reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Dzięki Majka. Tak sie sklada, ze mam w domu ta książkę i tej samej serii druga czesc ,,jezyk dwulatka,,. Od jutra biore sie za czytanie :)
 
reklama
dziewczyny ja mam podobnie jak majka Marcysia zasypia sama w swoim łóżeczku. u nas z długością snu jest różnie ale zazwyczaj malutka zasypia około 23 po jedzonku to śpi wtedy tak do 3 potem jemy przebieramy się i idzie spać i śpi tak do ok. 7 rano znowu jedzonko i wtedy wędruje do nas dp łóżka i też to uwielbia i śpi tak do 9-10. Ale bywają takie noce jak wczoraj że budziła się co 2, 2,5 h. Ostatnio też zasnęła o 23,30 i spała do 5.30 to dopiero był luksus całe 6 h bez przerywania.

Esiek byliśmy u dr rudnickiego. Lekarz jak dla mnie pierwsza klasa nic się nie zmieniło od czasów naszego syna. Obejrzał malutką całą wypytał o wszystko zrobił usg nerek i ciemiączka zajrzał do gardełka, noska, uszków no wszędzie tak jak kiedyś. ceną wizyty byliśmy zaskoczeni 100 zł u profesora to szok. jedyny minus to ful ludzi czekaliśmy jakieś 40 min.ale warto było. Co do szczepień to powiedział żeby szczepić 5 w 1 i pneumokoki, rota zeby zostawić na potem po 12 tyg.
 
No u nas opcja "środeczek" ewentualnie też Filipowi pasuje, ale nasz Syn najbardziej uwielbia spać NA rodzicach, u ojca na klacie albo u mamy na cyckach z podwiniętymi nóżkami jak w brzuszku to jest w raju :))))
 
Madzia dzieki za info. Bardzo mnie to cieszy bo ja dokladnie tak chce zaszczepic a teraz jestem utwierdzona. Prosze cie jeszcze o ten nr do prof bo tez zapisze goske na kontrole takaa ja nie znalazlam nr do niego. Aha - i co nadal przyjmuje tam w Zdrojach? A pytalas czy dojezdza do domu?
Madzia masz juz fotki? My jutro idziemy :)
 
Madzia jak tak zachwalasz tego profesora to ja chyba też się wybiorę... niech dokładnie obejrzy Filipa :) prześlesz nr na priv?
Ciekawe swoja droga czemu rota na po 12 tyg.? U nas i tak nie było opcji, ja co dzień mam kontakt z taką ilością małych dzieci, że nie mogliśmy ryzykować
 
Lenka prof jest czlowiekiem typu ze jak go zobaczysz i sie odezwie to wiesz ze to "to" :) I zeby uscislic to zupelnie inny typ "profesora" niz Kurzawa jezeli wiesz o czym pisze :D Magda zna go od lat wiec ona to wie z autopsji :)
 
Esiek nie mam jeszcze zdjęćie czeka się na nie do 2 tyg. a idziecie tam do turzynu?
podaję tel do dr. rudnickiego 601 565 044 przyjmuje w zdrojach na ul. Młodzieży Polskiej 8/2 niestety nie jeździ już do domu mówi że nie ma kiedy ale dzwonić d niego można w każdej chwili i coś poradzi albo gdzieś odeśle w razie w tfu tfu.

Lenka rota później bo powiedział że na to się nie umiera a na sepsę tak i dlatego najpierw pneumokoki.
 
to prawda dr jest całkowicie odjechany ale rewelacyjny facet dzisiaj sprawdzał jak Marcelka koordynuje swoje ruchy, robił z nią latawca.:-D
 
reklama
Madzia a mowil moze 5w1 jaka frima szczepionki? Latawca??? Czyli co za raczki i w kolko? Ło matko !!!
 
Do góry