reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Śliczne dzieciaczki. Gratuluje udanych chrzcin :-)


Mam pytanie : Jak szybko wróciliście do wagi sprzed ciazy ? I mamusie ktore karmią, o ile rozmiarów powiększył sie Wam biust po porodzie ?
 
reklama
Zdjecia Haneczki z chrztu,a z sesji za 2 tygodnie beda;-) DSC04803.jpgDSC04812.jpgDSC04805.jpg
 

Załączniki

  • DSC04803.jpg
    DSC04803.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 52
  • DSC04812.jpg
    DSC04812.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 61
  • DSC04805.jpg
    DSC04805.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 48
Lisska do wagi wróciłam pare dni po porodzie, ale ze skórą musiałam powalczyć na fitnessie. Tzn. nie miałam nic wiszącego czy rozstępów, nic z tych rzeczy. Ale jednak +13 kg było i skóra straciła nieco na jędrności, pojawiło się sporo cellulitu. Ale dla chcącego nic trudnego, biegam na fitness i wszystko wróciło do normy, a nawet i lepiej, bo pierwszy raz w życiu regularnie ćwiczę :tak:

Jeśli chodzi o cycki to u mnie była istna tragedia! Ja mam rozm. D bez ciąży, jak nagromadziło się mleka to w czasie nawału miałam chyba jakiegieś G czy H!!!!!!!! Poza nawałem też ze 2 rozmiary większe
 
Ale śliczna Hania :)
Mamy taką samą czapkę ;)

Liskka, ja jeszcze nie wróciłam do poprzedniej wagi ale chyba nawet nie chce bo miałam 50 kg a teraz jakoś mi lepiej a mam 58 ;) tylko brzuszek mi przeszkadza ale taka moja uroda nigdy płaskiego nie miałam a teraz chociaż wymówka że "po ciąży" hahahaha. Co do biustu to z małego B teraz mam duże D ;)
 
lenkabar, ja mam takie porządne C , obawiam się że nawet jeśli zrzucę szybko dodatkowe kg, to i tak nie wejde w sukienki ktore mam na lato( fajnie rozpinane w przodzie idealne do karmienia ) przez właśnie biust. Na plusie mam już 11kg i już ledwo co się ruszam, wszyscy mi mówią że nie widać ale ja przed ciążą miałam wage 57 przy 172cm więc może teraz nie widać ale ja czuję się już tak ociężale że masakra. Dzisiaj aż poszłam na 2h spacer z psem dla spokoju sumienia.
A tak wogóle świetne zdjęcie, widać że fajniejszym aparatem :)

magda7891, czyli na ogół dwa rozmiary:crazy:
 
Dziewczynki to juz macie te piękne dni za sobą. Fajnie że imprezy się Wam udały :).
Lenkabar to faktycznie rośnie Wam podrywacz, fajny chłopczyk.
Madzia śliczna Twoja Zosia :-)
Madzia i Piotr Twoja też śliczna jak księżniczka ;-)

Liska ja juz po powrocie ze szpitala czyli po 5 dniach brakowalo mi 2 kg do mojej wagi sprzed ciąży, zaś po tygodniu już mialam swoje 53 kg. A piersi powiekszyły mi sie o rozmiar ;-)
 
lisska dziękuję, mamy ukochanego fotografa ;-) Jak się ma z natury spore cycki to niestety jest przy ciąży zmora. Ja już w ciąży miałam sporo większe. Jak zaczęła się laktacja to czułam się już jakby reszta ciała była tylko dodatkiem do cycków :-D Ja startowałam z 53 kg, w ciąży ważyłam 66kg, a po ciąży też 53. I też pod koniec czułam się jak hipopotam! Ale bardzo tęsknie za tym stanem, za brzuszkiem, za wszystkim! Więc ciesz się póki jeszcze mozesz, bo będzie Ci tego stanu bardzo brakowało
 
Lisska ja przed ciaza 53 kg wazylam przy wzroscie 168. W ciazy przytylam duzo bo 21 kg. Zdazylam schudac przez 3 mc 15 kg a pozniej kolejna ciaza. Narazie przytylam 2 kg a mam 24 tydzien.
 
reklama
Mamusie. Juz trzeci dzień nie mogę wyleczyć małemu odparzenia :/ pod palcem az jest takie nie miłe. Sudocrem, Nivea przeciw odparzeniom, bepanten nic nie pomaga. Zaczęliśmy nawet używać pudru trochę zeszlo ale małego to boli. Ciężko mi to za leczyć bo prawie przy każdej zmianie pieluszki mały ma kropeczke kupki i tak w koło. Myślicie że powinnam iść do lekarza żeby coś mocniejszego przepisał ? Szkoda mi go biedaczka. Taka mial ładną pupcie od początku a teraz nawet nie wiem kiedy mu się tak odparzylo. :(
 
Do góry