reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza

reklama
Czarna tak napisałam, a to żaden specyfik, po prostu herbatka albo ułatwiająca trawienie albo mam jeszcze "lipa, rumianek, melisa" bobovity. Bardziej chodziło mi o płyny inne poza mlekiem.
 
jeśli chodzi o te drgania to u nas podobnie. Zwłaszcza jak mały zobaczy butelke. Za jedzenie to on chyba by zabił. Zje wszystko co mu się poda. Nawet jak mu nie smakuje np. jabłuszko to się skrzywi ale buzie otwiera. Teraz w piątek idziemy na szczepienie to zobaczymy ile waży. Jak byliśmy miesiąc temu jak miał skończone 4 miesiące to ważył 8,100kg zobaczymy jak teraz będzie:-)
 
jeśli chodzi o te drgania to u nas podobnie. Zwłaszcza jak mały zobaczy butelke. Za jedzenie to on chyba by zabił. Zje wszystko co mu się poda. Nawet jak mu nie smakuje np. jabłuszko to się skrzywi ale buzie otwiera. Teraz w piątek idziemy na szczepienie to zobaczymy ile waży. Jak byliśmy miesiąc temu jak miał skończone 4 miesiące to ważył 8,100kg zobaczymy jak teraz będzie:-)
No to grubasek! Mój po 4 mies miał 6,70:happy:
 
O tak, tak - trzęsawki rączek na całego jak coś fajnego jest w zasięgu ręki:-D

Dzisiejsza wizyta pomiarowa skończona: och! ach! jaka piękna! jaka zdrowa! itp. Waży 6530 a mierzy 65cm. Jakieś drobne wypryski na brzuszku i rękach położna kazała zignorować więc... ignoruję:-)
Ale bardzo miło mi się zrobiło, jak o moje zdrowie i samopoczucie pytała.

WOW! Maksiu wielki chłop! Żółwik dla kawalera!
 
reklama
Evelajna- pięknie Tusia rośnie:tak::tak:
Mama Maksa- ale duży chłop z synka, a ile ważył jak się urodził??
Maks jak sie urodził to ważył 3360kg. trochę się martwiłam że może za dużo przybiera ale od samego początku dużo przybierał i lekarz powiedziała ze nie ma sie czym martwić jest przy górnej granicy ale nadwagi nie ma. Problem by był wtedy jak by przestał przybierać lub spadł na wadze ale jak na razie wszystko ok
 
Do góry