reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Hej dziewczyny:)

Koreczek hop hop chyba już urodziła jak myślicie??? u mnie w pierwszej ciąży tak właśnie zaczynał się poród:)))

Joanna fajna fotorelacja:-) no i mały jest z wagą akurat;-)

U mnie cisza jak makiem zasiał, nic się nie dzieje co prawda czuję jak brzuch się napina ale na tym się kończy zazwyczaj. Dziś mam nadzieję że nic się nie zacznie bo męża nie mam i dopiero rano będzie dostępny a nie chciała bym bez niego jechać:-p
 
reklama
Ja wolę wyzdrowiec najpierw. Byłam u lekarza, mam zapalenie oskrzeli i zapalenie zatok. Przy okazji poszłam do położonej a tam ciśnienie 140/100, zaczekalam na gin i dała skierowanie do szpitala na obserwacje. W szpitalu lekarz zbadał mnie, co bardzo bolało i się jeszcze okazało że mam infekcje pochwy. Miałam robione ekg, na ktg przez dwie godziny zapisało się 6 skurczy od 50 do 70 procent, ciśnienie mniej więcej 130/88. A teraz leze, łeb mnie napierpapier, oko mnie boli i lzawi, suche powietrze a nos mi zaraz odpadnie wraz z zatokami... ot początek weekendu :tak:
 
Kochana trzymaj sie dzielnie, na pewno to szybko opanuja, w koncu to szpital, a jesli teraz urodzisz ( te skurcze...) to zakladaj maseczke na twarz przy malenkiej, ja juz tak mialam i dzidzius sie nie zarazil.
 
Tak była cesarka dzis rano wstałam dopiero ale nie jest zle,wiadomo rana boli ale da się wytrzymać...z karmieniem to jest średni bo pokarmu jeszcze jako tako nie ma,a synek ma za niskie cukry wiec musi być karmiony mm.ale bardzo kochany włoski takie długie czarne ma no i wazy i mierzy dokładnie tyle samo co mój pierwszy syn.
 
reklama
kochane mamusie

jeśli któraś z Was nie wypełniła jeszcze ankiety to proszę zrobcie to, pytania dotycza planowanych zabiegow higienicznych w obrebie jamy ustnej u Waszyc pociech, ankieta skierowana do kobiet w ciąży i w połogu


bardzo proszę, oto link:

https://docs.google.com/forms/d/1tnE...WA5UQ/viewform

gratuluję rozpakowanym i trzymam kciuki za szybki i jak najmniej bolesne rozwiązanie u tych z Was, które nozą jeszcze pod sercem swój skarbek
 
Do góry