reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Dzireki Mini za info! Ja juz od dwoch miesiecy zrzucam wszystko na to ze oewnie beda mu zeby wychodzic, ale na razie ani sladu. A Misiek ogolnie od ponad tygodnia je duzo mniej, tak sobie mysle, ze ten apetyt mogl byc ze wzgledu na skok rozwojowy, a teraz po prostu wrocilo do normy:)
A Waszym dzieciom w ktorym miesiacu pojawil sie pierwszy zabek??
 
reklama
Mini i całe szczęście ze ma takich dziadków :)
Moja rodzinka tez zwariowala na punkcie Frania :) babcia(moja mama) codziennie dzwonili pyta sie jak jej ukochany wnuczek :) raz w tygodniu obowiązkowa wizyta :) a od wczoraj jestem
U rodzicow bo M w delegacje wyjechał wiec tak samej nie chciało mi sie siedzieć , no i problem Byłby zeby wyjść z psem wiec mieszkam
Chwilowo i rodzicow wiec sa zachwyceni :) a ja odpoczywam , dostaje młodego tylko do karmienia :)

Anulla tu masz stronę i cennik mojej pani fotograf Fotografia noworodkowa i dziecięca - Bydgoszcz : Strona główna

Smerfeta mi przypadku do gustu białe chusteczki dąsy z zielonym napisem ( sensitive) 5,79 kosztują , sa podobne do pampersow białych , inne Biedronkowe zostawialy dziwne uczucie na dłoni i pupce. Miałam Kindii ale jak dla mnie za mało wilgotne , biały pampers i ta biała dada jak dla mnie super , z Jelpa tez sa bardzo wilgotne ale to małe pacUski historycznej wiec te mam na wyjscie :)
 
Anulla u nas 10 zł za zdjecie chociaz ja w pakiecie za 34 szt utargowalam za sesje z chrztu 230 zł za wszystko.
Minni u mnie na odwrót z kolei tesciowie od poczatku byli z nami i byli na bierzaco z calo procedura, wogole rodzina meza jest inna od mojej.U mnie same plociugi sa zwłaszcza moja starsza siostra i mama.Moja rodzina nawet o niczym niewie ze podchodzilismy do ivf, chyba bym spokoju w ciazy nie miala, choc z drugiej strony teraz juz mi nie zalezy nawet jak się dowiedzą. Tesciowa to 2 zona mojego tescia ale jest fajna babka, tuli, caluje , bawi Hanie i nie może sie doczekac kiedy z nia zostanie. A moja mama to pod przymusem na rece wezmie nie powiem pieniadze da ale wolalabym jakas pomoc od niej tym bardziej ze nie pracuje, tylko stale narzeka ze chora itd, a w tym samym wieku co tesciowa 53l.Poprostu jest taka sztuczna, kocha ale inaczej.Pewnie gdyby żyła moja prawdziwa tesciowa to obie babki miałaby nieudane, bo ona nalezala do takich sama dla siebie tylko.
 
Anulla ja płaciłam 300 zł za 40 zdjęć.

My byłyśmy wczoraj u lekarza z tą wysypką na twarzy Zosi i jest to na tele alergicznym,mówi lekarka że musialam coś zjeść co małej zaszkodizlo, ehh tylko co, jak ja uwazam na dietę, choć z 2 tyg temu zjadlam 2 cukierki czekoladowe z nadzieniem i moze to to, sama juz nie wiem. Lekarka przepisala calcium, wit c w kropelkach, maść z wit A i ketotifen. Mam nadzieje ze pomoże, z tym że mialysmy mieć jutro szczepienie i mowi ze poki ma tą wysypkę to nie zaszczepi i moze za tydzien. Ehh.
Dziewczyny ktore karmią piersia a czy zdarza sie by wasze maluszki długo kupy nie robiły? Moja ostatnio zrobila w niedziele ok 12 i od tamtej pory nic, widzę ze chce, pręży się ale nie moze, lekarka owiedziala ze tak jest jak karmi sie piersią, ze kupa raz na 4 dni moze być a nawet miala pacjentkę co robila kupę raz na 10 dni. Sasiadki córka 3 miesięczna też robi kupę raz na tydzien. Też tak u Was jest?
 
montana jak Hania byla na samej piersi to kupki ze 2 codziennie produkowala, a sosiadow syn co 5 dni i im lekarka mowila ze tak tez moze byc wiec chyba cos w tym jest.Teraz Hania je inne rzeczy a kupka codziennie a nieraz 3,4 razy
 
reklama
Bzibziok: Wiki miala 7 miesiecy jak pojawily sie dwa pierwsze zabki :-) Corcia Lilki miala bodajze 4 miesiace wiec nie ma reguly :-)

Montana: jak Wiki byla na samej piersi to robila kilka kupek dziennie.

Madzia: to moga byc poczatki raczkowania, choc ja nie wiem bo Wiki nie raczkuje jeszcze i nie zapowiada sie by cos sie mialo zaczac.
 
Do góry