reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Esiek mój też do nie dawna tak wstawal ale powoli zaczol sobir wydłużac i teraz je o21 do 22 sam zasypia i śpi do 3 lub 4 a potem do 7 lub 8 ;) tak więc cierpliwości na pewno się doczekasz ;)
 
reklama
Esiek: moja Wiki skonczyla 4 miesiące, a dalej budzi sie co ok. 1,5h ;) juz sie do tego przyzwyczailam :) zycze Ci zeby jednak Gosia spala jak Synuś Majki :)

Majka jak Ty to zrobiłaś ze Maluszek sam zasypia? Wiktoria zaśnie wieczorem tylko na rączkach po wcześniejszym noszeniu, bywa ze to trwa 2 minuty ale zdarza sie ze trwa to 30 minut, a 7 kg to juz nie przelewki :)
 
Ostatnia edycja:
Minni27 - nie załamuj mnie :) Licze na to ze zaraz bede dawac wiecej lyzek mleka na ilosc wody i ja to bardzirj nasycac bedzie ... zobaczymy od poniedzialku bo wtedy zwiekszamy.
 
Esiek: wlasnie u mnie jest ten problem ze Malej juz chyba nie starcza mojego pokarmu i budzi sie, bo jest glodna. Niestety kupilam juz cala mase butelek i smoczkow i nic, nie chce pic ani z butelki ani mm. W ciągu dnia ladnie je ale z lyzeczki, w nocy sobie nie wyobrazam karmienia w ten sposób dlatego dalej daje cycka i dlatego tak wlasnie jest.
 
Kurcze to faktycznie problem ... Nie wypowiem sie bo moje dziecko wrecz odwrotnie butla od poczatku pokochana a moj cyc znienawidzony ;) Ale to faktycznie tez ciezko jak zadnej butli nie chce - a moze ze strzykawki ?
 
Esiek Fifi raczej cały czas jeszcze budzi się co ok 3h w nocy. Choć bywa już i co 4 i pół, a dziś drugi raz w ciągu kilku dni spał od 23 do 6:00 :) ale z nami w łóżku... to jest taki cwaniak, że otwiera oczka i jak widzi, że jesteśmy blisko to spokojnie zasypia dalej ;-) także może coś się zmienia, dam znać jak to się utrzyma
 
Lenka u mnie tez jest ten problem - jak wezmiemy do lozka to pospi i 4h ... no ale wtedy ja nie spie bo sie boje ze ja ktos przygniecie i ot... ale najbardziej Gosce pasuje u nas w tzw "środeczku" :)
 
Wiktoria tez uwielbia spac z Nami w lozeczku, a jak ma przy sobie swojego kochanego cycusia to nic wiecej Jej do szczescia nie potrzeba. Rodzinka smieje sie ze mnie, ze za pare miesięcy będę miala wyciągnięte sutki do kolan :p fajne jest to, ze ta bliskość ze mna dla Malej jest taka wazna, ale chcialabym by zaakceptowala tez smoczek czy butelke. Mam nadzieje ze z czasem uda Nam sie dojsc do tego. Problemem tez jest to, ze nigdzie wyjsc nie moge bo Wiki bardzo placze wtedy. Jak juz zostawię Mala z mama nakarmiona i spiaca to zakupki robie tak szybko ze z dojazdem zajmuje mi to ok. godzine, ale czasami i taki czas jest dobry na chwilke relaksu :)
 
Jeny Wasze dzieci tak ładnie spia a Hania zasypia o 5,6 nad ranem szok jest jak zasnie o 4, budzi sie co 2,3 godziny i bywa tak ze spalam z nia do 13 bo byłam padnieta po nocce, w ciagu dnia spi tyle co na spacerze no i nieraz ze 2 krotsze drzemki.Dzis zasnęła po 4 a o 5 pobudka była bo jechalismy z nia do Wrocławia na kontrole po tym odczynie szczepiennym, zagoilo sie ladnie to, takze ja spalam tylko godzine heh a Hania wyspala sie w aucie razem 4 godz i na spacerku ok 2 godz a teraz baraszkuje .Wychodzi na to ze kolejna nocka.Ale ja wam zazdroszcze ze choc troszke pospicie:-)
 
reklama
Minni jak wróciłam z małym ze szpitala po urodzeniu to jak mi się w nocy obudził to potrafiłam i godzinę go na rekach usypiac i co go odlozylam to płacz. Jak miał mc to po kąpieli leżał na łóżku glaskalam go po główce i usnol i tak od tamtej pory sam zasypia. Czasem trzeba mu po trzymać cumel, poszeptac a jak ma gorszy dzień to chwile polulac ale tsk to zasypia sam. Jeśli mogę Ci coś doradzic to przeczytsj język niemowląt tracy hogg i zacznij małą odzwyczajac bo później sobie nie poradzisz. Życzę powodzenia ;)
 
Do góry