo mam badania do zrobienia i nie wiem jak to zrobić leżąc a boję się wstawać na tak długo. Trzymajcie za mnie kciuki dziewczynki.


a bierzesz cos np.duphaston mi przy moich plamieniach pomógł bardzo:tak:kciuki żeby było wszystko dobrze trzymaj się mocko i leżeć leżeć leżeć :tak:
 
A ja skorzystałam ze słoneczka co dłuższy spacerek ze synkiem zaliczyliśmy i na plac zabaw a teraz taaaaka śpiąca jestem:rofl2:wezme się zaraz za kanapki bo i głodna tez jestem:cool2:
 
reklama
Patrysiu mam do Ciebie pytanie bo ty jesteś po cesarce-moge czynś smarować brzuch?? Nie mam rozstępów,ale chodzi mi o tą skóre,no i czy moge jakieś pasy używać??Nie za wcześnie?? Minęły 2 miesiące
 
Do góry