reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

reklama
I u nas pielucha idzie w ruch. Choć sama jak jest jej boje sie dawać.
 

Załączniki

  • 1428008658100.jpg
    1428008658100.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 68
Esiek moja Hania dlugo zasypiala z pieluszka i spala cala noc . Zabralam jak nauczyla sie sama przekrecac. Teraz spi ze szmacianym kroliczkiem .
 
Infinity cieszę się, że z bioderkami jest lepiej. Dzieci są cwane i jak szybko zorientowała się, że na dłużej jej zdejmujesz aparat :-). Jeszcze trochę się przemęczycie i wreszcie spokój będzie.

dziewczyny pocieszne wasze dzieciaczki z tymi pieluszkami :) I już takie spore, a niedawno się rodziły :)
 
Infinity my używaliśmy zawsze Dr Brown'sa... do czasu kaszki :p za cholere sie nie sprawdza. Mieliśmy ten z Y powyżej 9 miesiaca i i tak zapychał sie system odpowietrzający i sam smoczek tez kiepsko przepuszczał, także przeskoczyliśmy na aventa i jest super :) (a ten smoczek Dr brown'sa używamy do picia nektarów z wodą)

U nas też obowiązkowo pieluszka na buźkę do spania lub ewentualnie mięciutki kocyk do buzi przyłożony. To chyba taki dziecięcy standard :)

Niby Boże Narodzenie to czas cudów a u nas na Wielkanoc" nasze dzieci" się pokochały! Dotąd Majka nie tolerowała Fifiego, próbowała go chapsnąć a tu nagle wielka love, nie odstępuje Go na krok, opiekuje się... no własnego psa nie poznaję. A Fifi ją uwielbia!Majka tuli Fifiego.jpgFifi i majka.jpgbuziak.jpg
 

Załączniki

  • Majka tuli Fifiego.jpg
    Majka tuli Fifiego.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 56
  • Fifi i majka.jpg
    Fifi i majka.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 57
  • buziak.jpg
    buziak.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 49
Lilka no wlasnie jak ruszę go to sie obudzi juz raz próbowałam kiedyś przenieś go do sypialni na noc i sie obudził skubany , ale uffff królewicz łaskawie sie obudził , przewiniety, przebrany w pizamke, nakarmiony, a teraz biega w kołysce i sie bawi tak jak sądziłam :/ ciemno a on nie zamierza teraz spac i ja nie zasnę jak tak biega i wydaje odgłosy zachwytu :p

Esiek twoja to poprostu lubi byc anonimowa :p

My tez wsEdzie mamy szmaciane zabawki (przewijak, łóżeczko,kołyska ) ktore Franio dostał i zawsze jakiegoś miętoli i zakłada na głowę :)
 
Lenkabar, proszę jaka miłość ;)

Zosia też uwielbia pieluszke i najlepiej żeby chociaż pół twarzy zasłaniała ;)
Moja córcia wiedziała że dała matce w kość dzisiaj i jak zasneła koło 20 tak pobudka o 2 była dopiero ;) no i teraz już 20 minut się tłucze i zasnąć nie może... oczywiście pełne zaciemnienie żeby zabawek na półce nie widziała bo byłby monolog do myszki minnie ;)
 
Czyli chyba coś jest w tej teorii zaciemnienia :-D w sumie w brzuchu ciemność panowała, pewnie maluchom brakuje tego...

Widzę że większość chyba używa do kaszek Aventa - czy obojętnie którą butelkę kupie? Tzn. czy smoczki są uniwersalne?
Edit widzę że są uniwersalne tylko który ma być do płynnej kaszki - trójprzepływowy V czy do kaszki Y???


Wczoraj dopiero wykumalam że niepotrzebnie czekam na ostatnie karmienie ok 23-24 bo po poprzednim o 20-21 moje dziecko uznaje że już jest noc i później budzi się dopiero o 3-4-5, niepotrzebnie ja budziłam i karmiłam ostatnio koło północy ... dziś kupię butle, nakarmię po 20 mlekiem z pierwszym kleikiem i może pospie sobie pierwszy raz spokojnie :sorry2:

Lenka dzięki za info, przynajmniej nie kupię niepotrzebnie kolejnych smoczków. W ogóle muszą zrobić porządek z butelkami bo mam pełno różnych a w sumie nie ma sensu juz używać tych antykolkowych i męczyć się z ich myciem ...

Ja z utęsknieniem czekam aż pies zainteresuje się małą i ona nim bo ba razie panuje obojętność :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas juz tez jest miłość z psem. Cuda się dzieją ;) Dziewczyny pamiętajcie, że teraz przy dzieciaczkach trzeba odrobaczać psiaki co trzy miesiące
 
Do góry