reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

DZIEŃ DOBRY!!!

Mam za sobą mega nie przespaną noc... wczoraj okazało się, że MAM GBS dodatniego .... siedziałam i ryczałam, :sad::sad::sad::sad: na zmianę z czytaniem wszystkich głupot jakie serwuje wujek google na temat zagrożenia dla mojego synka w przypadku zakażenia się podczas porodu...
NO ZAŁAMAŁAM SIĘ TOTALNIE... BO DOCZYTAŁAM, ŻE potrzeba na 4 godz. przed porodem dostać antybiotyk ....ALE SKĄD DO JASNEJ CHOLERY MAM wiedzieć, że za 4 godz. zacznie się poród???????????:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: No i teraz już chce mi się ryczeć, bo nie dość, że nie wiem gdzie jechać rodzić to jeszcze ta cholera GBS- dodatnia.


Uparłam się i chyba z szacunku do każdej tu piszącej postanowiłam przeczytać wszystko co od wczoraj pisałyście :happy2:

Lecę doczytać...
 
reklama
U mnie ruchy szczególnie teraz są bardzo intensywne , mam wręcz wrażenie ,że mała budzi się razem ze mna i zasypia ;-) Nie robi mi już pobudek o 4 / 5. W ogóle do tej pory nawet zgagi nie odczuwam, byle tak spokojnie do końca :tak:
 
nikusia- przykro mi z powodu gbs ale niektóre dziewczyny-Aneta??-miały i wszystko jest ok. a co na to ginka?

ewa- z bratem dadza rade w tym przedszkolu. Teraz jak maluch będzie to Anielka jeszcze bardziej się usamodzielni, to jeszcze 7 miesięcy- kupa czasu:-)

a ja te ruchy licze 3 razy po godzinie to mam czasm 60 a czasem 20....wczoraj jak mnie ten brzuch tak bolał, to czekałam na jakiś znak od małego...ehhh strach o dziecko już zostanie z nami do konca życia

motorhead- to tylko pozazdrościć, zwłaszcza braku zgagi:)
 
Nikusia głowa do góry po to te badania robimy zeby móc działać w razie czego więc dzowń do gina i on powie ci co i jak a nie dr googl. Tak ja Kainkas pisała dziewczyny to tu miały i z dziećmi wszytko ok. Takze spokojnie bo nerwy dziecku szkodzą.
 
Poszłam do sklepu, kupiłam pol kg ciastek ( przegiełam ciut) ale pan doktor mowi, ze słodycze tez są dla ludzi :-D musze tą Gwiazde rozruszac bo mnie wkurza juz.......................


Nikusia duzo kobiet ma GBS, nie ma co płakać, nie masz na to wpływu..........
 
hej dziewczyny.
Dawno mnie nie było bo czasu brak , choć przyznam się że was podczytuje a że produkcja niesamowita to później już czasu brak na odpisanie.

Nikusia- spokojnie nie ma co się zamartwiać na zapas. Po prostu przy porodzie powiedz położnym że masz na to wynik dodatni i żeby czym prędzej dały antybiotyk. Mały nie musi się zarazić podczas porodu spokojnie bądź dobrej myśli. Jestem z tobą!

Ja napisałam co nieco na wątku o macierzyńskim bo mam pewną wątpliwość;p

U nas mrozy po -10 ale jakoś dzielnie je znosimy z myszą, najgorzej tylko jak zamarznie nam auto to wtedy 30 min odlodzenia i skrobania;/ ale teraz tylko śnieg pada więc pół biedy:confused2:

Wczoraj miałam wizytę u gina mały ma się dobrze ja też :happy2: cieszę się bardzo bo ostatnio tyle się słyszy o tych porodach :zawstydzona/y: położną załatwiłam ale dopiero za tydzień się z nią widzę i omówimy cały plan co i jak. Do położnej środowiskowej trafić nie mogę jakoś:-p bo tam gdzie jestem zdeklarowana przyjmuje od 8-10 codziennie potem ma wizyty patronażowe ale zastanawiam się czy on będzie do mnie taki kawał dojeżdżać czy mam zmienić w deklaracji na lokalną/osiedlową?

wyprawkę mam prawie całą, pozostały jakieś bzdury z apteki no i biustonosze do karmienia.

Musze was trochę nadrobić bo was zaniedbałam wy już pewnie zżyte ja się pojawiam i znikam:confused::dry:
 
Agnis – ja używam proszku i płynu do płukania, kurcze, nigdy nikt mi nie mówił, że źle :-( Co ciekawe moja pralka nie ma opcji podwójnego płukania i co mam zrobić...? :-(

Koreczek – Neutrogena formuła norweska – tylko ten daje radę z moimi bardzo suchymi dłoniami, reszta firm nie dała rady, a próbowałam Dove, Garnier, Nivea, Ziaja, Kamil…no, ale ja mam baaaardzo suchą skórę :dry:

Ewa – niestety witaj w klubie z ospałością :confused2: zamulona jak stu letni staw.

Małpko – u mnie w L’Eclerck’u są płatki mydlane, zobacz u siebie w mieście w tym sklepie :tak: Ja póki co mam 2 proszki kupione – do koloru i do białego, to z płatkami się wstrzymam, je wykorzystam póki co.

Nikusia – przykre to co piszesz, kurczę, strasznie szkoda…ale dowiedz się, może nie jest tak źle jak myślisz? :tak:
Dziewczyny, to ja mam koncentrat do płukania i proszki do prania - nie używać tego razem tylko prać w samym proszku? Czy po prostu dodawać do proszku ten koncentrat pół korka z wodą...? już sama nie wiem :eek:
 
Powodzenia dziś na wizytach dziewczynki !! Gratuluję przespanych spokojnie nocy. My dzisiaj luzik – wczoraj się nachodziłyśmy więc dzisiaj dzień na spokojnie spędzamy i na obiadek mamy zaproszenie do mojej mamci więc nie muszę się zastanawiać co przyszykować. Jutro za to wizyta u lekarza i wcześniej usg z przepływami – mam nadzieję, że będzie wszystko ok. bo zabieram ze sobą córkę. W końcu zobaczy braciszka na usg !!! Potem w planach mamy kino i obskoczenie sklepów. Wrócimy do siebie do miasta pewnie pod wieczór więc padnięte będziemy. Ale w piątek znowu żadnych planów więc będziemy odpoczywać.
Kainkas – ja pytałam gdzie Twój m był na nartach, dzięki za info, dzisiaj czujesz się już lepiej??
Monisia – nie stresuj się zbyt mocno !!!
Agnis – u mnie podobnie z wagą
Mamatek – nie zadręczaj się bo faktycznie smutasa i nerwusa urodzisz
Ewa – może będziecie mieć chody i uda się załatwić szybciej to przedszkole bo cenowo faktycznie różnica ogromna
Nikusia – spokojnie lekarze na pewno zaradzą i wiedzą co robić w takich przypadkach
 
reklama
Nikusia82 ja tez mam dodatni GBS i obie lekarki powiedzialy, żeby się nie przejmowac i mam to duzymi literami wpisane w karcie ciazy. Dostaniemy antybiotyk i będzie dobrze!!!! Aneta w poprzedniej ciazy tez miala i wszystko było dobrze, a jej porod był krotki. Nie martw się i nie czytaj informacji na googlu, bo niepotrzebnie siebie i malenstwo stresujesz!!!!

mamusia synka moja gwiazda ogolnie często jest malo ruchawa i często przez caly dzien nie czuje nic albo tylko pojedyncze ruchy i tylko wieczorem cos wiecej. A twoja pewnie już porostu ma mniej miejsca i tyle! :tak:

ewa86 Nusia na pewno da rade w przedszkolu i nie będzie sama, bo z Frankiem!!! :tak:

motorhead zazdroszcze, ze nie masz zgagi. U mnie nie ma dnia żeby się nie pojawila…:-(

Guziczek87 gratuluje udanej wizyty! :-D I przypomniałaś mi, ze musze zadzwonic do poloznej środowiskowej.

malpawzoo u mnie ostatnio obojętne czy ppie 8 czy 14 godzin i tak jestem nieprzytomna caly dzien hehe :eek:

jagna25 trzymam kciuki żeby jednak nie było problemow z szkola!

mamatek waga się nie przejmuj, po porodzie będziemy się wszystkie tutaj odchudzac i motywowac nawzajem! :tak:

alesia wspolczuje braku wody!

Jo_asia majstrow już straszylam ale już mam dosc takiego przesuwania co chwile…:wściekła/y: Mam nadzieje, ze w tym tygodniu skoncza i już ich nie będę musiala widziec. Ja tez musze czekac, az maz się zlituje i mnie będzie wozil, bo sama w taka pogode jakos boje się autem jeździć.

susi widze, ze ty prawie codziennie na pelnych obrotach…PODZIWIAM! ;-) Powodzenia na wizycie!

muniuś ja nie pomoge, bo ja od jakis 6 lat nie uzywam wogole proszkow do prania tylko wszystko piore w plynach do prania. Napewno masz opcje podwojnego plukania. U mnie np trzeba to koleczko jeszcze raz cofnac na wczesniejszy nr jak juz skonczy prac i wtedy drugi raz pluka.

I jeszcze mnie babcia zdenerwowala.:wściekła/y: Jeszcze tydzień i już wogole nie będę schodzic na dol i przynajmniej już nie będę się tak denerwowac jej dogadywaniem! :no: Przez te nerwy jeszcze prawie wywróciłam się na schodach na szczescie w ostatniej chwili zlapalam równowagę. :-(
 
Do góry