reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Mnie caly czas lewy jajnik boli:( Innych objawów brak. Ale myślę, że @ jednak przyjdzie... Muszę się wziąć w nowym cyklu za mierzenie tempertury. Zaczęłam 3 miesiace przed slubem ale cały czas miałam temp. ok. 36stopni. Żadnych skoków:( Stwierdziłam, że wole nie wiedzieć czy coś jest nie tak. Ale chyba jednak zacznę mierzyć i zobaczę co się dzieje... Może w ogóle nie mam owulki... Chociaż zawsze ok 2 tyg. po @ bolą mnie jajniki i śluz się troche zmienia ale według mnie nigdy na typowo płodny nie wygląda...
A właściwie to zacznę mierzyć tempke od jutra. Mam nadzieję, że pomożecie mi w interpretacji:) Ja w ogóle tego nie czaję;(
 
Mnie caly czas lewy jajnik boli:( Innych objawów brak. Ale myślę, że @ jednak przyjdzie... Muszę się wziąć w nowym cyklu za mierzenie tempertury. Zaczęłam 3 miesiace przed slubem ale cały czas miałam temp. ok. 36stopni. Żadnych skoków:( Stwierdziłam, że wole nie wiedzieć czy coś jest nie tak. Ale chyba jednak zacznę mierzyć i zobaczę co się dzieje... Może w ogóle nie mam owulki... Chociaż zawsze ok 2 tyg. po @ bolą mnie jajniki i śluz się troche zmienia ale według mnie nigdy na typowo płodny nie wygląda...
A właściwie to zacznę mierzyć tempke od jutra. Mam nadzieję, że pomożecie mi w interpretacji:) Ja w ogóle tego nie czaję;(


A może to jednak .......
 
A może to jednak .......

Może... Wolę się nie nastawiać bo nie chcę się rozczarować. I tak cały czas chce mi sie ryczeć. Ostatnio w ogóle nie mogę patrzeć na kobiety w ciąży. Od razu chce mi sie płakać. Dziś od rana jak czytałam forum też się popłakałam.:zawstydzona/y: Nie wiem co sie za mna dzieje... :confused: Mój mąż uważa, że na pewno jestem w ciąży bo mi piersi urosły ( jakoś nie zauważyłam:szok:)
Masakra... Mam milion myśli na minutę... A na test muszę czekać jeszcze minimum 4 dni. Myślałam żeby jechać na bete ale a) nie lubię pobierania krwi b) trochę sie boję, że wynik będzie negatywny. Piczekam cierpliwie na @... może nie przyjdzie...;-)
 
A może to jednak .......

Może...Chociaż wolę się nie nastawiać i nie nakręcać bo nie chcę się rozczarować:-( Poczekam cierpliwie na @ może nie przyjdzie...
Ostanio nie mogę patrzeć na kobiety w ciąży bo od razu chce mi sie ryczeć:zawstydzona/y:. Nie mam pojęcia co sie ze mna dzieje:confused: Dziś rano jak czytałam forum to też się popłakałam:-(
Mój mąż cały czas mówi, ze na pewno jestem w ciązy bo mi piersi urosły:szok: ja jakoś tego nie zuważyłam:confused:
 
Mam dziwne odczucia i ta wredna@ przyjdzie wcześniej, a od nastepnego cyklu mierze temperaturke i bardzo prosze o pomoc w interpretacji oraz wzór wykresu do ściagniecia.
Jesli za kilka dni bedzie cholernie bolała mnie głowa to na 100% bedzie @:angry:
 
ale to jeszcze kawał czasu bo chyba jednak w ciąży nie jestem.
Agniesiak a skąd te przeczucia???

A ja dziewczyny wczoraj miałam okres a dziś go nie ma:dry:. W ciąży nie jestem bo robiłam test więc pewnie stwierdziła że przyjdzie później. Dziewczynki ja już się żegnam do wtorku bo mam kupe roboty a jutro wyjazd.:-)

Kroczek_k udanego wesela Ci życzę:-)

udal mi sie suwaczek jupi :) :)

Katrinka to super:-)

Wisienka wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Męża z okazji drugiej miesiączki (tak to mój Mężuś nazywa, bo ostatnio mieliśmy pierwszą miesiączkę po ślubie:-p) :-D i nie przepraszaj, bo nie ma za co:-p

Dziewczyny ja dziś od rana czuję się fatalnie i mam mega mdłości, na szczęście narazie nie wymiotuję:tak: a w pracy oczywiście jak zwykle w takie dni mega zamieszanie:angry: a jeszcze dziś po pracy mamy z Mężusiem jechać po zdjęcia ze ślubu i mam nadzieję, że dam radę :biggrin2: a propo bylismy wczoraj na NARZECZONY MIMO WOLI polecam gorąco, bo mega się uśmialśmy naprawdę dobra komedia:biggrin2:
 
reklama
Do góry