reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Hej dziewczyny.Jestem nowa i troszke sie gubie na tych stronkach :) Ja ide do ginekologa w piątek,ale test (niejeden)zrobiłam w grudniu i wyszedł pozytywnie.A nie spodziewałam sie wogóle,już sie nie moge doczekać wizyty i sie boje,niewiem jakoś tak dziwnie
 
reklama
Madziaas - witaj i gratulacje Kochana :-):-D Niczym się nie przejmuj, będzie ok, wypytaj gina o wszystko co Ci przyjdzie do głowy i pisz tu do nas co i jak.
 
Hej dziewczyny:rofl2: nie bylo mnie miesiac na forum i takie zmiany:rofl2: szukam starajacych sie 2008 i juz nie ma :baffled: wiec gdzie mam Was szukac moje drogie:baffled:
 
Dziękuje maggie_f,jak tylko pójde do lekarza napisze co i jak:) Według moich obliczeń o 8 tydzień,no ale wszystkiego sie dowiem w piątek;)
 
Ja też polecam zrobienie betki jak nie ma @ i testy nie wychodzą, betka powinna pokazać prawdę.

A ja dziś mega stres miałam, poniżej 20 stopni i zaprowadź dziecko do przedszkola, czekałam aż się trochę ociepli (spóźnienie spóźnieniem ale dziecka szkoda) w końcu przy -19 wyszliśmy. Na szczęście mam dobrego s. powiedział, że jak jest tak zimno, to żebym w domku została i jak jutro się nie ociepli to nie mam zamiaru dziecka mrozić, najwyżej później do przedszkola pójdzie albo wcale.
Współczuję jak ktoś ma taką pracę, że nie ma wyboru bo to naprawdę podłe uczucie :-:)-:)-(.

No ja tez dzis z cora zasuwalam do przedszkola przy tej pogodzie wiec ciekawie nie bylo a jutro powtorka z rozrywki a do pracy to sie spoznic nie mozna co tam pogoda "pogoda jak pogoda"
 
Witam wszystkie staraczki...:-)
i ja do tego grona naleze... mam 28 lat pochodze z pomorza i tam tez mieszkam. Starania rozpoczelismy od sierpnia 2008 roku i nici.... jest juz styczen a fasoli jak nie ma tak nie ma.... ciagle tylko @@@@@:-( sie pojawia. Od lutego rozpoczynam ostre starania, w styczniu niestety nie mozemy bo wlasnie antybiotyki wkradły sie do mojego menu.
Życze Wam wszystkim owocnych wyników. Mam nadzieje ze juz w tym roku pojawi sie fasolka na naszej drodze. Trzymam kciuki..... pozdrowionka
 
Hej dziewczyny.Jestem nowa i troszke sie gubie na tych stronkach :) Ja ide do ginekologa w piątek,ale test (niejeden)zrobiłam w grudniu i wyszedł pozytywnie.A nie spodziewałam sie wogóle,już sie nie moge doczekać wizyty i sie boje,niewiem jakoś tak dziwnie
Witaj madziaas!!

Trzymam kciuki za fasoke.....
 
reklama
Kroptusia powiedz kochana ile czasu sie starałas.... ??? pociesz kolezanke....
ja od sierpnia i nie widze efektow jestem zalamana......

No moja historia jest dluga i zawila ale od decyzji do pozytywnego testu ciazowego na ktory wogole nie liczylam (mozesz sobie poczytac moje wczesniejsze posty) to dokladnie 2 lata i 10mc i stalo sie to dopiero wtedy jak moim zyciem zawladna meeeega stres zwiazany ze zmiana pracy i zylam tylko tym co dzien nerwy, trzesawka, placz, bo w pracy mobing i wykorzystywanie, wiec przestalam (naczy nie bylam w stanie o niczym innym myslec) myslec o dzidzi, przytulanek nie bylo poza 1 na caly mc jak M wrocil z delegacji a ja steskniona zrozpaczona...i potem zaczelam dopiero kalkulowac ze cos nie teges...Spokojnie wiem ze Tobie wydaje sie wiecznosc ale sa pary co latami probuja kolejne swieta i nic kolejny rok i nic, mc i nic nic i nic ... a probowalismy w sumie na rozne sposoby i luz i tempka z wykresami wsio :-)
I wtedy gdy na nic nie liczylam i to 4-5 dni przed @ zrobilam sobie z nudow test ale owu wyszedl lepszy niz jak robilam w dniu owulacji wczesniej wiec cos mi nie gralo, zrobilam wiec ciazowy i wyszla blada kreska a ptoem sie juz potoczylo, na 2 dzien juz lepsza krecha potem beta dodatnia i 3 dni przed terminem @ poszlam do gina i 5 tydz ale wiesz mi ze sie wyczekalam za wszystkie czasy a co po drodze przeszlam to moje bo i choroba mojej mamy co zmarla na raka, choroba dziecka i szpitale i moj guz, operacja, szpial ciagle cos...az dostalam na wigilie najcudowniejszy prezent czyli bete 100 3 dni przed terminem @ :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry