reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Guziczek87 zycze duzo zdrowka!!!

Anetan ja mam reczny laktator TT po siostrze m i ona była z niego bardzo zadowolona.

farfalla88 mnie takie sprzątanie czeka pod koniec tygodnia, ale na szczescie m będzie w domu to ja będę delegowac prace hehe ;-)
Jeśli chodzi o liscie malin, to mam je w domu ale nie wiem jeszcze czy będę pic…

Weronika* nie wiem jak dlugo wczesniej można isc na macierzyński, ale czemu chcesz isc na macierzyński wczesniej? Nie lepiej mieć l4 do konca?

siasia s wspolczuje budowy. Trzymam kciuki, żebyście jak najwięcej zrobili do porodu. :tak:U mnie to strasznie się ciagnie i mam nadzieje, ze w tym tygodniu fachowcy zakoncza prace i zostanie jeszcze pomalowanie 2 pokoi, wymienienie jednego parapetu i lamp i przeniesienie mebli i na koniec sprzątanie. Mam nadzieje, ze do konca lutego już będzie wszystko gotowe i wtedy już mogę rodzic hehe bo będę już mieć 38 tygodni. ;-) Oby tylko malenstwo sie nie spieszylo na swiat za bardzo hehe
 
reklama
Cześć :-)
u mnie remont pokoiku dla synka zakończony jeszcze tylko przyjedzie siostra i namaluje mi bezpośrednio na ścianie Kubusia Puchatka :-) w przyszłym tyg wielkie pranie i wizyta u lekarza już się doczekać nie mogę :tak:
 
Witam serdecznie! Jestem tutaj od dzisiaj, ale czytam forum od wrzesnia 2013. Niestety marcowe mamy gdzies mi uciekly:-( a czytanie Waszych postow bardzo pomagalo mi przetrwac wszystkie chwile niepewnosci...
O mnie: termin mam wyznaczony na 15 marca, bedzie to chlopiec na 100% gdyz ze wzgledu na wiek zdecydowalismy sie na amniopunkcje w 16tyg. Wszystko z ciaza w porzadku wg lekarki i badan, pomijajac dolegliwosci ktore, jak sie przekonalam, ma wiekszosc z Was:tak:. Przytylam dotychczas 18 kg:szok: z czego maly ma na teraz ok 2,5 kg. Czy jeszcze moge do Was dolaczyc? No i jak...
 
Jeszcze opisze wam moja pierwsza tutaj przygode z porodowka. Moze ktos bedzie mial podobne objawy do moich i przestraszy sie, jak ja mialam okazje...
Tydzien temu okolo 23ciej dostalam dziwnych dreszczy i drgawek miesniowych, to bylo nie do opanowania, w sumie cos takiego czulam ostatnio swiezo po urodzeniu corki ponad 8 lat temu, wiec bardzo sie przestraszylam... Maz dzwonil do szpitala, kazali przyjechac. Wiec budzenie corki, w auto i 40 km do szpitala... Na miejscu KTG normalne, dreszcze minely, wszystko w porzadku, szyjka ok, wg lekarza poczatek przeziebienia? W poniedzialek na wizycie opowiedzielismy o tym poloznej, starszej doswiadczonej pani, ktora powiedziala ze takie objawy pojawiaja sie gdy malo sie pije, mowila ze moga sie jeszcze powtorzyc i mam duzo teraz pic. Wiec pije i na razie jest ok. To tak ku przetrodze:happy2:
 
hej dziewczyny!
dzięki za wsparcie.
Już lepiej bo w końcu mogłam poogarniać mieszkanko-taki syf się zrobił.
Byłam też na wizycie u położnej ze szpitala gdzie będę rodzić wszystko omówione więc jestem bardzo zadowolona;-):-)
U mnie za oknem słychać jak ptaki śpiewają chyba mamy wiosnę! oby zima nie wróciła tylko po co jak kombinezon kupiłam dla młodego?,:confused::baffled:

Dziewczyny kilogramy same pójdą precz- mam taką nadzieję ja na razie na plusie mam 8 kg.
 
Szczesciary:tak: Sama bym chciala przytyc 8 lub 10 kg a tak czuje sie jak slon, co chwile musze odpoczywac. Jest to uczucie wczesniej zupelnie mi nieznane, zawsze mialam raczej niedowage, nagle teraz prawie 70 kg. Polozna radzila mi chyba w 6 miesiacu ograniczenie slodyczy, ale to zalecenie mnie przeroslo:-D Uwielbiam slodycze, za to zrezygnowalam ostatnio z obfitych obiadkow, zjadam tyle tylko zeby zabic troche glod:-)
A propos lisci malin, czy ktoras juz je popija? Z tego co pamietam mamusia synka je pije lub pila, ja mam je dostac kolo wtorku, razem z wiesiolkiem i nie wiem jak to sie dawkuje? A zrobie wszystko zeby miec lzej przy porodzie, po poprzednim ( w Pl) mam straszna traume...
 
Nastka będziemy ćwiczyć "brazylijskie pośladki" z E.CHodakowską :-)

Joanna ja pije te herbatkę, jeden kubek dziennie......efektow poki co brak..............a zresztą sama nie wiem na jaki efekt teraz można liczyc.....
 
reklama
ja puki co przytyłam 5.5kg co mi się wydaje troche mało jak na ten miesiac ale lekarz mówi ze wszystko w porzadku jest, dziecko przybiera na wadze dobrze (aż za bo w 31 tygodniu wazyl 2200)no ale to wszystko przez moja poźno wykryta cukrzyca :(
 
Do góry